• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд системи Деньги@Mail.ru

Розвиток електронної мережі і, відповідно, соціальних мереж призводить до того, що більшість людей прагне скоротити використання готівки і тому потребує спеціальних сервісах, які пропонують вигідні умови для роботи і при цьому гарантують високий рівень захисту конфіденційної інформації користувача і його грошових коштів.

Розвиток електронної мережі і, відповідно, соціальних мереж призводить до того, що більшість людей прагне скоротити використання готівки і тому потребує спеціальних сервісах, які пропонують вигідні умови для роботи і при цьому гарантують високий рівень захисту конфіденційної інформації користувача і його грошових коштів

Тим, кому цікавий такого роду сервіс, може звернути увагу на платіжну систему Деньги@mail.ru, існуючу вже протягом одинадцяти років і яка є одним з лідерів електронних платіжних систем в Рунеті.

ru, існуючу вже протягом одинадцяти років і яка є одним з лідерів електронних платіжних систем в Рунеті

Простота і надійність, а також безпеку проведених операцій і відсутність недоліків, властивим іншим ПС, дозволили Деньги@Mail.ru отримати популярність серед користувачів однойменної соціальної мережі. Варто відзначити, що керівництво системи на досягнутому не зупинився і успішно організувало взаємовигідне співробітництво з багатьма відомими на території нашої країни організаціями та банками, що дозволяє швидко і без ризику оплачувати такі послуги:

 • операторів стільникового зв'язку (Мегафон, Білайн, МТС, Скайлінк);
 • сервіси інтернет-телефонії (Skype, MRA і ін.);
 • інтернет-провайдерів (Golden Telecom, Yota Інтернет, СТРИМ, Акадо);
 • штрафи ГИБДД;
 • комунальні платежі;
 • ігрові сервіси від Mail.ru;
 • здійснювати виплати по кредитах;
 • переказувати кошти іншим користувачам, а також виводити їх на банківські рахунки, карти і електронні гаманці інших платіжних систем.

Варто відзначити, що особливу увагу система приділяє безпеці проведених транзакцій. На даний момент користувачам надається можливість захистити свій аккаунт наступними способами:

 • традиційним паролем, довжина і складність якого залежить виключно від фантазії користувача і його здатності запам'ятати придуманий пароль;
 • обмежити вхід по IP-адресою: при включенні даної опції можна буде заходити в особистий кабінет тільки з певних комп'ютерів;
 • різними способами підтвердження платежів: від необхідності ввести код, присланий в SMS, до високотехнологічної ключ-карти.
 • не варто забувати і про те, що передача всіх даних здійснюється по захищеному SSL-з'єднання.

Тим, хто зважиться використовувати захист по IP-адресою, слід спочатку переконатися в тому, що їх мережеву адресу незмінний при кожному вході в систему: при відсутності статичного IP повторний вхід в систему буде по цілком зрозумілих причин неможливий, а відновлення доступу потрібно чекати цілих 45 днів. Крім того, з огляду на, що більшість користувачів використовують анонімний статус, для них відновлення доступу буде представляти додаткову складність.

Істотним недоліком системи є можливість діяти тільки на території Російської Федерації, відповідно - оплачувати покупки в зарубіжних магазинах і здійснювати операції з іноземною валютою неможливо. Переклад на рахунки інших платіжних систем, що використовують не російська рубль, а іншу валюту, можна здійснити тільки за допомогою сторонніх обмінних пунктів і сервісів.

Для реєстрації в системі потрібно заповнити традиційну форму, в якій вказати діючий поштову адресу (він буде служити засобом зв'язку з джерелами інформації системи, а також виконувати роль логіна), придумати пароль і, звичайно ж, пройти антибот-перевірку. Крім того, тим, хто збирається в подальшому змінити свій статус з анонімного і пройти ідентифікацію, краще відразу ввести справжню дату народження і вказати регіон проживання. Після угоди з правилами системи можна почати використовувати сервіс для відправки та прийому платежів.

Існує кілька варіантів статусу користувача в системі

 • Перший з них - анонімний, дається кожному новому учаснику, що зареєстрував аккаунт.
 • Для отримання статусу «довірений» буде потрібно підтвердити телефонний номер, дана можливість доступна тільки для офіційних громадян РФ, номери яких зареєстровані на їх власне ім'я.
 • Для юридичних осіб найкращим рішенням буде статус «магазин«, оскільки він дає можливість отримувати миттєві платежі з інших сайтів. Все, що потрібно для присвоєння звання магазину - вислати копії документів, які доводять існування фірми і легальність її діяльності.

Поповнення рахунку в Деньги@mail.ru здійснюється за допомогою терміналів, карт передоплати, дебетових і кредитних банківських карт від Visa / MasterCard. Способи виведення обмежені банківськими та картковими рахунками, а також банківським переказом в Банку ФІНАМ (тільки на території Москви). Існує можливість здійснення переказів в системі на рахунки фізичних і юридичних осіб.

Варто звернути увагу, що за використання системи стягується певна комісія, яка складає 0,5% від суми платежу за внутрішні перекази, 1,5% за виведення коштів за допомогою системи Contact , 2% + 25 рублів за виведення коштів на банківські рахунки або карти. За поповнення рахунку в Деньги@mail.ru будь-якими способами оплата самою системою не стягується, але можуть бути додаткові комісії у сервісів і постачальників послуг.

Якщо раніше цей сервіс використовувався виключно як внутрішня валюта порталу Mail.ru, то зараз триває її розвиток в самостійний сервіс, існуючий за межами соціальної мережі. На даний момент надаються послуги фірмам і підприємствам, що займаються електронною комерцією на території РФ. Для підключення сервісу потрібно заповнити заявку і укласти договір.

Існує два варіанти прийому платежів. Перший - інтеграція програми в сайт. Цей спосіб зручний для власників великих торгових майданчиків, в той час як власники невеликих онлайн-магазинів за краще скористатися другим, а саме - виставляти рахунки клієнтам вручну з подальшою оплатою цих рахунків на вказаний гаманець. Незалежно від способу вибору прийому коштів, підключення до сервісу здійснюється системою безкоштовно.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью