• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Окуляри-хамелеони - корекція зору, імідж і захист від UV!

 1. Історія розвитку технології
 2. особливості технології
 3. Стандартні фотохроми і Transitions: чи є різниця?

Окуляри-хамелеони користуються великою популярністю

Окуляри-хамелеони користуються великою популярністю. Їх особливість полягає в тому, що вони можуть регулювати ступінь затемнення своїх лінз у відповідь на інтенсивність світлового потоку.

Завдяки цьому одні і ті ж окуляри підходять як для приміщення, так і для вулиці:

 • під прямими сонячними променями їх лінзи темніють, забезпечуючи захист від ультрафіолетового випромінювання;
 • в приміщенні - світлішають, дозволяючи бачити без втрати чіткості і колірної чутливості зору.

Зручність і практичність цієї технології по достоїнству оцінили люди, що носять окуляри за медичними показаннями. Окуляри-хамелеони, створені за індивідуальним рецептом, успішно коригують зір і забезпечують необхідний захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

З їх допомогою люди з короткозорістю, далекозорістю і іншими захворюваннями очей отримали можливість носити сонцезахисні окуляри в повсякденному житті, займаючись спортом, катаючись на гірськолижному курорті, відпочиваючи на пляжі або перебуваючи за кермом.

Історія розвитку технології

Зручність фотохромних лінз по достоїнству оцінили ще в 60-х роках минулого століття. Першим успішним комерційним продуктом стали мінеральні (скляні) лінзи Umbramatic, випущені в 1970 році брендом Carl Zeiss.

Вони виготовлялися з мінеральної сировини, були однофокальних (підходили тільки для дали чи читання) і при великому мінусі або плюсі ​​занадто утяжеляли оправу. Тому було вирішено продовжити дослідження, щоб створити лінзи з органічних матеріалів (пластмас).

На вирішення цього завдання знадобилося 13 років. Перші пластикові лінзи Photolite були випущені брендом American Optical в 1983. Вони були значно легше, зручніше, функциональней, і їх з успіхом стали використовувати в окулярах-хамелеонах з великими діоптріями.

Згодом подібні варіанти з'явилися у багатьох виробників, але справжня революція в цій сфері відбулася в 1991 році. Представниками Transitions Optical були анонсовані перші лінзи, створені за технологією Transitions®.

особливості технології

Ефект хамелеонів грунтується на тенебресценціі - оборотному зміну забарвлення мінералів або органічних полімерів під дією видимого світла і ультрафіолетових променів.

Процес протікає на атомарному рівні, дозволяючи не тільки міняти колір лінз, але і їх здатність заломлення, реакційну і електропровідну здатність. Завдяки цьому забезпечуються основні переваги сучасних очок-хамелеонів:

 • «2 в 1» - корекція зору і надійний захист від UVA і UVB випромінювання (до 98-100%);
 • плавна зміна ступеня тонування при зміні освітленості;
 • запобігання втоми очей і офтальмологічних порушень;
 • поліпшення контрастності і чіткості зору, завдяки усуває відблиски покриттю.

Окуляри з фотохромними лінзами можуть використовуватися для роботи на ПК, водіння автомобіля, занять спортом, а також в якості іміджевих очок у людей без офтальмологічних проблем.

Стандартні фотохроми і Transitions: чи є різниця?

Основною відмінністю стандартних фотохроми від моделей з лінзами Transitions® є їхня реакція на джерело світла:

 • стандартні фотохромні лінзи мінливі тільки під прямими сонячними променями, і не реагують на ступінь освітленості приміщення. Час реакції: 1-5 хвилин;
 • лінзи Transitions® більш досконалі і можуть міняти інтенсивність тонування під дією різних джерел штучного і природного світла. Окуляри з лінзами Transitions: реагують на холодне і тепле світло світлодіодів, лампи розжарювання, галогенні і люмінесцентні світильники; прекрасно блокують ультрафіолет UVA і UVB спектрів; забезпечують екстра затемнення (30 секунд);
 • Transitions® XTRActive мають поляризаційними властивостями і активні при будь-якому джерелі світла, миттєво тонуються, набуваючи насичений темний відтінок. Такі окуляри-хамелеони можуть бути використані для водіння автомобіля в денний час доби, занять спортом і активного відпочинку;
 • Transitions® Drivewear® спеціально створені для водіння в денний і нічний час доби.

Такі окуляри-хамелеони можуть бути використані для водіння автомобіля в денний час доби, занять спортом і активного відпочинку;  Transitions® Drivewear® спеціально створені для водіння в денний і нічний час доби

Сучасна технологія Transitions® дозволяє створювати лінзи однофокальних і прогресивного типів, розширюючи сферу застосування очок-хамелеонів. Завдяки спеціальним покриттям вони прекрасно затемняются при низьких і високих температурах.

Такі лінзи можна вставити в усі оправи для зору, вони зручні у використанні, оскільки несуть в собі подвійну функцію. Завдяки очками-хамелеонам можна підкреслити свою індивідуальність, створити яскравий образ. Вони практичні, оригінально виглядають і надійно захищають від ультрафіолету.

Підібрати оправи для окулярів і вибрати лінзи можна на нашому сайті . Ми підготували покрокове керівництво на замовлення очок-хамелеонів, де на скріншотах докладно представлений процес замовлення. Сподіваємося, що ця інформація виявиться для вас корисною.

Стандартні фотохроми і Transitions: чи є різниця?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью