• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд кріптообменніка paybtc.pro

 1. Огляд кріптообменніка paybtc.pro
 2. Реєстрація на PayBTC
 3. Переваги обмінного пункту PayBTC
 4. завершення

Привіт друзі!

У даній статті, ми хочемо розповісти вам про обмінному пункті paybtc.pro , Якій має ряд істотних переваг перед аналогічними ресурсами. Прочитавши цей матеріал, ви дізнаєтеся всі нюанси в роботі з PayBTC і його переваги.

Огляд кріптообменніка paybtc.pro

PAYBTC - це створений за останніми стандартами індустрії і запитам клієнтів обмінний пункт. З його допомогою, кожен відвідувач сайту paybtc.pro зможе обміняти свої криптовалюта на фіатние гроші в таких платіжних системах як Perfect Money, ADV Cash, Qiwi, Payeer, а також на дебетові карти таких банків як Приват Банк, ПСБ Банк, Сбербанк, Альфабанк, ПУМБ і інші.

Що стосується криптовалюта, то за допомогою paybtc.pro, ви зможете обміняти 9 видів криптовалюта - це Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic, DASH, Monero, Ripple, Bitcoin Cash. Для цього, вам потрібно всього-лише перейти на офіційний сайт обмінника і задати напрямок (див. Нижче).

Після цього, в що з'явилася між стовпцями колонці, вам потрібно ввести кількість криптовалюта, яке ви хочете обміняти, а вбудований в ресурс калькулятор, автоматично розрахує кількість грошей для отримання Після цього, в що з'явилася між стовпцями колонці, вам потрібно ввести кількість криптовалюта, яке ви хочете обміняти, а вбудований в ресурс калькулятор, автоматично розрахує кількість грошей для отримання. Варто відзначити, що PayBTC надає одні з найвигідніших курсів для обміну криптовалюта.

Перевіривши правильність введених даних, і упевнитися в тому, що пропонована обмінником сума вас влаштовує натисніть кнопку "ОБМІН". У вікні, вкажіть дані гаманця, на який ви хочете отримати свої кошти. У нашому випадку, ми вказуємо гаманець Яндекс Гроші. Після натискання на кнопку "Створити заявку", ресурс надасть вам адреса гаманця обмінюваної криптовалюта на яку вам необхідно перевести монети.

Протягом 5-10 хвилин, після переказу коштів, обмінник PayBTC зарахує кошти на ваш електронний гаманець Протягом 5-10 хвилин, після переказу коштів, обмінник PayBTC зарахує кошти на ваш електронний гаманець. Але перш, ніж ви створите заявку для обміну, ще раз перевірте чи правильно вказані номери гаманців, і поставте галочку біля "З правилами сервісу ознайомлений і згоден".

Реєстрація на PayBTC

Щоб процедура обміну була максимально простий, комфортною і швидкою, ми рекомендуємо пройти реєстрацію на сайті paybtc.org . Для цього, натисніть на кнопку "Вхід", яка знаходиться в правому верхньому куті, і в сплив вікні переключити розділ на "Реєстрація". Потім, введіть реєстраційні дані, а саме вкажіть свій логін, адресу електронної пошти, і 2 рази введіть пароль для входу.

У разі, якщо у вас виникають будь-які питання в роботі з обмінним пунктом, ви завжди можете звернутися до оператора, який 24 години на добу перебуває в онлайн-режимі У разі, якщо у вас виникають будь-які питання в роботі з обмінним пунктом, ви завжди можете звернутися до оператора, який 24 години на добу перебуває в онлайн-режимі. Для цього, просто відкрийте його вікно, і напишіть йому своє запитання. Протягом 1 хвилини, ви обов'язково отримаєте відповідь, який допоможе вирішити ваше питання.

Протягом 1 хвилини, ви обов'язково отримаєте відповідь, який допоможе вирішити ваше питання

Переваги обмінного пункту PayBTC

Як було сказано вище, даний обмінник відповідає всім вимогам і стандартам, тому зможе задовольнити вимоги навіть найбільш переживають користувачів. Користуючись послугами pаybtc.pro, ви можете забути про хвилювання щодо анонімності обмінів, так як для роботи з ним, вам не потрібно проходити верифікацію особистості.

Зручний і ергономічний сайт дозволяє швидко орієнтуватися для здійснення кожного нового кроку в обміні. Пройшовши реєстрацію, ви отримаєте на тільки швидкість в скоєнні обміну, але і дуже щедру партнерську програму. Більше про це, в особистому кабінеті.

Ну і найголовніше, це те, що за допомогою PayBTC, ви можете купити криптовалюта використовуючи наявні кошти. Для цього, обмінник відкрив свої наземні точки в найпопулярніших містах України і Росії - це Київ, Харків, Одеса, Москва, Санкт-Петербург та інші. Більше про обміні готівкових коштів, ви можете дізнатися через онлайн-підтримку.

завершення

Друзі, кращу оцінку обмінним ресурсів можуть дати тільки його клієнти. А у PayBTC їх уже десятки тисяч. З коментарями користувачів про розглядаємому обмін, ви можете прочитати на форумах mmgp.ru, bitcointalk.org і forum.bits.media.

НА ЦЬОМУ ВСЕ. ДО НОВОЇ ЗУСТРІЧІ!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью