• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд можливостей JavaScript

 1. Використання імперативного підходу
 2. Джава Скрипт і об'єктивно-орієнтований підхід
 3. JavaScript: можливості функціонального стилю

Можливості JavaScript - це питання, яке цікавить безліч людей, які хочуть дізнатися про причини популярності даного мультіпарадігменного мови. Існує ряд важливих, хоча і не завжди очевидних, особливостей, які роблять JavaScript основною мовою, що застосовуються в web-галузі на даному етапі її розвитку.

Існує ряд важливих, хоча і не завжди очевидних, особливостей, які роблять JavaScript основною мовою, що застосовуються в web-галузі на даному етапі її розвитку

Вихід стандарту ECMAScript 2015 року, неофіційно званого ES6, в минулому році вніс істотні корективи в звичні речі. З'явився функціонал - надмножество мови, спрямоване на вирішення актуальних проблем. Створення стрілочних функцій, а також const, let і сlass стали для багатьох сюрпризом. Чи не бачив раніше код, прописаний на ES6, розробник може далеко не відразу зрозуміти: перед ним JS.

Чи не бачив раніше код, прописаний на ES6, розробник може далеко не відразу зрозуміти: перед ним JS

Нова стандартизація викликала в професійних колах бурхливе обговорення. З'явилися тематичні статті про можливості мови JavaScript. Давайте розглянемо, в чому конкретно може допомогти сучасний JavaScript користувачеві, коли існує необхідність вирішення такого простого завдання, як привітання з Новим роком.

Використання імперативного підходу

Використання імперативного підходу

Рішення завдання з залученням імперативного підходу є найпростішим в цьому випадку варіантом. Це - спосіб задіяти розумний прагматизм. Але, не дивлячись на простоту рішення, воно дієве не завжди - особливо, коли йдеться про об'єкт console. Вада полягає в тому, що серед актуальних свят є не тільки Новий рік, але також інші. Не дуже мудро було б для кожного з них розробляти окремий функціонал.

Якщо є потреба в одноманітному форматуванні повідомлень, то при зміні формату потрібне належне зміна коду у всіх з функцій. Повний спектр пов'язаних з форматуванням аспектів може бути винесено в окрему функцію, через яку пропускається привітання у всіх з них. Щоб описаний механізм був зрозумілий, доречно буде знайти приклади, де відображена за допомогою ООП предметна область. В цьому випадку можна побачити, в чому здатне допомогти використання можливостей мови JavaScript.

Джава Скрипт і об'єктивно-орієнтований підхід

Джава Скрипт і об'єктивно-орієнтований підхід

Всім людям, які мали справу з Джава Скрипт, відомо про те, що з його допомогою можна писати в об'єктивно-орієнтованому форматі. Цей варіант хороший завдяки прототипам.

Виходить дуже багатослівний рішення. Однак воно має очевидний «плюс»: працює у всіх актуальних в наш час runtime-середовищах. Застосування цього аспекту в залученні Джава Скрипт відкриває наступний спектр вигод:

 • Більш привабливий візуальний вигляд.
 • Спрощений метод в процесі створення складної таксономії класів.
 • Прийнятність реалізації композиції різними способами.

Функція extend за допомогою конструкторів дозволяє компонувати функціонал створюваних об'єктів.

JavaScript: можливості функціонального стилю

JavaScript: можливості функціонального стилю

Особливості підходу - оперування не об'єктом, а приватними функціями. Їх залучення композиції - крок до вирішення обраної завдання. У названого типу програмування JavaScript більш доступного режиму дуже широкі. це:

 • Компактні рішення.
 • Відсутність «побічних» ефектів.
 • Перехід міркувань на декларативний рівень з імперативного.

Якщо говорити про JavaScript, функціональні можливості його розширюються постійно. Саме тому, незважаючи на складності, його задіє безліч веб-розробників, встигли оцінити переваги. Прогнозуючи подальший розвиток, можна стверджувати: в доступному для огляду майбутньому вірогідна поява ще дуже великої кількості аналітики, що стосується згаданої в цьому матеріалі теми.

фахівці студії Trendline орієнтуються у всіх нюансах Джава Скрипт і готові застосувати всі свої знання в цій галузі при роботі над вашим веб-ресурсом.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью