• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Онлайн діагностика комп'ютера на віруси.

Навіщо потрібна додаткова онлайн діагностика комп'ютера на віруси Навіщо потрібна додаткова онлайн діагностика комп'ютера на віруси? Якщо антивірус встановлений в системі не функціонує належним чином, а ви спокійно покладаєтеся на його уявну захист, то в один далеко не прекрасний день це може обернутися зараженням комп'ютера шкідливим ПЗ! Безкоштовна онлайн діагностика комп'ютера на віруси на увазі перехресну перевірку утилітами і сканерами для виявлення можливих прогалин у захисті.

Багато користувачів замислюються на питанням: як перевірити свій антивірус? Дійсно, це питання має сенс по ряду причин: сучасні віруси мають витончені методиками приховування своєї присутності в системі і далеко не кожен антивірус здатний розпізнати і, тим більше, коректно видалити шкідливе ПЗ. Вірус тривалий час може знаходитися в системі з відверто слабким або відсутнім антивірусом. Додаткова онлайн діагностика комп'ютера на віруси - це превентивна міра, що дозволяє з'ясувати ступінь довіри своєму антивірусу. На цій сторінці ви знайдете кілька сервісів і утиліт сканування від великих антивірусних лабораторій. Будь-який вибраний вами онлайн антивірус безкоштовно просканує і вилікує комп'ютер від шкідливого або небажаного програмного забезпечення.

Dr.Web online виробляє онлайн перевірку на віруси окремих файлів комп'ютера, будучи хорошим засобом для перевірки отриманого вкладення поштою або окремого з'явився підозрілого файлу в системі. Для діагностики на віруси всієї системи, даний безкоштовний онлайн антивірус не підходить!

Для діагностики на віруси всієї системи, даний безкоштовний онлайн антивірус не підходить

Перевірка комп'ютера на віруси онлайн сканером Eset Online

ESET Free Online Scanner - інструмент для онлайн діагностики комп'ютера на віруси. Сканер запускається у вікні браузера, знаходить і видаляє шкідливі програми з системи використовуючи найпотужнішу технологію
ThreatSense® і сигнатурний аналіз. Anti-Stealth технологія дозволяє виявляти приховані загрози (руткіти).

Завантажити безкоштовний антивірус-онлайн Eset Free Online Scanner .

Завантажити безкоштовний антивірус-онлайн Eset Free Online Scanner

Утиліта діагностики комп'ютера на віруси Kaspersky Security Scan

У функціонал Kaspersky Security Scan входить: діагностика комп'ютера на віруси, можливі приховані загрози, вразливості (експлойти) в встановлені програми і в самій операційній системі. Крім того, утиліта дає загальну оцінку безпеки комп'ютера і дає поради щодо їх усунення.

Sic! Важливо відзначити, що Kaspersky Security Scan виконує тільки діагностику комп'ютера на віруси та вразливості, перевіряє стан
безпеки комп'ютера, але лікуванням і видаленням вірусів дана програма не займається!

Завантажити Kaspersky Security Scan .

Anti-Malware потужний антивірусний сканер на вимогу

Anti-Malware потужний антивірус призначений для детектування видалення шкідливих програм, які інші антивіруси, в основному, не визначають (рекламне ПО, шпигуни). Але як показала практика, Anti-Malware чудово справляється з хробаками і троянами. Утиліта доступна в двох варіантах: безкоштовний сканер запускається вручну, в функції якого входить діагностика комп'ютера на віруси (швидкий пошук, або сканування всіх дисків ПК). Платна версія Anti-Malware має арсенал повноцінного антивіруса (резидентний модуль, сканування оперативної пам'яті).

Завантажити безкоштовну утиліту Anti-Malware для діагностики комп'ютера на віруси.

Антивірус Ігоря Данилова в зайвому представлення не потребує. За довгі роки перебування на ринку ПО, Dr.Web завоював собі репутацію якісного програмного продукту. На сайті Dr.Web представлено безліч безкоштовних сервісів серед яких: онлайн діагностика комп'ютера на віруси виконувана потужностями серверів лабораторії, форум допомоги, аналітика, пробні версії антивірусів. Так само пропонується для завантаження безкоштовний антивірусний сканер Cureit, якому до снаги впоратися з лікуванням комп'ютера від будь-якого виду шкідливого ПЗ.

Так само пропонується для завантаження безкоштовний антивірусний сканер Cureit, якому до снаги впоратися з лікуванням комп'ютера від будь-якого виду шкідливого ПЗ

Безкоштовний антивірусний сканер Cureit лікує те, що інші антивіруси навіть не бачать!

Завантажити Dr.Web Cureit.

Діагностика комп'ютера на віруси проводиться за допомогою програм безкоштовно розповсюджуються з офіційних сайтів антивірусних лабораторій. Всі номери даної статті ведуть на оф. джерела.

У висновку статті, хочеться відзначити, що при використанні якісного ліцензійного антивіруса: Kaspersky Antivirus або Dr.Web Pro, Avast Free на худий кінець, додаткова онлайн діагностика комп'ютера на віруси вам не знадобиться. Дані програмні продукти забезпечують високий рівень захисту.

Виникли питання з антивірусного захисту комп'ютера Виникли питання з антивірусного захисту комп'ютера? відвідайте форум комп'ютерної допомоги і отримаєте безкоштовні консультації фахівців і досвідчених користувачів!

Багато користувачів замислюються на питанням: як перевірити свій антивірус?
Виникли питання з антивірусного захисту комп'ютера?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью