• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд UC Browser 8.9. Оновлений браузер для iPhone і iPod touch

- Огляд від розробника -  Ситуація на ринку мобільних браузерів все більше нагадує аналогічний розвиток подій тих часів, коли Internet Explorer ще займав монопольне становище на ринку
- Огляд від розробника -

Ситуація на ринку мобільних браузерів все більше нагадує аналогічний розвиток подій тих часів, коли Internet Explorer ще займав монопольне становище на ринку. Адже перш ніж IE «застарів», довгий час він був єдиним гідним браузером під Windows. Але все змінилося з розвитком конкурентів - Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome. Аналогію провести не складно - Safari для iOS , Можливо, чекає та ж доля, адже альтернативних браузерів вже зараз надають помітно більше можливостей ніж вбудоване рішення від Apple.

Пропонуємо познайомимося з новою версією одного з альтернативних браузерів під iOS, які прибули до нас з Піднебесної, з солідною історією версій під інші платформи (підтримується Android, iOS , Windows Phone, Symbian, Java, Meego і навіть Blackberry) - UC Browser 8.9.

Зустрічає користувача впізнавана синьо-біла білка, що є логотипом браузера Зустрічає користувача впізнавана синьо-біла білка, що є логотипом браузера. Нова версія програми призначена для iPhone і iPod, оновлення браузера UC Browser для iPad вийде трохи пізніше.

Для того щоб оцінити суб'єктивну продуктивність ми протестуємо UC Browser на пристрої «минулого покоління» - iPod Touch 4G, оснащеного Retina-екраном, з версією iOS 5.1.1. Забігаючи наперед, цей підхід приніс свої результати, наш претендент працює швидше вбудованого Safari, в той час як на iPhone 4S / 5 цю різницю відчути складніше.

Інтерфейс браузера виконаний в світлих тонах, але це легко виправити темами офомленія
Інтерфейс браузера виконаний в світлих тонах, але це легко виправити темами офомленія. Встановлених тем дві - це, відповідно «День» і «Ніч», є автоматична зміна режиму. Змінити тему оформлення можна «струшуванням» апарату - жест, добре відомий тим, хто часто скасовує введений текст в текстовому полі. Зміна теми оформлення супроводжується приємною анімацією - така увага до дрібниць підкуповує. Завантажити додаткові теми можна з відповідного розділу в налаштуваннях - виконані вони дуже якісно.

Налаштування браузера не винесені в стандартний для iOS розділ «Налаштування» і доступні з нижнього навігаційного бару
Налаштування браузера не винесені в стандартний для iOS розділ «Налаштування» і доступні з нижнього навігаційного бару. У загальному і цілому інтерфейс можна назвати лаконічним, але про кількість функцій доступних «з коробки» такого явно не скажеш. Одна з найцікавіших функцій - «Швидкий режим», аналог фірмової технології «Opera Turbo». Вона включена за замовчуванням і відображає сайти вже в «стислому» вигляді. На відміну від згаданих конкурентів, щойно зроблені оптимізації виглядають вельми задовільно. Є також підтримка «предзагрузкі» сторінок, як для швидкого так і в звичайному режимі.

Приємний бонус - IP-адресу проксі-сервера стискає сайти - російський, проте кілька соціальних мереж все ж запросили перевірку справжності. Це не стане складністю для шанувальників хмарних браузерів, а використання IP-адреси з «російської пропискою» автоматично означає зручності для користувача - наприклад відсутність проблем при використанні ресурсів, доступних тільки з російських IP.

При повороті пристрою в горизонтальне положення включається повноекранний режим. Його можна включити також і примусово, для портретної або альбомної орієнтації. Є такі традиційні функції як збереження паролів, історія, закладки, режим «без зображень», а також автопідстановка варіантів адреси сайту і вибір User Agent.

Компонування адресного рядка традиційна, це місце для favicon'а сайту, адресний рядок і поле для пошуку
Компонування адресного рядка традиційна, це місце для favicon'а сайту, адресний рядок і поле для пошуку. Коли сайт повністю завантажений, замість його URL в адресному рядку відображається назва сайту - це дозволяє заощадити місце по вертикалі, залишивши більше простору для контенту сайту. Приємна несподіванка - при введенні в адресний рядок можна натиснути на іконку QR-коду, що відкриє вбудований в браузер і досить функціональний сканер QR-кодів.

Що стало для мене повною несподіванкою, так це наявність в браузері не тільки повноцінного файлового менеджера, але і просунутих функцій для скачування різноманітного контенту, включаючи .ipa файли - для них виділена окрема вкладка (завантаження контент автоматично сортується за видами - зображення, музика , Відео, додатки, архіви та інші файли, працює автовизначення типу файлу). Якщо на вашому пристрої встановлено jailbreak - UC Browser без перебільшення можна назвати знахідкою. Ймовірно цю функцію знайдуть корисною також розробники додатків - скачування і установка програм в форматі .ipa (і .deb!) Можлива прямо з браузера.

Крім цього, є підтримка перегляду (і скачування) онлайн-відео з багатьох джерел, включаючи соціальну мережу VK
Крім цього, є підтримка перегляду (і скачування) онлайн-відео з багатьох джерел, включаючи соціальну мережу VK.com, RuTube, Youtube і інших. При натисканні на відтворення браузер пропонує зберегти відео для оффлайн перегляду, завантаження його можна запустити у фоновому режимі (в цьому випадку над адресним рядком з'являється інформаційний бар відображає швидкість і статус завантаження).

І нарешті, ще одне нововведення - «Хмарна завантаження»
І нарешті, ще одне нововведення - «Хмарна завантаження». Замість того щоб завантажувати файл через 3G або EDGE, файл буде завантажений в «хмару» UC Browser, звідки ви зможете його завантажити пізніше, наприклад коли будете підключені по Wi-Fi. Для цього буде потрібно лише профіль користувача, обмежень на розмір файлу і термінів його зберігання немає. Потенційно це дуже цікава функція. Можна сказати що «Менеджер завантажень» в UC Browser - одне з найсильніших його переваг.

При використанні «Швидкого режиму» браузер періодично повідомляє скільки він зекономив трафіку, правда переклад цього повідомлення явно потребує доопрацювання (зараз воно виглядає як "секономіл5.07МТрафік"). Незважаючи на це зауваження, функція працює коректно, є статистика - зекономлений трафік за поточний сеанс, сьогодні, за місяць. Є підрахунок ефективності роботи, під час тесту вона склала 88% економії трафіку - вельми непогано. Ще одна забавність - економія зважає на 25.05.2011 року.

Що можна сказати в підсумку про UC Browser 8
Що можна сказати в підсумку про UC Browser 8.9? Конкурентам варто почати турбується. Кількість підтримуваних функцій в цьому браузері вже впритул наближається до «старожилам» AppStore, але при цьому розробникам вдалося зберегти його лаконічність, не перевантажити зайвими розділами і якісно реалізувати дійсно затребувані користувачами функції.

З помічених недоліків я можу назвати хіба що дрібні претензії до перекладу інтерфейсу на російську мову (зокрема в розділі статистики та менеджері завантажень), однак, з огляду на, що в браузер вбудована система зв'язку з розробниками, можна розраховувати на швидке виправлення цих дрібниць З помічених недоліків я можу назвати хіба що дрібні претензії до перекладу інтерфейсу на російську мову (зокрема в розділі статистики та менеджері завантажень), однак, з огляду на, що в браузер вбудована система зв'язку з розробниками, можна розраховувати на швидке виправлення цих дрібниць. Ймовірно, всі ці зауваження будуть усунені ще до релізу версії 8.9 в AppStore.

Переваги UC Browser:

 • Лаконічний і не переобтяжений функціями інтерфейс;
 • Один з найбільш «потужних» і зручних менеджерів закачувань серед мобільних браузерів під iOS;
 • Якісна робота хмарних функцій - прискорення завантаження сторінок, завантаження файлів в хмару;
 • Широка підтримка як відтворення онлайн-відео з різних джерел, так і його завантаження;
 • Підтримка красивих тем оформлення, увага до дрібниць;
 • Безкоштовність.

[ iTunes link ] - Безкоштовно

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью