• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд компанії Амазон.ком, Інк. (Amazon.com, Inc.)

 1. інформація Про компанію Віртуальний магазин компанії Amazon.com, Inc . відчинив свої двері...
 2. Джерела додаткової інформації про Компанію і її цінні папери

інформація Про компанію

Віртуальний магазин компанії  Amazon Віртуальний магазин компанії Amazon.com, Inc . відчинив свої двері в липні 1995 року. Її основними клієнтськими групами є споживачі, продавці, організації і творці контенту. Крім того, Компанія надає рекламні послуги і бере участь в програмах випуску кобрендовою банківських карт. Компанія прагне бути самою клієнтоорієнтованої компанією в світі. Компанія належить до споживчого сектору .

Компанія обслуговує споживачів через свої веб-сайти, призначені для роздрібного продажу, і фокусує свою увагу на асортимент, ціни і зручність. Компанія розробляє свої веб-сайти таким чином, щоб зробити можливим продаж Компанією і третіми особами мільйонів унікальних продуктів з безлічі товарних категорій. Клієнти отримують доступ до вебсайтів Компанії безпосередньо і з використанням версій і додатків для мобільних пристроїв. Крім того, Компанія виробляє і продає електронні пристрої.

Компанія прагне пропонувати своїм клієнтам найнижчі ціни з можливих, досягаючи цього за рахунок цінової політики щоденної установки низьких цін і спеціальних пропозицій по доставці, а також підвищувати свою операційну ефективність, щоб продовжувати пропонувати покупцям такі низькі ціни. Компанія забезпечує просту у використанні функціональність, швидке і надійне виконання замовлень і оперативний клієнтський сервіс.

Компанія була заснована в 1994 році і потім в 1996 році була зареєстрована в якості корпорації , Заснованої відповідно до законодавства штату Делавер.Штаб-квартира Amazon.com, Inc. знаходиться за адресою: 410 Террі Авеню Норд, Сіетл, штат Вашингтон, 98109-5210, США. Телефонний номер Компанії, включаючи міжміський телефонний код: +1 (206) 266-1000.

Цінні папери компанії Amazon.com, Inc.

Звичайні акції Компанії пройшли лістинг на біржі The NASDAQ Stock Market LLC, де вони торгуються під символом AMZN . Станом на 17 січня 2014 року в реєстрі акціонерів Компанії було зареєстровано 2 922 акціонера. На вищевказану дату було випущено і знаходилося в обігу 459 264 535 звичайних акцій. На 20 серпня 2014 року ціна закриття акцій склала 330,54 долара США. Мінімальна і максимальна ціна акції за 52 тижні, що передували 20 листопада 2014 року, становила 284,00 і 408,06 долара США відповідно.

Компанія ніколи не оголошувала і не виплачувала дивіденди грошовими коштами за своїми звичайними акціями. При цьому Компанія постійно оцінює свої можливості для виплати дивідендів.

Джерела додаткової інформації про Компанію і її цінні папери

Звіти та інша інформація, представлена ​​Компанією в SEC, доступні безкоштовно на сайті Компанії за адресою http://phx.corporate-ir.net/phoenix.zhtml?c=97664&p=irol-sec в міру публікації таких звітів на сайті SEC.

Zhtml?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью