• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд кращих RSS-сервісів (альтернатива Google Reader)

 1. Весь інтернет-маркетинг за 19 тижнів!
 2. NetVibes
 3. Feedly
 4. Reader 2000 і Old Reader
 5. Reeder

Проект Reader був запущений ще в 2005 році, з плином часу він став одним з найпопулярніших RSS-читалок. Проте, сама технологія поступово ставала все менш затребуваною.

RSS дозволяє зібрати в одному місці всі цікаві статті та матеріали з різних сайтів, щоб переглядати їх в єдиному інтерфейсі, адаптованому під читання. В сучасних умовах цю функцію багато в чому виконують соціальні мережі, так що більшість користувачів просто не замислюються про те, що їм потрібна RSS.

Користувачі дуже лояльно ставилися до Google Reader. Після звістки про його закриття почалася хвиля активних протестів користувачів . Любителі Reader навіть розмістили петицію на сайті Change.org з вимогою не вбивати улюблений сервіс. «Ми любимо його, він робить наше життя кращим, ми віримо, що ви не знищите його», - написано в петиції. На момент написання матеріалу під зверненням вже підписалися майже 49 тисяч чоловік.

Підбирати альтернативу сервісу Google слід дуже обережно. Справа в тому, що багато сторонніх RSS-сервіси будують свою роботу на програмному інтерфейсі Reader. Таким чином, після закриття Reader, цих сервісів доведеться або також припиняти роботу, або виконати величезний труд, щоб забезпечити автономну роботу.

Весь інтернет-маркетинг за 19 тижнів!

Cossa рекомендує: онлайн-курс по інтернет-маркетингу від Ingate - digital-агентства з 17-річним досвідом.

 • 17 навчальних блоків з ключових питань інтернет-маркетингу
 • підтримка менторів
 • диплом
 • Стажування в топових агентствах Росії
 • Допомога в працевлаштуванні
Дізнатися більше >>

Реклама

Перш, ніж перейти на використання інших сервісів, ми б порадили зберегти всі дані з Google Reader за допомогою Google Takeout - власного архіватора компанії. Це дозволить зробити «переїзд» більш легким.

NetVibes

Якісний і досить відомий RSS-сервіс, орієнтований в основному на професіоналів .NETVibes дозволяє читати RSS стрічки різного формату, пропонує власні рекомендовані стрічки новин. Програма здатна шукати по основним пошуковим машинам, надає прогноз погоди та іншу додаткову інформацію.

Більш того, сервіс вміє синхронізуватися з поштою, створювати замітки і To-Do листи, працює з eBay і багато ще чого вміє. У мережі можна знайти багато доповнень до сервісу. Сервіс має додатки для Android, iPhoneі iPad, підтримує велику кількість мов, в тому числі і російська.

У платній версії сервісу можна підключити потужні аналітичні інструменти, контроль доступу. По суті своїй, NetVibes - це не просто RSS-рідер, а справжній комбайнер для інформації. Програма гідна, однак ті, хто звик користуватися максимально простими і ненавороченнимі сервісами можуть її не полюбити. Подивитися повний список функцій можна на спеціальній сторінці на офіційному сайті. До речі, місячна підписка на преміум-версію коштує цілих $ 500.

netvibes.com

Feedly

Приємний і не дуже наворочений RSS-сервіс, який існує в браузерної версії і у вигляді додатку для iOS і Android. Сервіс має приємний мінімалістичний дизайн, вміє расшарівать в соцмережі, дивлячись на те, що раніше Feedly використовував для своєї роботи Google Reader, розробники вже пообіцяли створити власний бекенд, так що робота Feedly продовжиться і після смерті продукту Google.

feedly.com

Reader 2000 і Old Reader

Клони старого інтерфейсу Google Reader. На даний момент їх сервера «лежать» через наплив відвідувачів. Коли вони відновлять роботу - неясно. Old Reader особливо корисний, враховуючи, що його можна підключити до Facebook і Google Plus.

reader2000
theoldreader.com

Reeder

Одна з кращих RSS-читалок для iPhone і iPad. Є й версія для MAC. Розробники проекту пообіцяли, що після смерті Google Reader сервіс продовжить роботу. Додаток просте і мінімалістичне, підтримує синхронізацію зі сторонніми RSS-сервісами. Програма ідеально підійде для «яблучників», яким лінь розбиратися в складних налаштуваннях.

В принципі, як RSS-стрічки можна використовувати той же Twitter. Досить підписатися на потрібні акаунти, і посилання на актуальні статті будуть розташовані в стрічці. Правда, це не дуже-то зручно. Проте, це тренд, соцмережі цілком можуть замінити RSS. Якщо правильно підписатися на потрібні сторінки в Facebook або ВК, можна отримати в стрічці новин практично ту ж інформацію, що в RSS.

До 1 липня залишаються ще чимало часу. Якщо хвиля громадського обурення НЕ спаде, Google, можливо, скасує закриття своєї RSS-читалки. Будемо стежити за розвитком подій.

reederapp.com

Джерело картинки на тізері: Gizmodo

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью