• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд BTC TRADE UA - українська кріптовалютная біржа

 1. Про біржу BTC TRADE UA
 2. Реєстрація на BTC TRADE UA
 3. Особистий кабінет біржі BTC TRADE UA
 4. Як поповнити BTC TRADE UA
 5. Торгівля на BTC TRADE UA
 6. Безпека на BTC TRADE UA
 7. висновок

Здрастуйте дорогі друзі, здавалося б, ми вже закінчили писати огляди кріптовалютних бірж в цьому місяці, і навіть зробили свій ТОП кріптовалютних бірж, як тут нам підвернувся дуже цікавий проект. Ім'я цього проекту BTC TRADE UA - українська кріптовалютная біржа, про неї ми сьогодні і напишемо. Нашу статтю ми будемо будувати за таким планом:

 1. Про біржу BTC TRADE UA
 2. Реєстрація на BTC TRADE UA
 3. Особистий кабінет BTC TRADE UA
 4. Як поповнити BTC TRADE UA
 5. Торгівля на BTC TRADE UA
 6. Безпека на BTC TRADE UA
 7. висновок

Про біржу BTC TRADE UA

біржа BTC TRADE UA розпочала свою діяльність в 2014 році, це перша кріптовалютная біржа з ​​українським корінням. Її дизайн і функціонал, в деяких аспектах схожі з соскамівшейся біржею BTC-e, після ребрендингу WEX. Офіційний сайт біржі BTC TRADE UA має доменне ім'я btc-trade.com.ua, а сайт має ось таку головну сторінку. біржа  BTC TRADE UA  розпочала свою діяльність в 2014 році, це перша кріптовалютная біржа з ​​українським корінням

>>> Читайте також: Огляд біржі Kuna

Реєстрація на BTC TRADE UA

Для реєстрації свого аккаунта на біржі BTC TRADE UA , Вам необхідно перейти на сайт офіційний сайт BTC TRADE UA і натиснути на кнопку реєстрація, після чого необхідно будемо заповнити реєстраційні дані необхідні адміністраторами біржі.

Проходження каптчі, згода з призначеним для користувача угодою і підтвердження факту, що ви не є громадянином США, є обов'язковим при проходженні інформації. Після цього вам на пошту буде відправлено листа підтвердження, в якому буде посилання, по якій необхідно перейти. Після переходу за посиланням, вам буде надано ваш персональний пін-код, який вам буде необхідний для підтвердження транзакції.

>>> Читайте також: Як зареєструватися на біржі Binance

Особистий кабінет біржі BTC TRADE UA

В особистому кабінеті BTC TRADE UA вам доступні розділи Профіль, Фінанси, Транзакції, Введення / виведення коштів, Угоди та інші, в яких ви можете налаштувати свій особистий кабінет BTC TRADE UA.

Як поповнити BTC TRADE UA

Поповнення рахунку на біржі BTC TRADE UA можливо двома способами: поповнення гривнями і поповнення криптовалюта. Функція поповнення в гривнях дуже зручна, адже у вас немає потреби користуватися сторонніми ресурсами, щоб обміняти фіат на криптовалюта. Заводите гривню на свій рахунок і робіть внутрішню конвертацію. Поповнення в криптовалюта відбувається, як і всюди, копіюєте свою адресу гаманця необхідної криптовалюта на BTC TRADE UA і вставляєте його туди, звідки відправляєте гроші. Біржа BTC TRADE UA підтримує такі криптовалюта: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Novacoin, DASH, Karbowanec, Monero, Peercoin, Vertcoin, Zcash, iTicoin, Ethereum, Dogecoin, SIBcoin. До речі при поповненні рахунку в гривні, комісія складає від 2,2 до 2,5%, що є прийнятним розміром для комісій в подібних закладах.

>>> Читайте також: Рейтинг кріптовалютних обмінників

Торгівля на BTC TRADE UA

Після реєстрації і поповнення рахунку на біржі BTC TRADE UA, вам буде доступна функція торгівлі, для доступу до неї ви повинні зайти в розділ Купівля / Продаж. Основне вікно торгівлі ось таке.

Зліва, ви можете перемикати необхідні вам графіки. В основному вікні, буде знаходитися сам графік. Для проведення аналізу він, звичайно, не підійде, але для оцінки загальної картини по парі його буде цілком достатньо. Що стосується комісії за угоди, то вона на біржі BTC TRADE UA одна з найнижчих на ринку, і становить 0,05%. Єдина незручність для трейдерів-нерезидентів України, так це розрахунок всіх показників на біржі виключно в гривні. Стакан цін і вікна для виставлення ордерів не мають ніяких відмінностей з більш популярними і більш затребуваними в світі крипто торгівлі біржами. Їх візуальне оформлення дивіться нижче.

Безпека на BTC TRADE UA

Щоб підвищити безпеку свого облікового запису на кріптовалютной біржі BTC TRADE UA, вам необхідно підключити двухфакторную авторизацію. Для цього перейдіть в розділ «Профіль», і поставте галочку біля «Включити двухфакторную авторизацію», відскануйте QR код і введіть номер у каталозі для ськана. Дана процедура займає близько 1-2 хвилин, так що не полінуйтеся і зробіть це.

висновок

На завершення хотілося б сказати, що біржа BTC TRADE UA абсолютно нічим не поступається більш розкрученим і популярним ресурсам в даній сфері, але є аспекти, де дійсно потрібно попрацювати. Наприклад додавання більшої кількості криптовалюта на платформу, однозначно привернуло б більше користувачів, ніж будь-яка партнерська програма. Однак є і переваги БТЦ ТРЕЙД ЮА перед іншими біржами. В першу чергу, це низькі комісії за угоди і на поповнення рахунку. Другий, це можливість поповнення рахунку через карти банків. Якщо ви хочете пройти реєстрацію на біржі, натискайте сюди.

Більш детально про комісіях написано тут.

На цьому все дорогі друзі, спасибі, що залишаєтеся з нами.

>>> Читайте також: Наш рейтинг крітповалютних бірж

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью