• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд OpenCart 3

 1. Покращення OpenCart 3
 2. Панель Адміністратора
 3. Установка модулів в панелі управління інтернет магазином
 4. Реєстрація на opencart.com
 5. Створення ключа API на opencart.com
 6. редагування шаблонів
 7. зміна мови
 8. розширені звіти
 9. швидкість завантаження
 10. Оновлення до OpenCart 3

Нова версія OpenCart 3 включає в себе ряд нововведень і поліпшень, багато з яких пов'язані з поліпшенням графічного дизайну і полегшенням роботи адміністраторів інтернет-магазину. Якщо коротко, поліпшення в OpenCart 3:

 • URL-адреси SEO для різних мовних версій;
 • поліпшення в розділі адміністративної панелі;
 • поліпшення можливостей звітності;
 • більш детальна статистика;
 • можливість завантаження і установки модулів через Marketplace;
 • можливість редагувати файли шаблонів через інтерфейс адміністратора;
 • додаткова легкість і зручність при роботі з мовними версіями.

Покращення OpenCart 3

Покращення в новій версії не можуть бути класифіковані як значущі, але є багато змін і нововведень, які спростять роботу з платформою.

Панель Адміністратора

Дизайн інтерфейсу адміністратора став темніший за кольором і виглядає явно відмітним від попередніх версій.

Дизайн інтерфейсу адміністратора став темніший за кольором і виглядає явно відмітним від попередніх версій

У деяких місцях блок фільтра придбав новий дизайн, який може використовуватися для сортування різних елементів в панелі управління інтернет магазином.

У деяких місцях блок фільтра придбав новий дизайн, який може використовуватися для сортування різних елементів в панелі управління інтернет магазином

Кнопки для зміни продуктів, категорій, модулів і т. Д. - мають набагато більш яскраві кольори. Тепер адміністратор може завантажити своє власне зображення, яке буде відображатися в правому верхньому куті екрану. Загальне враження - це більш красивий і сучасний дизайн адміністративної частини.

Установка модулів в панелі управління інтернет магазином

Одним з найяскравіших удосконалень в системі є можливість завантаження модулів через адміністративну частину. Це схоже і можливо, кілька запозичена у CMS WordPress, де в кілька кліків можна встановити / видалити потрібне розширення. Однак в OpenCart 3 потрібно кілька попередніх налаштувань, щоб скористатися можливістю завантаження і установки плагінів через розділ admin.

Реєстрація на opencart.com

Ви повинні створити обліковий запис на opencart.com, щоб мати можливість налаштувати свій ключ API MarketPalce, необхідний для правильної роботи даного нововведення.

Це робиться на opencart.com за допомогою кнопки реєстрації в правому верхньому куті екрану.


Створення ключа API на opencart.com

У облікового запису, який ви вже створили і перевірили, вам потрібно взяти ключ API.

У облікового запису, який ви вже створили і перевірили, вам потрібно взяти ключ API

На цій панелі вам потрібно ввести доменне ім'я, яке буде використовувати Marketplace.

На цій панелі вам потрібно ввести доменне ім'я, яке буде використовувати Marketplace

Після створення секретних даних вони повинні бути введені в панель адміністратора OpenCart. Перед тим, як вони будуть введені, буде відображатися червоне попередження:

Перед тим, як вони будуть введені, буде відображатися червоне попередження:

Як тільки дані будуть успішно введені, ви зможете без проблем переглядати всі модулі, доступні в OpenCart Marketplace. Зверніть увагу, що відображаються всі розширення, навіть ті, які не сумісні з поточною версією OpenCart.

Модулі так само можуть бути завантажені і стандартним чином, ця опція залишилася.

редагування шаблонів

Іншою важливою зміною є можливість прямого редагування файлів шаблонів. У попередніх версіях платформи необхідно було отримати доступ до файлу через FTP, а потім відредагувати і завантажити його назад. Використання GIT трохи полегшує цей процес для розробників, але зміна файлу шаблону незручно в старіших версіях.

Щоб змінити шаблон в OpenCart 3, вам відкрити розділ адміністрування для доступу до вкладки дизайну і вибрати конкретний шаблон для редагування.


Використовується механізм з двома шаблонами, який може динамічно виконувати динамічні значення в HTML-файлі шаблону. Це дає вам велику свободу для швидкого і легкого зміни елементів в клієнтському розділі інтернет-магазину. Додаткові правила і синтаксис Твінів можна знайти на сторінці редагування дизайну OpenCart.

зміна мови

Щоб мати можливість змінювати і додавати мови в OpenCart 3, ви повинні спочатку встановити необхідні права для цього через адмін панель. Це робиться в такий спосіб:

Це робиться в такий спосіб:

Це активує редактор мовної версії, але в залежності від конкретної ситуації - вам може знадобитися встановити додатковий пакет OpenCart болгарською мовою.

розширені звіти

У розділі «Розширення» є кілька поліпшень. Один з них - додаткові параметри звітності, які можна активувати дуже легко:

Один з них - додаткові параметри звітності, які можна активувати дуже легко:

На тій же вкладці також є новий елемент «Події», це фрагменти коду, які використовують розширення і перезаписують стандартні функції системи. Добре, що якщо у вас є які-небудь проблеми, їх можна виключити одним клацанням миші.

швидкість завантаження

Загальне враження від нової версії OpenCart полягає в тому, що сайти швидше завантажуються. Тести проводяться на звичайному хостингу зі звичайними параметрами, тобто без додаткових шаблонів, розширень і т.д.

Оновлення до OpenCart 3

Проблема переходу до більш нової версії завжди була актуальною. Переконайтеся, що всі модулі, розширення і тема сумісні з більш новою версією. Ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією до фахівця, але одне можна сказати напевно - оновлення повинно проводитися з обережністю. Це не завжди можливо і необхідно.

Проблема переходу до більш нової версії завжди була актуальною. Переконайтеся, що всі модулі, розширення і тема сумісні з більш новою версією. Ми рекомендуємо вам звернутися за консультацією до фахівця, але одне можна сказати напевно - оновлення повинно проводитися з обережністю. Це не завжди можливо і необхідно.

Якщо вам необхідно створити інтернет магазин на OpenCart в Харкові - ми з радістю Вам у цьому допоможемо. Наша компанія надає широкий спектр послуг, пов'язаних із створенням сайтів, і одна з них є створення інтернет магазину на OpenCart в Харкові .

Опубліковано: 20.12.2017 о 13:48

Створення сайту компанії в Харкові Створення успішного інтернет магазину

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью