• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10 - Рейтинг PCMag

 1. Огляд ESET NOD32 Internet Security 10 Огляд і тестування ESET NOD32 Internet Security 10. Основні...
 2. Інші загальні функції
 3. базовий фаєрвол
 4. Захист домашньої мережі
 5. Захист банківських платежів
 6. Обмежений батьківський контроль
 7. точний антиспам
 8. Захист веб-камери
 9. Невелике вплив на продуктивність
 10. Компоненти різної якості
 11. Огляд ESET NOD32 Internet Security 10: Рейтинг PCMag
 12. Огляд ESET NOD32 Internet Security 10
 13. Загальна антивірусний захист
 14. Інші загальні функції
 15. базовий фаєрвол
 16. Захист домашньої мережі
 17. Захист банківських платежів
 18. Обмежений батьківський контроль
 19. точний антиспам
 20. Захист веб-камери
 21. Невелике вплив на продуктивність
 22. Компоненти різної якості
 23. Огляд ESET NOD32 Internet Security 10: Рейтинг PCMag
 24. Огляд ESET NOD32 Internet Security 10
 25. Загальна антивірусний захист
 26. Інші загальні функції
 27. базовий фаєрвол
 28. Захист домашньої мережі
 29. Захист банківських платежів
 30. Обмежений батьківський контроль
 31. точний антиспам
 32. Захист веб-камери
 33. Невелике вплив на продуктивність
 34. Компоненти різної якості
 35. Огляд ESET NOD32 Internet Security 10: Рейтинг PCMag

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10

Огляд і тестування ESET NOD32 Internet Security 10. Основні можливості, достоїнства і недоліки комплексного антивіруса. Результати тестів незалежних лабораторій і рейтинг PCMag

Завантажити ESET NOD32 Internet Security 10

Дуже рідко вендори йдуть на кардинальну зміну лінійки своїх комплексних антивірусних продуктів, але ESET все ж зробила це. ESET NOD32 Internet Security 10 є абсолютно новим додатком, який зайняв свою нішу між автономним антивірусом і ESET NOD32 Smart Security . Продукт отримав всі очікувані функції безпеки, але, на жаль, деякі з них не справляються зі своїми прямими обов'язками.

Річна ліцензія ESET NOD32 Internet Security для захисту трьох комп'ютерів обійдеться в 1950 рублів. Для порівняння, в США за аналогічну ліцензію доведеться віддати вже 79,99 доларів.

Також, як і у випадку з ESET NOD32 Antivirus 10 , Головне вікно антивіруса містить зображення кіборга. Зелений банер статусу безпеки стає червоним при виявленні проблем. У лівій частині вікна розташована панель навігації, а внизу - три панелі швидкого доступу, які дозволяють запускати сканування, запускати захищений браузер і відкривати конфігурацію фаервола.

Загальна антивірусний захист

Як завжди, ESET NOD32 Internet Security включає всі функції безпеки молодшого продукту - автономного антивіруса. Для повного ознайомлення з цими функціями, прочитайте огляд ESET NOD32 Antivirus 10 , В даному огляді лише коротко перерахуємо їх характеристики.

Всі 5 відслідковуються PCMag лабораторій включають ESET в програму тестування. В основному, продукт отримує хороші оцінки, хоча не впорався з двома тестами MRG-Effitas . Однак, ці випробування не мають градації результату, тому їх ваговий коефіцієнт при підрахунку сукупного показника був знижений. Сукупний результат ESET дорівнює 8,8 балів з 10 можливих

При тестуванні продукт показав дуже високу швидкість сканування. Первісна перевірка тривала близько 20 хвилин. Після оптимізації, проведеної при першому скануванні, аналіз системи проходив за 30 секунд. F-Secure Anti-Virus в перший раз перевірив систему за 11 хвилин.

ESET заблокував 97 відсотків шкідливих зразків у власному тесті PCMag. Деякі з них були заблоковані відразу ж, деякі - вже після запуску. Загальний результат в 9,5 балів в цілому хороший, хоча деякі продукти впоралися краще. Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus зміг заробити максимальні 10 балів.

Результати тестування захисту від шкідливих програм і посилань

У тесті на блокування шкідливих посилань, ESET нейтралізував 89 відсотків онлайн загроз, що є хорошим результатом Половина зразків була заблокована на мережевому рівні, а ще половина - при скачуванні.

Результати тестування захисту від фішингу

У тесті антифішинга результат виявився плачевним. ESET поступився Norton 33 процентних пункту, хоча все-одно перевершив по ефективності вбудовані фільтри всіх трьох браузерів.

Інші загальні функції

Автономний антивірус включає систему запобігання вторгнень HIPS. У тесті протидії 30 експлойтів, ESET виявив і заблокував більше половини з них, що краще результатів Bitdefender і Kaspersky. Norton заблокував дві-третини атак, причому всі з них на мережевому рівні.

Складна система контролю пристроїв більше підходить для корпоративних середовищ, ніж для звичайних споживачів, хоча сам продукт більше орієнтований на домашніх користувачів. Технічно підковані люди можуть запобігти підключення зовнішніх пристроїв, включаючи кард-рідери, Bluetooth і зовнішні USB-пристрої. Для довірених пристроїв можна створювати виключення.

Для довірених пристроїв можна створювати виключення

На сторінці "Сервіс" користувачеві доступні файли журналу подій і список доданих в карантин файлів. Решта інструментів призначені для агентів технічної підтримки при віддаленому усунення проблем. Серед таких утиліт - запущені процеси, графік активності файлової системи і інструмент для створення знімків стану системи для подальшого порівняння.

базовий фаєрвол

Під час тестування фаєрвол коректно перевів всі системні порти в прихований режим і успішно протистояв веб-атакам. Проте, ESET не впорався з тестом, в якому використовувалися запити команди ping - це означає, що кіберзлочинець зможе з'ясувати реальний IP-адресу комп'ютера. Quick Heal Internet Security 17 теж провалив цей тест.

Ще однією перевіркою роботи двостороннього фаєрвола є випробування на блокування спроб зловживання мережевими підключеннями. Програмний контроль ESET може працювати в декількох режимах. Стандартний автоматичний режим дозволяє весь вихідний трафік і блокує підозрілий вхідний трафік.

При перемиканні в інтерактивний режим, ESET поводиться як традиційний фаєрвол, тобто при кожній спробі доступу в мережу з боку невідомої програми, продукт виводить користувальницький запит подальшої дії. Проте. функція контролю має кілька розширених опцій. Фаєрвол може застосувати ваш вибір один раз, створити на його основі постійне правило або запам'ятати вибір до завершення роботи програми. За замовчуванням, вибір не запам'ятовується, тобто користувачеві доведеться щоразу реагувати на запити.

Після натискання на посилання докладної інформації, користувачеві показується інформація про видавця, репутації файлу і віддаленому комп'ютері і портах. При виборі розширених налаштувань можна редагувати правила фаєрвола за допомогою окремих IP-адрес і номерів портів. Звичайним користувачам ці можливості не знадобляться.

Багато продуктів, зокрема Norton і Kaspersky, приймають рішення програмного контролю самостійно і не покладаються на недосвідчених користувачів. ZoneAlarm Extreme Security 2017 для обробки додатків використовує масивну базу даних відомих надійних файлів і автоматично налаштовує програмний контроль. В інтерактивному режимі фаєрвол ESET потрібно вручну визначати правила для всіх програм і навіть для компонентів Windows - не найкращий підхід.

Один із способів уникнути нескінченний потік запитів - використовувати режим навчання. В даному режимі ESET виконує моніторинг всіх програм, які отримують доступ в мережу і створює правила дозволу доступу. Режим навчання автоматично завершиться через два тижні, хоча даний період можна змінювати. Після цього запитів буде помітно менше. Також можна розглянути вибір режиму на основі політик, який блокує всі підключення за винятком тих, які дозволені правилами фаервола.

Мережева захист в ESET NOD32 Internet Security є розширеною в порівнянні з можливостями автономного антивіруса. Проте, в тесті експлойтів, обидва продукти показали однакові результати.

Принаймні, фаєрвол ESET успішно пручався прямим таргетованим атакам. Комплексний антивірус має два видимих ​​процесу і одну службу, але в процесі тестування знайти спосіб для їх відключення за допомогою шкідливих технік не вдалося.

Фаєрвол ESET відверто розчарував. Він не зміг захистити від витоку реального IP-адреси, а програмний контроль не повністю справляється зі своїм завданням. В інтерактивному режимі програма завалює користувача запитами. Це традиційний фаєрвол на базі застарілих технологій. Багато сучасні продукти пропонують більш передові рішення.

Захист домашньої мережі

При виборі панелі "Захист домашньої мережі" в головному вікні антивіруса з'являється зображення карти мережі. Виявлені пристрої відображаються у вигляді іконок в концентричних колах. При цьому маршрутизатор і локальний пристрій показуються в самому центрі. Наступне коло показує недавно підключені пристрої, а найдальший коло - пристрої, підключені за останній місяць.

Якщо ESET не може отримати ім'я, то відображає IP-адреса. Майстер мережі дозволяє з'ясувати, що ховається за IP-адреса і допомагає додати зрозумілу назву. З режиму детального перегляду можна вибрати посилання усунення проблем, щоб подивитися заблокований фаєрволом трафік зі свого пристрою.

Натисніть кнопку "Сканувати маршрутизатор", щоб ESET перевірив настройки безпеки вашого роутера. Буде запущено кілька тестів на проникнення, націлених на роутер. При виявленні проблем, ESET відразу ж запропонує їх усунути.

Захист банківських платежів

ESET приділяє особливу увагу даній функції, тому що одна з трьох панелей на головному екрані присвячена захисту банкінгу. При виборі панелі відкривається захищена версія вашого браузера за замовчуванням із зеленою рамкою і банером "Захищено ESET" на верхній панелі. Браузер відкриває сторінку, яка пояснює мету даної функції і рекомендує використовувати її лише для інтернет-банкінгу та проведення фінансових транзакції, а не для звичайного серфінгу. Після установки антивіруса потрібно виконувати перезавантаження комп'ютера, щоб захист банківської оплати заробила. Функція підтримує роботу з Chrome, Firefox і Internet Explorer. Користувачі Opera, Vivaldi і інших браузерів не зможуть нею скористатися.

Також, як і функція "Безпечні платежі" в продуктах "Лабораторії Касперського", захист банківських платежів автоматично активується при відвідуванні відомого фінансового сайту в звичайному, незахищеному браузері. ESET запропонує запустити безпечний браузер і запитає, чи потрібно запам'ятати цей вибір на постійній основі.

Обмежений батьківський контроль

Доступ до системи батьківського контролю ESET прихований глибоко в настройках. У лівому навігаційному меню потрібно вибрати пункт "Налаштування", а потім потрібно перейти в розділ "Засоби безпеки". Після включення ви побачите список облікових записів Windows. Щоб завершити конфігурацію, потрібно вказати, які акаунти належать дорослим, а які - дітям.

Залежно від віку дитини, ESET визначає, які з трьох десятків категорій вмісту будуть піддаватися блокування. При детальному розгляді правил можна побачити, що кожна категорія має вікові обмеження - для всіх, 12+, 18+ або заборонено. Зверніть увагу, що навіть для облікових записів дорослих будуть блокуватися категорії Кримінал та Шкідливе ПО. Одночасно в області видимості знаходиться всього три категорії, тому настройка системи викликає серйозні труднощі.

При тестуванні контент-фільтр працював надійно. Фільтр працює в будь-якому браузері і не відключається простими мережевими командами, які були успішні з деякими конкурентами. Під час випробування не вдалося виявити сайти, які уникли блокування. При блокуванні ESET показує в браузері просте попередження, схожі оповіщення відображаються при виявленні фішинг-загрози або шкідливого сайту. Дитина не зможе запросити перегляд заблокованого сайту, як це можна зробити в Symantec Norton Family Premier .

ESET обробляє захищені HTTPS сайти іншим чином. Він не може підмінити заблокований ресурс інформаційної сторінкою, тому в браузері з'являється повідомлення про помилку, а спливаюче повідомлення пояснює, що сталося.

В основному додатку ESET батьки можуть переглядати список заблокованих сайтів із зазначенням дати і часу спроби відвідування, облікового запису та категорії контенту.

На цьому можливості батьківського контролю закінчуються. Тут ви не знайдете функцію управління контактами в месенджерах, аналітики соціальних мереж або контролю відеоігор по їх рейтингу. Крім того, недоступно управління часом використання Інтернету і комп'ютера. Батьківський контроль сильно урізаний, але працює добре.

точний антиспам

Автономний антивірус ESET має ефективну вбудовану захист електронної пошти. Компонент сканує вхідну пошту POP3 і IMAP і вихідну пошту SMTP на предмет шкідливих програм. ESET підтримує інтеграцію з Outlook, Outlook Express / Windows Mail або Windows Live Mail для розширеного контролю. При виявленні шкідливого ПО інструмент видаляє небезпечне вкладення і додає його назву до теми повідомлення. У комплексному антивірусі є ще повноцінний спам-фільтр.

Щоб включити антиспам, перейдіть в Налаштування> Захист Інтернету і виберіть іконку шестерінки поруч з секцією "Захист від спаму". Налаштувань не так багато. Користувач може включити розширений захист від спаму, яка повинна поліпшити точність. Ця функція відключена за замовчуванням, тому що серйозно знижує швидкість обробки пошти. Можна поміняти стандартну мітку [SPAM] і включити оцінку спаму.

За замовчуванням антиспам імпортує список контактів і адресатів ваших повідомлень в виключення. Також туди поміщаються листи, які були вручну визнані не спамом. Доступно ручне редагування білого і чорного списку адресатів.

В сучасних умовах спам-фільтр потрібен не всім, тому що багато поштові провайдери вже мають цю функцію. Якщо вам все ще потрібен окремий антиспам, то ESET прекрасно справляється з цим завданням.

Захист веб-камери

Повідомлення про випадки стеження за допомогою веб-камери з'являються з тривожною регулярністю. Звичайно, можна заклеїти камеру ізолентою, але якщо ви часто берете участь у веб-конференціях, постійне заклеювання і відклеювання може втомити.

Захист веб-камери в ESET є доповненням програмного контролю, але більш простим у використанні. Користувач може заблокувати будь-які спроби доступ до камери і відключати захист тільки під час користування Skype. Якщо витратити трохи часу на налаштування, то можна вказати, які програми можуть отримувати доступ до камери і включити відображення оповіщення перед наданням доступу. Перевірити функцію в дії не вдалося, але для користувачів веб-камер вона може бути реально корисною.

Невелике вплив на продуктивність

ESET показав середній вплив на ресурси системи. У тесті вимірювання часу завантаження системи, антивірус забарився час завантаження всього на 11 відсотків, що краще за середній показник.

Результати тестування продуктивності

Тестовий скрипт, який копіює велику колекцію великих файлів між дисками з активним ESET виконувався на 20 відсотків довше. Інший скрипт, який перевіряє роботу з архівами однаково виконувався як з активним захистом, так і без неї.

ESET NOD32 Internet Security є новим продуктом і його некоректно порівнювати з торішніми версіями інших продуктів ESET. Проте, минула версія ESET NOD32 Smart Security серйозно забарилися продуктивність системи - 39 відсотків за результатами трьох тестів проти 11 відсотків у ESET NOD32 Internet Security.

Компоненти різної якості

Незважаючи на те, що антивірусний захист є безперечно кращої складової даного рішення, деякі компоненти також заслуговують на увагу. Захист веб-камери є незвичною корисною функцією, захист банківської оплати надійно захищає онлайн транзакції, а сканер маршрутизатора допомагає виявити проблеми в домашній мережі. З іншого боку, фаєрвол не впорався з базовими випробуваннями, система батьківського контролю сильно урізана, а захист від фішингу виявилася малоефективною.

Звання "Вибір редакції" у категорії комплексних антивірусів як і раніше залишається у Bitdefender Internet Security і Kaspersky Internet Security .

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10: Рейтинг PCMag

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10:  Рейтинг PCMag

переваги:

 • дуже хороші результати в лабораторних тестах і в власних випробуваннях;
 • HIPS заблокувала багато експлойти;
 • висока швидкість сканування;
 • корисна карта мережі;
 • захищений браузер для інтернет-банкінгу;
 • простий спам-фільтр для обробки POP3 і IMAP.

недоліки

 • фаєрвол не пройшов стандартні тести;
 • посередня захист від фішингу;
 • обмежений батьківський контроль.

Загальна оцінка

Антивірусний захист є найкращим компонентом ESET NOD32 Internet Security 10 . Серед інших доповнень - застарілий фаєрвол, які не впорався зі стандартними випробуваннями, і система батьківського контролю, яка вміє тільки фільтрувати вміст.

Завантажити ESET NOD32 Internet Security 10

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10

Огляд і тестування ESET NOD32 Internet Security 10. Основні можливості, достоїнства і недоліки комплексного антивіруса. Результати тестів незалежних лабораторій і рейтинг PCMag

Завантажити ESET NOD32 Internet Security 10

Дуже рідко вендори йдуть на кардинальну зміну лінійки своїх комплексних антивірусних продуктів, але ESET все ж зробила це. ESET NOD32 Internet Security 10 є абсолютно новим додатком, який зайняв свою нішу між автономним антивірусом і ESET NOD32 Smart Security . Продукт отримав всі очікувані функції безпеки, але, на жаль, деякі з них не справляються зі своїми прямими обов'язками.

Річна ліцензія ESET NOD32 Internet Security для захисту трьох комп'ютерів обійдеться в 1950 рублів. Для порівняння, в США за аналогічну ліцензію доведеться віддати вже 79,99 доларів.

Також, як і у випадку з ESET NOD32 Antivirus 10 , Головне вікно антивіруса містить зображення кіборга. Зелений банер статусу безпеки стає червоним при виявленні проблем. У лівій частині вікна розташована панель навігації, а внизу - три панелі швидкого доступу, які дозволяють запускати сканування, запускати захищений браузер і відкривати конфігурацію фаервола.

Загальна антивірусний захист

Як завжди, ESET NOD32 Internet Security включає всі функції безпеки молодшого продукту - автономного антивіруса. Для повного ознайомлення з цими функціями, прочитайте огляд ESET NOD32 Antivirus 10 , В даному огляді лише коротко перерахуємо їх характеристики.

Всі 5 відслідковуються PCMag лабораторій включають ESET в програму тестування. В основному, продукт отримує хороші оцінки, хоча не впорався з двома тестами MRG-Effitas . Однак, ці випробування не мають градації результату, тому їх ваговий коефіцієнт при підрахунку сукупного показника був знижений. Сукупний результат ESET дорівнює 8,8 балів з 10 можливих

При тестуванні продукт показав дуже високу швидкість сканування. Первісна перевірка тривала близько 20 хвилин. Після оптимізації, проведеної при першому скануванні, аналіз системи проходив за 30 секунд. F-Secure Anti-Virus в перший раз перевірив систему за 11 хвилин.

ESET заблокував 97 відсотків шкідливих зразків у власному тесті PCMag. Деякі з них були заблоковані відразу ж, деякі - вже після запуску. Загальний результат в 9,5 балів в цілому хороший, хоча деякі продукти впоралися краще. Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus зміг заробити максимальні 10 балів.

Результати тестування захисту від шкідливих програм і посилань

У тесті на блокування шкідливих посилань, ESET нейтралізував 89 відсотків онлайн загроз, що є хорошим результатом Половина зразків була заблокована на мережевому рівні, а ще половина - при скачуванні.

Результати тестування захисту від фішингу

У тесті антифішинга результат виявився плачевним. ESET поступився Norton 33 процентних пункту, хоча все-одно перевершив по ефективності вбудовані фільтри всіх трьох браузерів.

Інші загальні функції

Автономний антивірус включає систему запобігання вторгнень HIPS. У тесті протидії 30 експлойтів, ESET виявив і заблокував більше половини з них, що краще результатів Bitdefender і Kaspersky. Norton заблокував дві-третини атак, причому всі з них на мережевому рівні.

Складна система контролю пристроїв більше підходить для корпоративних середовищ, ніж для звичайних споживачів, хоча сам продукт більше орієнтований на домашніх користувачів. Технічно підковані люди можуть запобігти підключення зовнішніх пристроїв, включаючи кард-рідери, Bluetooth і зовнішні USB-пристрої. Для довірених пристроїв можна створювати виключення.

Для довірених пристроїв можна створювати виключення

На сторінці "Сервіс" користувачеві доступні файли журналу подій і список доданих в карантин файлів. Решта інструментів призначені для агентів технічної підтримки при віддаленому усунення проблем. Серед таких утиліт - запущені процеси, графік активності файлової системи і інструмент для створення знімків стану системи для подальшого порівняння.

базовий фаєрвол

Під час тестування фаєрвол коректно перевів всі системні порти в прихований режим і успішно протистояв веб-атакам. Проте, ESET не впорався з тестом, в якому використовувалися запити команди ping - це означає, що кіберзлочинець зможе з'ясувати реальний IP-адресу комп'ютера. Quick Heal Internet Security 17 теж провалив цей тест.

Ще однією перевіркою роботи двостороннього фаєрвола є випробування на блокування спроб зловживання мережевими підключеннями. Програмний контроль ESET може працювати в декількох режимах. Стандартний автоматичний режим дозволяє весь вихідний трафік і блокує підозрілий вхідний трафік.

При перемиканні в інтерактивний режим, ESET поводиться як традиційний фаєрвол, тобто при кожній спробі доступу в мережу з боку невідомої програми, продукт виводить користувальницький запит подальшої дії. Проте. функція контролю має кілька розширених опцій. Фаєрвол може застосувати ваш вибір один раз, створити на його основі постійне правило або запам'ятати вибір до завершення роботи програми. За замовчуванням, вибір не запам'ятовується, тобто користувачеві доведеться щоразу реагувати на запити.

Після натискання на посилання докладної інформації, користувачеві показується інформація про видавця, репутації файлу і віддаленому комп'ютері і портах. При виборі розширених налаштувань можна редагувати правила фаєрвола за допомогою окремих IP-адрес і номерів портів. Звичайним користувачам ці можливості не знадобляться.

Багато продуктів, зокрема Norton і Kaspersky, приймають рішення програмного контролю самостійно і не покладаються на недосвідчених користувачів. ZoneAlarm Extreme Security 2017 для обробки додатків використовує масивну базу даних відомих надійних файлів і автоматично налаштовує програмний контроль. В інтерактивному режимі фаєрвол ESET потрібно вручну визначати правила для всіх програм і навіть для компонентів Windows - не найкращий підхід.

Один із способів уникнути нескінченний потік запитів - використовувати режим навчання. В даному режимі ESET виконує моніторинг всіх програм, які отримують доступ в мережу і створює правила дозволу доступу. Режим навчання автоматично завершиться через два тижні, хоча даний період можна змінювати. Після цього запитів буде помітно менше. Також можна розглянути вибір режиму на основі політик, який блокує всі підключення за винятком тих, які дозволені правилами фаервола.

Мережева захист в ESET NOD32 Internet Security є розширеною в порівнянні з можливостями автономного антивіруса. Проте, в тесті експлойтів, обидва продукти показали однакові результати.

Принаймні, фаєрвол ESET успішно пручався прямим таргетованим атакам. Комплексний антивірус має два видимих ​​процесу і одну службу, але в процесі тестування знайти спосіб для їх відключення за допомогою шкідливих технік не вдалося.

Фаєрвол ESET відверто розчарував. Він не зміг захистити від витоку реального IP-адреси, а програмний контроль не повністю справляється зі своїм завданням. В інтерактивному режимі програма завалює користувача запитами. Це традиційний фаєрвол на базі застарілих технологій. Багато сучасні продукти пропонують більш передові рішення.

Захист домашньої мережі

При виборі панелі "Захист домашньої мережі" в головному вікні антивіруса з'являється зображення карти мережі. Виявлені пристрої відображаються у вигляді іконок в концентричних колах. При цьому маршрутизатор і локальний пристрій показуються в самому центрі. Наступне коло показує недавно підключені пристрої, а найдальший коло - пристрої, підключені за останній місяць.

Якщо ESET не може отримати ім'я, то відображає IP-адреса. Майстер мережі дозволяє з'ясувати, що ховається за IP-адреса і допомагає додати зрозумілу назву. З режиму детального перегляду можна вибрати посилання усунення проблем, щоб подивитися заблокований фаєрволом трафік зі свого пристрою.

Натисніть кнопку "Сканувати маршрутизатор", щоб ESET перевірив настройки безпеки вашого роутера. Буде запущено кілька тестів на проникнення, націлених на роутер. При виявленні проблем, ESET відразу ж запропонує їх усунути.

Захист банківських платежів

ESET приділяє особливу увагу даній функції, тому що одна з трьох панелей на головному екрані присвячена захисту банкінгу. При виборі панелі відкривається захищена версія вашого браузера за замовчуванням із зеленою рамкою і банером "Захищено ESET" на верхній панелі. Браузер відкриває сторінку, яка пояснює мету даної функції і рекомендує використовувати її лише для інтернет-банкінгу та проведення фінансових транзакції, а не для звичайного серфінгу. Після установки антивіруса потрібно виконувати перезавантаження комп'ютера, щоб захист банківської оплати заробила. Функція підтримує роботу з Chrome, Firefox і Internet Explorer. Користувачі Opera, Vivaldi і інших браузерів не зможуть нею скористатися.

Також, як і функція "Безпечні платежі" в продуктах "Лабораторії Касперського", захист банківських платежів автоматично активується при відвідуванні відомого фінансового сайту в звичайному, незахищеному браузері. ESET запропонує запустити безпечний браузер і запитає, чи потрібно запам'ятати цей вибір на постійній основі.

Обмежений батьківський контроль

Доступ до системи батьківського контролю ESET прихований глибоко в настройках. У лівому навігаційному меню потрібно вибрати пункт "Налаштування", а потім потрібно перейти в розділ "Засоби безпеки". Після включення ви побачите список облікових записів Windows. Щоб завершити конфігурацію, потрібно вказати, які акаунти належать дорослим, а які - дітям.

Залежно від віку дитини, ESET визначає, які з трьох десятків категорій вмісту будуть піддаватися блокування. При детальному розгляді правил можна побачити, що кожна категорія має вікові обмеження - для всіх, 12+, 18+ або заборонено. Зверніть увагу, що навіть для облікових записів дорослих будуть блокуватися категорії Кримінал та Шкідливе ПО. Одночасно в області видимості знаходиться всього три категорії, тому настройка системи викликає серйозні труднощі.

При тестуванні контент-фільтр працював надійно. Фільтр працює в будь-якому браузері і не відключається простими мережевими командами, які були успішні з деякими конкурентами. Під час випробування не вдалося виявити сайти, які уникли блокування. При блокуванні ESET показує в браузері просте попередження, схожі оповіщення відображаються при виявленні фішинг-загрози або шкідливого сайту. Дитина не зможе запросити перегляд заблокованого сайту, як це можна зробити в Symantec Norton Family Premier .

ESET обробляє захищені HTTPS сайти іншим чином. Він не може підмінити заблокований ресурс інформаційної сторінкою, тому в браузері з'являється повідомлення про помилку, а спливаюче повідомлення пояснює, що сталося.

В основному додатку ESET батьки можуть переглядати список заблокованих сайтів із зазначенням дати і часу спроби відвідування, облікового запису та категорії контенту.

На цьому можливості батьківського контролю закінчуються. Тут ви не знайдете функцію управління контактами в месенджерах, аналітики соціальних мереж або контролю відеоігор по їх рейтингу. Крім того, недоступно управління часом використання Інтернету і комп'ютера. Батьківський контроль сильно урізаний, але працює добре.

точний антиспам

Автономний антивірус ESET має ефективну вбудовану захист електронної пошти. Компонент сканує вхідну пошту POP3 і IMAP і вихідну пошту SMTP на предмет шкідливих програм. ESET підтримує інтеграцію з Outlook, Outlook Express / Windows Mail або Windows Live Mail для розширеного контролю. При виявленні шкідливого ПО інструмент видаляє небезпечне вкладення і додає його назву до теми повідомлення. У комплексному антивірусі є ще повноцінний спам-фільтр.

Щоб включити антиспам, перейдіть в Налаштування> Захист Інтернету і виберіть іконку шестерінки поруч з секцією "Захист від спаму". Налаштувань не так багато. Користувач може включити розширений захист від спаму, яка повинна поліпшити точність. Ця функція відключена за замовчуванням, тому що серйозно знижує швидкість обробки пошти. Можна поміняти стандартну мітку [SPAM] і включити оцінку спаму.

За замовчуванням антиспам імпортує список контактів і адресатів ваших повідомлень в виключення. Також туди поміщаються листи, які були вручну визнані не спамом. Доступно ручне редагування білого і чорного списку адресатів.

В сучасних умовах спам-фільтр потрібен не всім, тому що багато поштові провайдери вже мають цю функцію. Якщо вам все ще потрібен окремий антиспам, то ESET прекрасно справляється з цим завданням.

Захист веб-камери

Повідомлення про випадки стеження за допомогою веб-камери з'являються з тривожною регулярністю. Звичайно, можна заклеїти камеру ізолентою, але якщо ви часто берете участь у веб-конференціях, постійне заклеювання і відклеювання може втомити.

Захист веб-камери в ESET є доповненням програмного контролю, але більш простим у використанні. Користувач може заблокувати будь-які спроби доступ до камери і відключати захист тільки під час користування Skype. Якщо витратити трохи часу на налаштування, то можна вказати, які програми можуть отримувати доступ до камери і включити відображення оповіщення перед наданням доступу. Перевірити функцію в дії не вдалося, але для користувачів веб-камер вона може бути реально корисною.

Невелике вплив на продуктивність

ESET показав середній вплив на ресурси системи. У тесті вимірювання часу завантаження системи, антивірус забарився час завантаження всього на 11 відсотків, що краще за середній показник.

Результати тестування продуктивності

Тестовий скрипт, який копіює велику колекцію великих файлів між дисками з активним ESET виконувався на 20 відсотків довше. Інший скрипт, який перевіряє роботу з архівами однаково виконувався як з активним захистом, так і без неї.

ESET NOD32 Internet Security є новим продуктом і його некоректно порівнювати з торішніми версіями інших продуктів ESET. Проте, минула версія ESET NOD32 Smart Security серйозно забарилися продуктивність системи - 39 відсотків за результатами трьох тестів проти 11 відсотків у ESET NOD32 Internet Security.

Компоненти різної якості

Незважаючи на те, що антивірусний захист є безперечно кращої складової даного рішення, деякі компоненти також заслуговують на увагу. Захист веб-камери є незвичною корисною функцією, захист банківської оплати надійно захищає онлайн транзакції, а сканер маршрутизатора допомагає виявити проблеми в домашній мережі. З іншого боку, фаєрвол не впорався з базовими випробуваннями, система батьківського контролю сильно урізана, а захист від фішингу виявилася малоефективною.

Звання "Вибір редакції" у категорії комплексних антивірусів як і раніше залишається у Bitdefender Internet Security і Kaspersky Internet Security .

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10: Рейтинг PCMag

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10:  Рейтинг PCMag

переваги:

 • дуже хороші результати в лабораторних тестах і в власних випробуваннях;
 • HIPS заблокувала багато експлойти;
 • висока швидкість сканування;
 • корисна карта мережі;
 • захищений браузер для інтернет-банкінгу;
 • простий спам-фільтр для обробки POP3 і IMAP.

недоліки

 • фаєрвол не пройшов стандартні тести;
 • посередня захист від фішингу;
 • обмежений батьківський контроль.

Загальна оцінка

Антивірусний захист є найкращим компонентом ESET NOD32 Internet Security 10 . Серед інших доповнень - застарілий фаєрвол, які не впорався зі стандартними випробуваннями, і система батьківського контролю, яка вміє тільки фільтрувати вміст.

Завантажити ESET NOD32 Internet Security 10

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10

Огляд і тестування ESET NOD32 Internet Security 10. Основні можливості, достоїнства і недоліки комплексного антивіруса. Результати тестів незалежних лабораторій і рейтинг PCMag

Завантажити ESET NOD32 Internet Security 10

Дуже рідко вендори йдуть на кардинальну зміну лінійки своїх комплексних антивірусних продуктів, але ESET все ж зробила це. ESET NOD32 Internet Security 10 є абсолютно новим додатком, який зайняв свою нішу між автономним антивірусом і ESET NOD32 Smart Security . Продукт отримав всі очікувані функції безпеки, але, на жаль, деякі з них не справляються зі своїми прямими обов'язками.

Річна ліцензія ESET NOD32 Internet Security для захисту трьох комп'ютерів обійдеться в 1950 рублів. Для порівняння, в США за аналогічну ліцензію доведеться віддати вже 79,99 доларів.

Також, як і у випадку з ESET NOD32 Antivirus 10 , Головне вікно антивіруса містить зображення кіборга. Зелений банер статусу безпеки стає червоним при виявленні проблем. У лівій частині вікна розташована панель навігації, а внизу - три панелі швидкого доступу, які дозволяють запускати сканування, запускати захищений браузер і відкривати конфігурацію фаервола.

Загальна антивірусний захист

Як завжди, ESET NOD32 Internet Security включає всі функції безпеки молодшого продукту - автономного антивіруса. Для повного ознайомлення з цими функціями, прочитайте огляд ESET NOD32 Antivirus 10 , В даному огляді лише коротко перерахуємо їх характеристики.

Всі 5 відслідковуються PCMag лабораторій включають ESET в програму тестування. В основному, продукт отримує хороші оцінки, хоча не впорався з двома тестами MRG-Effitas . Однак, ці випробування не мають градації результату, тому їх ваговий коефіцієнт при підрахунку сукупного показника був знижений. Сукупний результат ESET дорівнює 8,8 балів з 10 можливих

При тестуванні продукт показав дуже високу швидкість сканування. Первісна перевірка тривала близько 20 хвилин. Після оптимізації, проведеної при першому скануванні, аналіз системи проходив за 30 секунд. F-Secure Anti-Virus в перший раз перевірив систему за 11 хвилин.

ESET заблокував 97 відсотків шкідливих зразків у власному тесті PCMag. Деякі з них були заблоковані відразу ж, деякі - вже після запуску. Загальний результат в 9,5 балів в цілому хороший, хоча деякі продукти впоралися краще. Webroot SecureAnywhere Internet Security Plus зміг заробити максимальні 10 балів.

Результати тестування захисту від шкідливих програм і посилань

У тесті на блокування шкідливих посилань, ESET нейтралізував 89 відсотків онлайн загроз, що є хорошим результатом Половина зразків була заблокована на мережевому рівні, а ще половина - при скачуванні.

Результати тестування захисту від фішингу

У тесті антифішинга результат виявився плачевним. ESET поступився Norton 33 процентних пункту, хоча все-одно перевершив по ефективності вбудовані фільтри всіх трьох браузерів.

Інші загальні функції

Автономний антивірус включає систему запобігання вторгнень HIPS. У тесті протидії 30 експлойтів, ESET виявив і заблокував більше половини з них, що краще результатів Bitdefender і Kaspersky. Norton заблокував дві-третини атак, причому всі з них на мережевому рівні.

Складна система контролю пристроїв більше підходить для корпоративних середовищ, ніж для звичайних споживачів, хоча сам продукт більше орієнтований на домашніх користувачів. Технічно підковані люди можуть запобігти підключення зовнішніх пристроїв, включаючи кард-рідери, Bluetooth і зовнішні USB-пристрої. Для довірених пристроїв можна створювати виключення.

Для довірених пристроїв можна створювати виключення

На сторінці "Сервіс" користувачеві доступні файли журналу подій і список доданих в карантин файлів. Решта інструментів призначені для агентів технічної підтримки при віддаленому усунення проблем. Серед таких утиліт - запущені процеси, графік активності файлової системи і інструмент для створення знімків стану системи для подальшого порівняння.

базовий фаєрвол

Під час тестування фаєрвол коректно перевів всі системні порти в прихований режим і успішно протистояв веб-атакам. Проте, ESET не впорався з тестом, в якому використовувалися запити команди ping - це означає, що кіберзлочинець зможе з'ясувати реальний IP-адресу комп'ютера. Quick Heal Internet Security 17 теж провалив цей тест.

Ще однією перевіркою роботи двостороннього фаєрвола є випробування на блокування спроб зловживання мережевими підключеннями. Програмний контроль ESET може працювати в декількох режимах. Стандартний автоматичний режим дозволяє весь вихідний трафік і блокує підозрілий вхідний трафік.

При перемиканні в інтерактивний режим, ESET поводиться як традиційний фаєрвол, тобто при кожній спробі доступу в мережу з боку невідомої програми, продукт виводить користувальницький запит подальшої дії. Проте. функція контролю має кілька розширених опцій. Фаєрвол може застосувати ваш вибір один раз, створити на його основі постійне правило або запам'ятати вибір до завершення роботи програми. За замовчуванням, вибір не запам'ятовується, тобто користувачеві доведеться щоразу реагувати на запити.

Після натискання на посилання докладної інформації, користувачеві показується інформація про видавця, репутації файлу і віддаленому комп'ютері і портах. При виборі розширених налаштувань можна редагувати правила фаєрвола за допомогою окремих IP-адрес і номерів портів. Звичайним користувачам ці можливості не знадобляться.

Багато продуктів, зокрема Norton і Kaspersky, приймають рішення програмного контролю самостійно і не покладаються на недосвідчених користувачів. ZoneAlarm Extreme Security 2017 для обробки додатків використовує масивну базу даних відомих надійних файлів і автоматично налаштовує програмний контроль. В інтерактивному режимі фаєрвол ESET потрібно вручну визначати правила для всіх програм і навіть для компонентів Windows - не найкращий підхід.

Один із способів уникнути нескінченний потік запитів - використовувати режим навчання. В даному режимі ESET виконує моніторинг всіх програм, які отримують доступ в мережу і створює правила дозволу доступу. Режим навчання автоматично завершиться через два тижні, хоча даний період можна змінювати. Після цього запитів буде помітно менше. Також можна розглянути вибір режиму на основі політик, який блокує всі підключення за винятком тих, які дозволені правилами фаервола.

Мережева захист в ESET NOD32 Internet Security є розширеною в порівнянні з можливостями автономного антивіруса. Проте, в тесті експлойтів, обидва продукти показали однакові результати.

Принаймні, фаєрвол ESET успішно пручався прямим таргетованим атакам. Комплексний антивірус має два видимих ​​процесу і одну службу, але в процесі тестування знайти спосіб для їх відключення за допомогою шкідливих технік не вдалося.

Фаєрвол ESET відверто розчарував. Він не зміг захистити від витоку реального IP-адреси, а програмний контроль не повністю справляється зі своїм завданням. В інтерактивному режимі програма завалює користувача запитами. Це традиційний фаєрвол на базі застарілих технологій. Багато сучасні продукти пропонують більш передові рішення.

Захист домашньої мережі

При виборі панелі "Захист домашньої мережі" в головному вікні антивіруса з'являється зображення карти мережі. Виявлені пристрої відображаються у вигляді іконок в концентричних колах. При цьому маршрутизатор і локальний пристрій показуються в самому центрі. Наступне коло показує недавно підключені пристрої, а найдальший коло - пристрої, підключені за останній місяць.

Якщо ESET не може отримати ім'я, то відображає IP-адреса. Майстер мережі дозволяє з'ясувати, що ховається за IP-адреса і допомагає додати зрозумілу назву. З режиму детального перегляду можна вибрати посилання усунення проблем, щоб подивитися заблокований фаєрволом трафік зі свого пристрою.

Натисніть кнопку "Сканувати маршрутизатор", щоб ESET перевірив настройки безпеки вашого роутера. Буде запущено кілька тестів на проникнення, націлених на роутер. При виявленні проблем, ESET відразу ж запропонує їх усунути.

Захист банківських платежів

ESET приділяє особливу увагу даній функції, тому що одна з трьох панелей на головному екрані присвячена захисту банкінгу. При виборі панелі відкривається захищена версія вашого браузера за замовчуванням із зеленою рамкою і банером "Захищено ESET" на верхній панелі. Браузер відкриває сторінку, яка пояснює мету даної функції і рекомендує використовувати її лише для інтернет-банкінгу та проведення фінансових транзакції, а не для звичайного серфінгу. Після установки антивіруса потрібно виконувати перезавантаження комп'ютера, щоб захист банківської оплати заробила. Функція підтримує роботу з Chrome, Firefox і Internet Explorer. Користувачі Opera, Vivaldi і інших браузерів не зможуть нею скористатися.

Також, як і функція "Безпечні платежі" в продуктах "Лабораторії Касперського", захист банківських платежів автоматично активується при відвідуванні відомого фінансового сайту в звичайному, незахищеному браузері. ESET запропонує запустити безпечний браузер і запитає, чи потрібно запам'ятати цей вибір на постійній основі.

Обмежений батьківський контроль

Доступ до системи батьківського контролю ESET прихований глибоко в настройках. У лівому навігаційному меню потрібно вибрати пункт "Налаштування", а потім потрібно перейти в розділ "Засоби безпеки". Після включення ви побачите список облікових записів Windows. Щоб завершити конфігурацію, потрібно вказати, які акаунти належать дорослим, а які - дітям.

Залежно від віку дитини, ESET визначає, які з трьох десятків категорій вмісту будуть піддаватися блокування. При детальному розгляді правил можна побачити, що кожна категорія має вікові обмеження - для всіх, 12+, 18+ або заборонено. Зверніть увагу, що навіть для облікових записів дорослих будуть блокуватися категорії Кримінал та Шкідливе ПО. Одночасно в області видимості знаходиться всього три категорії, тому настройка системи викликає серйозні труднощі.

При тестуванні контент-фільтр працював надійно. Фільтр працює в будь-якому браузері і не відключається простими мережевими командами, які були успішні з деякими конкурентами. Під час випробування не вдалося виявити сайти, які уникли блокування. При блокуванні ESET показує в браузері просте попередження, схожі оповіщення відображаються при виявленні фішинг-загрози або шкідливого сайту. Дитина не зможе запросити перегляд заблокованого сайту, як це можна зробити в Symantec Norton Family Premier .

ESET обробляє захищені HTTPS сайти іншим чином. Він не може підмінити заблокований ресурс інформаційної сторінкою, тому в браузері з'являється повідомлення про помилку, а спливаюче повідомлення пояснює, що сталося.

В основному додатку ESET батьки можуть переглядати список заблокованих сайтів із зазначенням дати і часу спроби відвідування, облікового запису та категорії контенту.

На цьому можливості батьківського контролю закінчуються. Тут ви не знайдете функцію управління контактами в месенджерах, аналітики соціальних мереж або контролю відеоігор по їх рейтингу. Крім того, недоступно управління часом використання Інтернету і комп'ютера. Батьківський контроль сильно урізаний, але працює добре.

точний антиспам

Автономний антивірус ESET має ефективну вбудовану захист електронної пошти. Компонент сканує вхідну пошту POP3 і IMAP і вихідну пошту SMTP на предмет шкідливих програм. ESET підтримує інтеграцію з Outlook, Outlook Express / Windows Mail або Windows Live Mail для розширеного контролю. При виявленні шкідливого ПО інструмент видаляє небезпечне вкладення і додає його назву до теми повідомлення. У комплексному антивірусі є ще повноцінний спам-фільтр.

Щоб включити антиспам, перейдіть в Налаштування> Захист Інтернету і виберіть іконку шестерінки поруч з секцією "Захист від спаму". Налаштувань не так багато. Користувач може включити розширений захист від спаму, яка повинна поліпшити точність. Ця функція відключена за замовчуванням, тому що серйозно знижує швидкість обробки пошти. Можна поміняти стандартну мітку [SPAM] і включити оцінку спаму.

За замовчуванням антиспам імпортує список контактів і адресатів ваших повідомлень в виключення. Також туди поміщаються листи, які були вручну визнані не спамом. Доступно ручне редагування білого і чорного списку адресатів.

В сучасних умовах спам-фільтр потрібен не всім, тому що багато поштові провайдери вже мають цю функцію. Якщо вам все ще потрібен окремий антиспам, то ESET прекрасно справляється з цим завданням.

Захист веб-камери

Повідомлення про випадки стеження за допомогою веб-камери з'являються з тривожною регулярністю. Звичайно, можна заклеїти камеру ізолентою, але якщо ви часто берете участь у веб-конференціях, постійне заклеювання і відклеювання може втомити.

Захист веб-камери в ESET є доповненням програмного контролю, але більш простим у використанні. Користувач може заблокувати будь-які спроби доступ до камери і відключати захист тільки під час користування Skype. Якщо витратити трохи часу на налаштування, то можна вказати, які програми можуть отримувати доступ до камери і включити відображення оповіщення перед наданням доступу. Перевірити функцію в дії не вдалося, але для користувачів веб-камер вона може бути реально корисною.

Невелике вплив на продуктивність

ESET показав середній вплив на ресурси системи. У тесті вимірювання часу завантаження системи, антивірус забарився час завантаження всього на 11 відсотків, що краще за середній показник.

Результати тестування продуктивності

Тестовий скрипт, який копіює велику колекцію великих файлів між дисками з активним ESET виконувався на 20 відсотків довше. Інший скрипт, який перевіряє роботу з архівами однаково виконувався як з активним захистом, так і без неї.

ESET NOD32 Internet Security є новим продуктом і його некоректно порівнювати з торішніми версіями інших продуктів ESET. Проте, минула версія ESET NOD32 Smart Security серйозно забарилися продуктивність системи - 39 відсотків за результатами трьох тестів проти 11 відсотків у ESET NOD32 Internet Security.

Компоненти різної якості

Незважаючи на те, що антивірусний захист є безперечно кращої складової даного рішення, деякі компоненти також заслуговують на увагу. Захист веб-камери є незвичною корисною функцією, захист банківської оплати надійно захищає онлайн транзакції, а сканер маршрутизатора допомагає виявити проблеми в домашній мережі. З іншого боку, фаєрвол не впорався з базовими випробуваннями, система батьківського контролю сильно урізана, а захист від фішингу виявилася малоефективною.

Звання "Вибір редакції" у категорії комплексних антивірусів як і раніше залишається у Bitdefender Internet Security і Kaspersky Internet Security .

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10: Рейтинг PCMag

Огляд ESET NOD32 Internet Security 10:  Рейтинг PCMag

переваги:

 • дуже хороші результати в лабораторних тестах і в власних випробуваннях;
 • HIPS заблокувала багато експлойти;
 • висока швидкість сканування;
 • корисна карта мережі;
 • захищений браузер для інтернет-банкінгу;
 • простий спам-фільтр для обробки POP3 і IMAP.

недоліки

 • фаєрвол не пройшов стандартні тести;
 • посередня захист від фішингу;
 • обмежений батьківський контроль.

Загальна оцінка

Антивірусний захист є найкращим компонентом ESET NOD32 Internet Security 10 . Серед інших доповнень - застарілий фаєрвол, які не впорався зі стандартними випробуваннями, і система батьківського контролю, яка вміє тільки фільтрувати вміст.

Завантажити ESET NOD32 Internet Security 10

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью