• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд ринку вхідних дверей

Перше і найважливіше: всі сталеві двері - і вітчизняні, і імпортні - по конструкції, як правило, однакові. Імпортні стандартні звичайні сталеві дорожче подібних вітчизняних (але ексклюзивні двері - наші і імпортні - коштують приблизно однаково).

Продукція російських фірм відповідає вимогам Сніпов і пропонується не тільки в широкій гамі варіантів зовнішнього оформлення, але і в безлічі конструктивних, дизайнерських та технологічних рішень.

Продукція російських фірм відповідає вимогам Сніпов і пропонується не тільки в широкій гамі варіантів зовнішнього оформлення, але і в безлічі конструктивних, дизайнерських та технологічних рішень

Зростаюча конкуренція змушує наших виробників постійно вдосконалювати технологію виготовлення дверей, поліпшувати конструктивні рішення, шукати "свого" покупця і нові форми просування товару на ринок. А майже вся імпортна продукція конструктивно однотипна.

У вітчизняних дверях використовуються більш товсті сталеві листи (за рахунок цього двері виходить важче!), Проте це компенсується за рахунок петель і пристрої коробки.

Найчастіше імпортні моделі "прив'язані" до типових розмірів (причому у кожної фірми - свої). Тому при виборі двері іноземного виробництва важливо чітко знати розміри отвору (і звуження і розширення його занадто багато роботи і коштує недешево, до того ж, продавець може відмовитися ставити двері в невідповідний отвір - особливості технології установки деяких імпортних дверей). Замовлення тієї ж закордонної моделі, але за своїми розмірами, збільшує вартість, а терміни виготовлення завжди перевищують місяць (ексклюзив - півроку!).

До плюсів зарубіжних дверей можна віднести їх легкість (через більш тонкої сталі) і наявність незвичайних рішень, наприклад, сталеві двері зі скляними вставками, вхідні укріплені дерев'яні або пластикові двері або навіть повністю скляні конструкції.

При виборі дверей важливо звернути увагу ще на два моменти: наявність гарантії і рівень продавця.

Солідної вважається п'ятирічна гарантія, причому поширюватися вона повинна не тільки на двері (і тим більше не тільки на металоконструкцію), але і на замки, обробку і т.п. Деякі європейські виробники пропонують гарантію 10-20 років. Однак тут варто звернути увагу, хто буде забезпечувати її в Росії?

Якщо завданням ставиться покупка надійної довговічної двері, то особливу увагу варто звернути на компанію-продавця. Краще вибрати фірму, давно працює на ринку (хоча б 5 років), звернути увагу на "розкрученість" пропонованих ними брендів, наявність мережі магазинів і демонстраційних точок. Крім того, в компанії повинні працювати професіонали, які зможуть пояснити конструктивні особливості дверей, запропонувати допомогу у виборі і т.п., а також добре бути поставлені роботи по доставці, встановленню та обслуговуванню проданих дверей. Велику увагу слід приділити питанням складання договорів: в ньому повинна бути вказана комплектація двері, чітка вартість, перелік оплачених послуг, величина передоплати, терміни виконання робіт, наявність гарантійних обов'язків і т.п.

продовження - попит

зміст

Однак тут варто звернути увагу, хто буде забезпечувати її в Росії?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью