• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд швейцарських чоловічих годинників Oris Chet Baker Limited Edition

Життя немислима без музики

Життя немислима без музики. Іноді музика - найкращий лікар і вірний друг. Джаз - прекрасна музика, що полюбився багатьом людям в різних країнах. Любов до джазу в Швейцарії у годинникарів компанії Oris вилилася в створення незвичайних годин, присвячених незвичайного людині. На сцені годинник Oris Chet Baker Limited Edition.

My Funny Valentine

Джазовий музикант Чет Бейкер (Chet Baker) поділив своє життя надвоє - на першому етапі цей талановитий трубач і співак творив музику в світлому образі поета з пронизливим поглядом, виглядаючи при цьому якщо і не сильно молодше свого віку, то точно не старше. Чет Бейкер був одним з декількох музикантів, які з початку 1950-х вивели джаз на наступний рівень розвитку, де нововведення змішалися зі старими традиціями. П'ятдесяті роки двадцятого століття стали часом великої популярності для Подружжя Бейкера, його ім'я виявилося в одному ряду зі знаменитим Майлзом Девісом (Miles Davis).

П'ятдесяті роки двадцятого століття стали часом великої популярності для Подружжя Бейкера, його ім'я виявилося в одному ряду зі знаменитим Майлзом Девісом (Miles Davis)

Саме в ту пору Чет Бейкер з ансамблем часто виконує відому пісню «My Funny Valentine», його версія сьогодні визнана однією з кращих. Ноти пісні «My Funny Valentine» зображені на чорному циферблаті Oris Chet Baker Limited Edition. Все починається з 12-ти годинний позначки - вона виконана у вигляді скрипкового ключа, який став міжнародним символом музики. Ноти окільцьовують циферблат, хоча у 6-ти годинний позначки з їх читанням можуть виникнути невеликі труднощі, адже тут розташована апертура календаря. Проте, вона не завадить власнику покласти годинник Oris Chet Baker Limited Edition перед собою і зіграти «My Funny Valentine» по нотах прямо з циферблата! Це можна зробити і під палючим сонцем - шар покриття антивідблиску на сапфірове скло циферблата завдано ні з зовнішньої, а з внутрішньої сторони, що досить незвично.

Це можна зробити і під палючим сонцем - шар покриття антивідблиску на сапфірове скло циферблата завдано ні з зовнішньої, а з внутрішньої сторони, що досить незвично

При всьому бажанні, концерт можна дати навіть вночі - стрілки і мітки циферблата покриті люмінесцентним складом Superluminova, добре видно і ноти.

I Fall In Love Too Easily

М'який ліричний вокал Подружжя Бейкера став окрасою багатьох пісень. «I Fall In Love Too Easily» - одна з них, в ній співак розповідає про те, як легко і швидко він закохувався в дівчат, тим самим вклавши рису, властиву не тільки йому, але і тисячам хлопців всієї планети. Легкість властива і наручним чоловічим годинах Oris Chet Baker Limited Edition.

Легкість властива і  наручним чоловічим годинах  Oris Chet Baker Limited Edition

Цей годинник легко носити, діаметр полірованого сталевого корпусу складає всього 40 міліметрів. Годинники Oris Chet Baker Limited Edition поставляються з чорним шкіряним ремінцем з розкладається застібкою. Беручи до уваги поєднання двох кольорів, чорного і сріблястого, можна з усією впевненістю стверджувати, що перед нами ідеальні годинник на кожен день.

механічними годинами Oris Chet Baker Limited Edition легко користуватися - калібр Oris 733 має функцію автоподзавода, запас ходу - 38 годин. Цього більш ніж достатньо для настільки легких і зручних годин, які покидають зап'ясті власника тільки на час сну.

Легкість поводження з Oris Chet Baker Limited Edition сама по собі іронічна, адже ця модель швейцарських годинників присвячена складного людині. Набуття слави на початку 50-х було не єдиним помітним подією в житті Подружжя Бейкера.

Набуття слави на початку 50-х було не єдиним помітним подією в житті Подружжя Бейкера

Тоді він так само свідомо поклав початок другого, темному етапу свого життя. У наступні роки Чет Бейкер нерідко був учасником неприємних подій, кілька разів засуджувався до різних строків тюремного ув'язнення. Він сильно змінився зовні, виглядав набагато старшою за свої роки і так і не зміг позбутися згубної наркотичної залежності, що стала причиною його загибелі в 1988 році. Йому було 58. На жаль, багато джазові музиканти, які заявили про себе в 1950-х, згорали один швидше іншого по одній і тій же причині. Серед них був і легендарний Чарлі Паркер (Charlie Parker), який пішов у віці 34-х років.

But Not For Me

Історія джазу нагадує: деякі генії цього напрямку взагалі не думали про власне здоров'я і довголіття. Вони шкодили собі, але залишили людству вічне культурну спадщину. Що ж, так склалося життя.

Що ж, так склалося життя

Майстри швейцарської компанії Oris зробили не просто годинник, а витончений пам'ятник яскравої особистості, в житті якої були і злети, і падіння. Гравірування на задній кришці Oris Chet Baker Limited Edition свідчить про те, наскільки обмежена кількість цих годин джазового настрою. Всього 1929 штук, на честь року народження Чета Бейкера. Тут же - силует музиканта, що грає на трубі, і його автограф.

Тут же - силует музиканта, що грає на трубі, і його автограф

У скриньці майбутнього власника чекають не тільки годинник, але і метроном - прилад, що допомагає музикантам на репетиціях. За допомогою метронома можна навчитися грати на музичному інструменті рівно, підтримуючи ритм. Будемо сподіватися, що музиканти будуть знати не тільки про те, як користуватися метрономом, а й про те, наскільки важливо не повторити чужих помилок. Може бути, майбутній художник джазу просто скаже небезпечним звичкам «це не для мене», прямо як у пісні?

«But Not For Me» - красива пісня, створена братами Гершвін (George & Ira Gershwin), Чет Бейкер був одним з її виконавців. «But Not For Me» - розповідь про те, що не було призначене тієї чи іншої людини:

«They're writing songs of love - but not for me, a lucky star's above - but not for me With love to lead the way , I've found more clouds of gray Than any Russian play can guarantee ...»

Тип механізму:Тип механізму:

механічний з автопідзаводом Калібр: Oris 733 на базі SW 200-1 Корпус: сталь Циферблат: чорний Браслет: шкіряний ремінець Водозахист: 30метров Скло: сапфірове опукле з внутрішнім покриттям антивідблиску Календар: число Підсвічування: люмінесцентні стрілки і мітки (Superluminova BG W9 ) Габаритні розміри: D 40мм

Може бути, майбутній художник джазу просто скаже небезпечним звичкам «це не для мене», прямо як у пісні?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью