• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Онлайн телевізор | Як встановити онлайн TV на сайт

Привіт, шановні читачі. Сьогодні мій пост як встановити онлайн телевізор на сайт зацікавить перш за все власників інтернет ресурсів, тобто сайтів і блог. Я розповім вам як абсолютно безкоштовно і практично без реєстрації встановити телевізор на свій сайт. Чому я теж вирішив встановити у себе на блозі таке благо цивілізації ви можете почесть на сторінці з телевізором. І щоб не лити більше води приступлю відразу до справи.

Я впевнений що кожен з нас може по кілька годин просиджувати перед екраном телевізора Я впевнений що кожен з нас може по кілька годин просиджувати перед екраном телевізора. Встановивши онлайн телевізор, завдяки якому відвідувачі вашого блогу зможуть переглядати близько 90 TV каналів, ви зможете збільшити популярність вашого ресурсу, а значить зросте відвідуваність вашого дітища. Не забувайте і про поведінкові фактори, на багато виросте час знаходження ваших читачів у вас на сайті. А це в свою чергу позитивно позначиться на вашому просуванні. Це до речі теж було однією з причин чому я встановив онлайн телевізор на свій кулінарний блог.

Щоб встановити онлайн телевізор на свій сайт вам навіть з мого блогу ні куди не потрібно йти. Переходьте на сторінку з телевізором , Бачите плеєр, знайдіть букву м, клікніть на неї.

З'явиться ось таке віконце З'явиться ось таке віконце. Далі клацніть на напис «мій сайт.»

Все ось ви і добралися до потрібної вам форми Все ось ви і добралися до потрібної вам форми. Вибираєте колір плеєра підходить під дизайн вашого сайту, як бачите тут п'ять варіантів оформлення. Далі потрібно ввести email, можна не працюючий. Все одно ніякого листа не приходить і нічого підтверджувати не потрібно. Потім вибираєте мову, я обрав російську. Клікаєте на кнопку «Отримати код.» У віконці з'являється код.

Потім вставляєте де б ви хотіли бачити онлайн телевізор Потім вставляєте де б ви хотіли бачити онлайн телевізор. Наприклад я для нього створив окрему сторінку з назвою онлайн TV та зробив не велике опис сторінки. Код потрібно вставляти в HTML редакторі. Ось тепер все готово можете перевірити роботу встановленого онлайн телевізора.

Є правда деякі недоліки даного програвача телевізійних передач. Після переходу на новий канал спливає не велика реклама, знаєте як на ютубі, але її легко закрити натиснувши на хрестик і мене цей факт, що вона спливає не сильно напружує.

Немає можливості змінити розмір телевізора при встановленні в сторінку (за замовчуванням 640px х 393px), вірніше ви можете змінити, але тоді рамка плеєра буде заходити на екран. Зате його можна збільшити натиснувши на кнопку в панелі управління TV плеєра і трансляція буде йти на повний екран вашого монітора

Ви не можете вибрати певні канали для вашого онлайн телевізора відповідною тематикою сайту. Це я також вважаю не страшно. Не обов'язково ж зациклюватися на одній темі. Відвідувачам може набриднути ваш фанатизм.
Ну ось я вже почав вчити як встановити онлайн телевізор на сайт. А чи давно для мене панель вордпресс була начебто космічного корабля. Не подумайте я не претендую на звання SEO гуру, ну або як там ще їх називають, «Боже упаси.» Я такий же по суті дилетант в цій справі.

Просто я ділюся власним безцінним для мене досвідом, який я поступово отримую і сподіваюся що він вам стати в нагоді. Якщо вам цікаво не тільки дізнатися як я встановив онлайн телевізор, але і інші технічні питання, наприклад як і навіщо я замінив плагін GoogleXMLSitemaps на інший коли про не став мене влаштовувати, то залишаєте свої коментарі, відгуки та я буду ділитися з вами своїм досвідом.

Мабуть потрібно буде як небудь опитування організувати і дізнатися думку про наболілі у мене питаннях. Найближчим часом я так і зроблю. А ви підписуйтесь на мої новини і заглядайте до мене на опитування. Адже ваша думка дуже важливо для мене. На сім кажу вам до побачення, не забудьте встановити онлайн телевізор на сайт.

Приємного перегляду! З повагою Олександр Абалаков.

Інші записи в рубриці "Корисні замітки"

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью