• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Окуляри Snapchat, ДТП від Google і обмеження на сайті IMDB - новини понеділка

На початку робочого тижня пропонуємо вашій увазі цікаві новини про розробки та події в світі IT-технологій.

Адміністрація месенджера Snapchat оголосила про плани випустити цієї осені на ринок власні окуляри доповненої реальності Spectacles. Пристрій обійдеться покупцям в $ 130, а про його доцільності (після історії з провалом Google Glass) міркують оглядачі видання TechCrunch.

Проект Project Loon від Google передбачає використання повітряних куль для поширення доступу до інтернету. Як виявилося, розробники впровадили технологію машинного навчання в алгоритми, керуючі розміщенням об'єктів. Система допомагає утримувати кулі на спочатку заданих географічних точках, незважаючи на вплив погодних умов.

Ще один проект знаменитої корпорації Google відзвітував про процес тестування самоврядних машин на вулицях Сан-Франциско. Машина потрапила в ДТП, але причиною аварії стало порушення правил водієм іншого автомобіля, який проїхав на перехресті на червоне світло. Ніхто з людей, що знаходилися в автомобілях, не постраждав.

видання Engadget публікує огляд проектів водного транспорту, що працює на сонячних батареях. Яхти, представлені в матеріалі, знаходяться на стадії розробки і готуються до спуску на воду.

автори VentureBeat міркують про те, що персоналізовані сервіси шкодять формуванню онлайн-особистості кожного користувача. Справжні риси характеру людини не відображаються в його цифровому просторі, а спілкування стає нудним, саме через використання сучасних онлайн-інструментів, - вважають фахівці.

На просторах інтернету знайдений сайт TPBClean , Який є дзеркалом знаменитого ресурсу The Pirate Bay, але відрізняється більш «чистим» змістом. На сайті немає банерної реклами та порнографії для скачування. В іншому, сайт пропонує такий же піратський контент, як і оригінальна «бухта».

Влада Каліфорнії, США, зобов'язали розважальні сайти на кшталт відомого ресурсу про кіно IMDB видаляти інформацію про вік акторів і актрис, за запитом від них. Норма не поширюється на новинні повідомлення. Захисники свободи слова в інтернеті планують оскаржувати суперечливий нормативний акт.

Захисники свободи слова в інтернеті планують оскаржувати суперечливий нормативний акт

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью