• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд відеокарти ASUS Radeon R7 370 Strix

 1. Відеокарта R7 370 являє собою реінкарнацію R7 270, яка в свою чергу була апдейтом для HD 7870. Так-так,...
 2. Упаковка і комплектація
 3. Таблиця ТТХ
 4. Температури і рівень шуму
 5. тестовий стенд
 6. 3DMark 13
 7. ігри
 8. висновок

[Google-translator]

Відкрите лінійки Radeon добре відомі всьому світу. Однак, з тих пір, як корпорація AMD купила ATi, конкуренція з NVIDIA прийшла в повний занепад. І ось сьогодні, нам в руки потрапила відеокарта ASUS Radeon R7 370 Strix.

Дуже хотілося б, щоб це був новий продукт, в якому можна буде покопатися і знайти щось цікаве. Але деяким бажанням не судилося збутися. У далекому 2012 році, компанія AMD показала світу архітектуру GCN (Graphics Core Next), і з тих пір, нічого не змінилося.

Відеокарта R7 370 являє собою реінкарнацію R7 270, яка в свою чергу була апдейтом для HD 7870. Так-так, той самий Pitcairn XT, про який ми писали ще три роки тому. Звичайно, не можна скидати з рахунків нові технології, виправлення помилок та інше, але це все-одно старий продукт, і він таким залишиться, яким соусом його не поливати. Ах, так, куди ж без ребрендингу. Відтепер, ти будеш відомий як Джейсон Бор .. вибачте, як Trinidad!

Однак, це не означає, що відеокарта нецікава. Як мінімум, це ASUS Strix, а значить у нас буде власна друкована плата, цікава система охолодження і високі показники продуктивності, щодо стокової карти.

Вартість відеокарти близько 13 тисяч рублів. Це середній сегмент, тому цінник не надзвичайний. Якщо за свої гроші, відеокарта зможе показати цікаву продуктивність, це вже маленька перемога. Звичайно, не потрібно очікувати від неї потужності, достатньої для витягування 2560 АА4, проявимо повагу до дідуся, але для FullHD карти вистачати має.

Упаковка і комплектація

Коробка дуже невеликих розмірів, виконана в звичних темних тонах. На подив, тут мало логотипів, які розповідають про крутість всіх сучасних технологій, що використовуються в продукті. До речі, відсутня навіть обсяг відеопам'яті!

А ось зворотна сторона вже більш інформативна. Тут нам повідомляють, що відеокарта використовує систем охолодження ASUS DirectCU II, вміє відключати вентилятори в просте, система харчування оснащена сучасними елементами, а в комплекті йде програма для управління частотами і іншими настройками, недоступними з драйверів.

Комплектація скромна:

 • Диск з драйверами
 • мануал
 • наклейка
 • місток CrossFire

Диск з драйверами  мануал  наклейка  місток CrossFire

Серія ASUS Strix впізнається з першого погляду. Зовні карта, як і належить, схожа на голову сови. У верхньому кожусі встановлені два вентилятори з 11 лопатями кожен. Це фірмова система охолодження від ASUS. Її особливість полягає в тому, що в просте вентилятори відключаться повністю. Це призводить до помітного зниження рівня шуму в 2D.

Це призводить до помітного зниження рівня шуму в 2D

Відеокарта дуже мініатюрна, для свого класу. Довжина друкованої плати всього 145 мм. Це дозволить встановлювати її в дуже компактні корпуси. Варто зазначити, що 145 мм - розміри друкованої плати. Система охолодження не стільки компактна, тому вона збільшує довжину до 217 мм.

Система охолодження не стільки компактна, тому вона збільшує довжину до 217 мм

На зворотному боці немає нічого цікавого. Там лише шість гвинтів, які тримають систему охолодження.

Там лише шість гвинтів, які тримають систему охолодження

Незважаючи на свою компактну довжину, відеокарта займає два повноцінних слота.

Незважаючи на свою компактну довжину, відеокарта займає два повноцінних слота

Як ви пам'ятаєте, одна з фішок фірмової системи охолодження DirectCU II - безпосередній контакт теплотрубок з джерелом тепла - GPU. Тут використані дві теплотрубками, вони проходять через весь радіатор.

Тут використані дві теплотрубками, вони проходять через весь радіатор

Відеокарта оснащена чотирма відеовиходами: 2 x DVI і по одному HDMI і DisplayPort.

Відеокарта оснащена чотирма відеовиходами: 2 x DVI і по одному HDMI і DisplayPort

Відеокарта оснащена всього одним шестиконтактним роз'ємом додаткового живлення. Пікове споживання заявлено в районі 110 Ватт.

Пікове споживання заявлено в районі 110 Ватт

Сам радіатор тримається всього на чотирьох гвинтах. Завдяки малій вазі, плата не згинається.

Завдяки малій вазі, плата не згинається

А ось і сама друкована плата. Розміри і правда дуже компактні. Всього-то й вистачило місця на невеликій GPU, мікросхеми відеопам'яті і систему харчування. Елементи системи живлення накриті окремим невеликим радіатором.

Власне, в центрі під кутом в 45 градусів розташувався сам GPU Pitcairn, а навколо нього вісім мікросхем відеопам'яті загальним об'ємом 4 гігабайти типу GDDR5. Виробник мікросхем - компанія SKhynix

Система харчування GPU налічує 4 фази, ще одна відведена під відеопам'ять. Управління фазами GPU відбувається за допомогою контролера uP1608TK.

Управління фазами GPU відбувається за допомогою контролера uP1608TK

Таблиця ТТХ

НайменуванняASUSRadeon R7 370StrixRadeon R7 270ХGeForce GTX 750 Ti

Кодове ім'я Pitcairn Pitcairn Pro GM107 Версія GCN 1.0 GCN 1.0 Maxwell 1.x Техпроцесс, нм 28 28 28 Кількість транзисторів, млн 2800 2800 1870 Частота ядра, МГц 1050 1000 1085 Число шейдерів (PS), шт. 1024 1280 640 Число текстурних блоків (TMU), шт. 64 64 40 Число блоків растеризації (ROP), шт. 32 32 16 Тип пам'яті GDDR5 GDDR5 GDDR5 Ефективна частота пам'яті, МГц 1400 1400 1350 Обсяг пам'яті, Гбайт 4 3 2 Шина пам'яті, біт 256 256 128 Харчування, роз'єми Pin 6 6 - Потужність, Ват 110 130 60 CrossFire / Sli є є немає Ціна, руб 12 000 - 10 500

Тактова частота відеопроцесора збільшена з 970 МГц до 1050 МГц. Це стандартна практика для відеокарт лінійки Strix. Тактова частота пам'яті стічна - 5600 МГц. Рб'евм відеопам'яті 4096 Мбайт. Незважаючи на те, що це не сама топова відеокарта, такий обсяг відеопам'яті цілком виправданий, багато ігор в здатністю 2560 х 1440 попросять більше двох гігабайт.

Незважаючи на те, що це не сама топова відеокарта, такий обсяг відеопам'яті цілком виправданий, багато ігор в здатністю 2560 х 1440 попросять більше двох гігабайт

Якість ASIC склало 73.2%, що вельми приємно.

2%, що вельми приємно

Додаткове харчування потрібно - один шестиконтактний роз'єм оснащений світловою індикацією. Роз'єм перевернуть, і підключати кабель живлення не дуже зручно, але це дрібниці.

Вартість карти на сьогоднішній день близько 12 500 рублів. Це цілком адекватний цінник, але пару тисяч можна було б і впустити.

Температури і рівень шуму

Відеокарта оснащена системою охолодження ASUS DirectCU II, значить температури високими бути не можуть. Але ми все ж запустили програму FurMark і поганяли відеокарточку. Після тривалого прогріву, ми отримали 78 градусів Цельсія. Це хороший показник, і в іграх буде помітно менше. Для прикладу, в Call of Duty Ghost, температура не перевищувала 65 градусів в режимі мультиплеєра.

Рівень шуму низький, навіть при прогріванні картка не шуміли. Можна навіть сказати, залишалася безшумної. Вентилятори періодично відключалися, як і належить в будь-якому 2D. Навіть під час завантаження рівнів в іграх, вентилятори частенько зупинялися. В даному випадку ми не стали користуватися шумоментом, тому що вимірювати було нічого. А виставляти руками 100% оборотів кулера причин ми не знайшли.

тестовий стенд

Тестування проводилося в дозволі 1920 х 1080 з максимальними налаштуваннями графіки. Повноекранне згладжування було викручені на 4х, анізотропна фільтрація на 16х.

3DMark 13

ASUS Radeon R7 370 Strix вибив 2338 папуг в тесті з максимальним навантаженням. Рівно такий же результат свого часу показувала R7 270 :).

ігри

ігри

Результати передбачувані. У важких іграх, новинка не може видати серйозну продуктивність, як не могла і три роки тому 🙂 Але в цілому, якщо відключити згладжування, всі ігри будуть працювати прекрасно. Обсяг пам'яті в 4 гігабайти допоможе позбутися від фризів в іграх, жадібних до VRAM.

висновок

Відеокарта ASUS Radeon R7 370 Strix хороша, як самостійний продукт. Але з точки зору новизни - все сумно. Тому що як би не була хороша система охолодження, але серцем графічного адаптера є GPU, а тут старий добрий Pitcairn. До речі, якщо вам цікаво, ви можете почитати огляд відеокарти AMD Radeon R7 270Х . Він виходив ще в 2013 році. І ви зрозумієте, що це абсолютно однакові відеокарти.

Якщо розглядати відеокарту, як персональний продукт компанії ASUS - тут все добре. Малогабаритна друкована плата, дуже якісна система охолодження. Якість полягає в умінні відводити тепло і не набридати користувачеві шумом одночасно. Чотири гігабайти відеопам'яті - теж приємний бонус.

Продуктивності в більшості випадків цілком достатньо не тільки для вирішення 1920 х 1080, але іноді і для 2560 х 1440. Загалом, це сучасний відеоадаптер з якісною системою охолодження і вартість 12 500 рублів. Рішення не найсвіжіше, але дуже компромісне. Так що відеокарту можна сміливо нагородити медаллю «вдала покупка».

мінуси:

 • Відеокарта 2013 року в новій оболонці

плюси:

 • Тиха і ефективна система охолодження
 • відмінний дизайн
 • Заводський розгін
 • Хороша продуктивність в FullHD

Тиха і ефективна система охолодження  відмінний дизайн  Заводський розгін  Хороша продуктивність в FullHD

Огляд відеокарти ASUS Radeon R7 370 Strix was last modified: by Denis Sviridenko

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью