• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд Avast Free Antivirus 2015

 1. зміст
 2. Вступ
 3. Упорядкований і стильний графічний інтерфейс
 4. можливості сканування
 5. Всебічна настройка кожного режиму антивірусного сканування
 6. Оновлення програм і безпеку домашньої мережі
 7. Деякі корисні інструменти
 8. Магазин, обліковий запис і статистика
 9. Основні параметри
 10. Параметри настройки активного захисту
 11. Огляд версій продукту Avast
 12. Рівень виявлення і сканування при завантаженні системи
 13. Огляд Avast Free Antivirus 2015: оцінка Softpedia

Огляд нової версії безкоштовного антивіруса Avast Free Antivirus 2015: оновлений інтерфейс і нові функції. Основні можливості, рівень виявлення і оцінка порталу Softpedia

зміст

Вступ
Упорядкований і стильний графічний інтерфейс
можливості сканування
Всебічна настройка кожного режиму антивірусного сканування
Оновлення програм і безпеку домашньої мережі
Деякі корисні інструменти
Магазин, обліковий запис і статистика
Основні параметри
Параметри настройки активного захисту
Огляд платних версій антивіруса Avast
Рівень виявлення і сканування при завантаженні системи
оцінка Softpedia

Вступ

Avast продовжує надавати ряд оновлень і поліпшень для своїх антивірусних рішень, пропонуючи оптимізований інтерфейс і декілька абсолютно нових функцій захисту. Avast Free Antivirus 2015 - один з продуктів лінійки антивірусів (поряд з Pro , Internet Security і Premier ), Які забезпечені оновленим інтерфейсом і новими функціями.

У ньому забезпечується контроль над безпекою домашньої мережі, підтримка HTTPS-сканування на предмет загроз та шкідливих програм, а також можливість використовувати інтелектуальне сканування, яке покликане відслідковувати загрози, поновлення і займатися іншими проблемами на вашому комп'ютері.

Software Updater тепер автоматично попередньо завантажує оновлення програми у фоновому режимі, не втручаючись в роботу користувача. До того ж, поновлення він забирає зі своїх власних серверів, таким чином, процес в основному триває дуже недовго.

Онлайн панель управління MyAvast, яка може бути запущена через веб-браузер, теж поліпшується за рахунок оновлень. Вона виводить на екран спрощений дизайн інтерфейсу і пропонує бонусну програму, в якій користувачі отримують очки і значки для того, щоб, головним чином, сприяти онлайн-спільноті.

Упорядкований і стильний графічний інтерфейс

На перший погляд Avast Free Antivirus 2015 не сильно змінився з моменту його попередньої версії 2014 року. Це пов'язано з тим фактом, що розробники Avast реалізували деякі нові функції, зберігши ту ж саму зручну для користувача середу, до якої він звик.

Фактично, нещодавно змінений графічний інтерфейс виглядає ще більш наочним і слід останньої тенденції в категоріях «плоского» зовнішнього вигляду. У той час як в старій збірці намагалися дати можливість зменшити розмір панелі з головними функціями за рахунок приховування зон з текстом і показу тільки натякають на щось значків, нове компонування чітко формулює мету кожного параметра і врятована від декількох функцій, таких як «Мої Пристрої »і« Довідка ». До того ж панель «Стан» тепер названа «Обзор».

У новій версії пропонуються наступні вкладки: Огляд, Сканування, Інструменти, Магазин, Рахунок, Статистика і Налаштування.

Модуль «Інтелектуальне сканування» призначений для відстеження вірусів, оновлень для програм, мережевих проблем і проблем продуктивності

Панель Огляд дає вам можливість вибрати чотири улюблених функції, з якими ви будете працювати (так само, як в старій збірці). Вікно Налаштування включає дещо більше параметрів, ніж попереднє, і показує їх добре структурованими. Параметри конфігурації виведені на екран в різних категоріях, таких Звуки, Спливають повідомлення, Пароль, Обслуговування, Моніторинг стану, Винятки, Інтелектуальне сканування, Особливі види сканування і Попередження. Ви можете задати відображення або приховування параметрів, включених в кожну категорію.

Незважаючи на те, що в графічному інтерфейсі ніяких істотних змін зроблено не було, згадані вище незначні відмінності забезпечують більш зручну навігацію по всіх функціях програми в цілому.

можливості сканування

Коли ви натискаєте «Сканувати», то отримуєте швидкий доступ до кількох дій, з яких Ви можете вибирати: включити Інтелектуальне сканування або сканування на віруси, наявність застарілого ПЗ, мережевих погроз або проблем продуктивності.

У Avast Free Antivirus 2015 доданий новий режим сканування, так званий «Інтелектуальне сканування», який може об'єднувати набір різних видів сканування в єдиний модуль. Інтелектуальне сканування в змозі шукати віруси, оновлення програмного забезпечення, проблеми мережі та проблеми швидкодії (GrimeFighter), вдаючись до мінімуму взаємодії з користувачем, фактично всього «в один клік».

В кінці процесу програма показує звіт про виявлені проблеми і дозволяє вирішити всі проблеми одним клацанням або повторити сканування.

Режим сканування на віруси дає Вам можливість персоналізувати пошук загроз, вибираючи вид сканування: швидке, по всій системі, сканування знімних носіїв, сканування користувальницької папки або сканування під час початкового завантаження.

Швидкий режим еспресо-сканування націлений на кілька місць розташування, файлів і папок на вашому комп'ютера, які, як вважається, уразливі для вірусів; повне сканування забезпечує ґрунтовний аналіз аашей системи (дієвий, але повільний); при перевірці знімних носіїв скануються всі знімні носії, підключені в даний час до комп'ютера; вибірковий режим дозволяє користувачеві вибрати папку для сканування; сканування при завантаженні ОС автоматично запуститься в наступний раз, коли буде завантажуватися система Windows.

Всебічна настройка кожного режиму антивірусного сканування

Досвідчені користувачі можуть налаштовувати кожен режим сканування за допомогою відмінного набору параметрів. Ви можете створити нове сканування, ввівши ім'я та короткий опис, вибравши цільові області для сканування і включивши режим сканування за всіма типами файлів. Додатково ви можете змусити додаток розпізнавати типи файлів по вмісту (грунтовно, але повільно), по розширенню імені (швидко) або шукати тільки задані користувачем розширення файлів.

Ви можете управляти чутливістю сканування за рахунок регулювання чутливості евристики і використання емуляції коду, тестування файлів цілком (це збільшує загальний час сканування, коли обробляються великі файли), сканування на наявність потенційно небажаних програм (ПНП) ​​і проходження по посиланнях під час сканування.

Крім того, програма може шукати загрози навіть в архівних файлах, і можна вибрати типи таких файлів (наприклад, 7ZIP, CAB, GZIP, ISO, RAR, TAR, ZIP), а також в саморозпаковуються виконуваних файлах DOS, Win32 і Дроппер (програмах, які встановлюють віруси бекдори).

Дії з реагування можуть бути визначені при виявленні вірусу, потенційно небажаної програми або підозрілого файлу, а також ви можете вказати програмі автоматично усувати виявлені проблеми, переміщатися до об'єкта, "лікувати", видаляти або не приймати ніяких заходів.

Що стосується продуктивності, то є можливість встановити пріоритет сканування (при високому рівні буде витрачатися багато системних ресурсів), збільшити швидкість сканування за рахунок перевірки постійного кешу, перед тим як буде просканований кожен файл, зберігати дані про сканованих файлах в постійному кеші під час сканування ( це уповільнює сканування), а також прискорити сканування за допомогою зчитування файлів в тому порядку, як вони збережені на диску.

Звіти про результати сканування можуть бути складені і експортовані в формат XML-файла або простого тексту. Також, Ви можете вибрати те, що повинно бути включено до звіту: заражений елемент, серйозні і виправні помилки, перевірені і пропущені елементи.

Нарешті, що не менш важливо, в програмі можна створити список заданих місць розташування, які не будуть скануватися і для яких буде заплановано автоматичне одиничне, щоденне, щотижневе або щомісячне сканування в заданий час і в певний день тижня. Ви можете "розбудити" систему, щоб запустити сканування (тільки якщо вона знаходиться в режимі очікування) і вимкнути комп'ютер по завершенні завдання.

Оновлення програм і безпеку домашньої мережі

У Avast Free Antivirus 2015 є можливість запустити перевірку для виявлення програм, які застаріли.

Ви можете оновити їх все одним клацанням або окремо встановити нову версію, оновити список, конфігурувати деякі параметри настройки, з тим щоб тільки адміністратори могли встановлювати оновлення, завантажувати оновлення у фоновому режимі без отримання запитів на дозвіл, а також отримувати спливаючі повідомлення про факти старіння програмного забезпечення. Якщо Ви зіткнулися з програмними помилками і в підсумку пошкодили дані, Ви можете вибрати скидання внутрішнього набору даних Avast Software Updater до значень за замовчуванням (ця дія не може бути скасовано).

Абсолютно новий модуль Безпека домашньої мережі, представлений в Avast Free Antivirus 2015 року, сканує домашню мережу користувача і маршрутизатори на предмет потенційних вразливостей. Він оцінює, наскільки захищена домашня мережа, відстежує стан маршрутизатора, наскільки правильно він налаштований, і виявляє проблеми безпеки, такі як занадто прості паролі Wi-Fi і знаходяться під загрозою Інтернет-з'єднання. Також, він показує всі пристрої, знайдені в мережі.

Модуль Безпека домашньої мережі сканує домашню мережу користувача і маршрутизатори на наявність вразливих місць

GrimeFighter допомагає виявляти і видаляти небажані файли і інші відпрацьовані елементи, які неможливо було видалити, коли Windows працювала. Результати сканування на предмет наявності проблем продуктивності показують, скільки шкідливих файлів впливає на Вашу систему. Ви можете відключити непотрібні програми і функції ОС, щоб змусити ПК завантажуватися швидше і в цілому прискорити його роботу.

Деякі корисні інструменти

Модуль Очищення браузера розроблений для того, щоб допомагати виявляти надбудови і доповнення для Internet Explorer , Firefox і Chrome з поганою репутацією. Такі надбудови і доповнення можуть відслідковувати особисті дані, звички і поведінку користувача. Avast Free Antivirus 2015 показує рейтинг кожної надбудови і дає можливість відключати або видаляти їх прямо з його панелі. До того ж, Ви можете регулярно здійснювати профілактичну перевірку свого веб-браузера на наявність панелей інструментів з поганою репутацією серед користувачів.

Модуль SecureLine VPN покликаний забезпечувати анонімність сеансів роботи в інтернеті за рахунок з'єднання з різними серверами по всьому світу, наприклад, Нью-Йорка, Сіетла, Амстердама, Франкфурта, Лондона і Парижа.

Модуль Дистанційна допомогу допомагає з'єднатися з робочим столом іншу людину всього в кілька кроків. Потрібно лише отримати код від робочого столу, з яким Ви б хотіли познайомитися, і вставити його в основний панелі. Зрозуміло, інша людина повинна бути підключений до Avast.

AccessAnywhere дозволяє дистанційно керувати комп'ютером за рахунок надання даних облікового запису у вигляді адреси електронної пошти та пароля.

Аварійний диск - це помічник у створенні завантажувального носія (на USB, CD або DVD) з актуальними на поточний момент антивірусними сигнатурами.

Магазин, обліковий запис і статистика

Магазин дозволяє ознайомитися з оглядом програмних продуктів Avast, тоді як в розділі облікового запису можна знайти свій мобільний телефон або планшет і дистанційно керувати ними, або керувати всіма своїми пристроями Avast, використовуючи єдину панель.

У розділі Статистика наочно в режимі реального часу показується робота екранів і мережевий трафік, хронологічно записуються дані по трафіку екранів і хронологія потоків оновлень у вигляді графіків, зведення по виконуваного скануванню, кількість блокованих вірусів і оновлень, застарілі програми і ін. До того ж, можна переглянути глобальну статистику з безпеки (потоки поновлення, заражені домени, запобігли атаки) і по користувачах (активні пристрої, версії ОС, демографічні дані про користувачів).

Основні параметри

У пакет включені основні параметри налаштування, за допомогою яких можна включити анімацію значка під час сканування в зоні системних повідомлень, включити показ там же значка Avast SecureLine, автоматичний показ результатів сканування по його завершенні, службу репутації (вона запитує базу даних репутації файлів), DeepScreen (виконує всебічний аналіз файлу і ізолює його, перш ніж він завдасть шкоди системі) і Посилений режим (перемикає на режим білого списку, який блокує запуск файлів, незалежно від того, заражені вони чи ні), п роізводіть сканування на предмет наявності потенційно небажаних програм (ПНП - панелі інструментів і рекламні програми) і включати тихий або ігровий режим (коли Avast не виводить на екран спливаючі повідомлення або оповіщення).

Більш того, є можливість включити звукові оповіщення на випадки різних подій (наприклад, при завершенні сканування, виявлення загрози), показ спливаючих повідомлень різних видів (наприклад, інформаційних, попереджувальних, з приводу оновлень або тривалості операції), встановити пароль, що захищає додаток, автоматичне видалення звітів, обмеження максимального розміру для файлів звітів і карантину, включити або відключити деякі опції нагляду (файлова система, екран пошти та веб-екран, актуальність програми і вірус ой бази, автоматичне оновлення), створити список виключень, що містить шляхи і URL-адреси, які повинні бути пропущені при скануванні і при роботі всіх екранів захисту, а також налаштувати відправку повідомлень по електронній пошті, якщо буде знайдений вірус. Можна крім цього зберегти резервну копію налаштувань і використовувати ці налаштування в тому випадку, якщо щось трапиться.

Параметри настройки активного захисту

Екран файлової системи можна налаштувати на сканування програм, скриптів і бібліотек при виконанні, сканування документів при відкритті (Ви можете просканувати або всі файли, або з вибраними розширеннями), сканування файлів під час запису і прикріплення, встановлювати винятки з розширенням файлів.

Параметри настройки Екрану пошти дозволяють виконувати сканування вхідної пошти (POP3, IMAP4), вихідної пошти (SMTP), повідомлень групи новин (NNTP) і SSL-з'єднання, в той час як опції Веб-екрани дають можливість сканувати всі файли або тільки задані користувачем типи , створювати списки виключення з URL-адресами, блокувати доступ до певних веб-сайтів, вибирати браузери і додатки, які будуть захищені екраном екраном сценаріїв (наприклад, IE, Firefox, Chrome, Adobe Acrobat Reader), отримувати попередження при завантаженні файлів з поганою репутацією , вкл чать режим сканування HTTPS і блокувати шкідливі посилання.

Огляд версій продукту Avast

SafeZone - це місце, де в безпечному середовищі можна виконувати дії, пов'язані з покупками в інтернеті і банківськими операціями. Ця функція є в версіях Pro, Internet Security і Premier.

Ви можете створити список веб-сайтів, які автоматично будуть запускатися в браузері SafeZone, наприклад, сайти банків і улюблених інтернет-магазинів. Коли активується SafeZone, Ви можете працювати в інтернеті з використанням засобів Chromium і запускати калькулятор Windows і Блокнот. SafeZone також буде вбудований в ваш веб-браузер в якості плагіна, і коли він виявляє сайт з функціями магазину, з'являється пропозиція відкрити його в браузері SafeZone.

SafeZone також буде вбудований в ваш веб-браузер в якості плагіна, і коли він виявляє сайт з функціями магазину, з'являється пропозиція відкрити його в браузері SafeZone

Пісочниця (Sandbox) - розумна функція, яка включена до версії Pro, Internet Security і Premier, яка перешкоджає проникненню шкідливого програмного забезпечення або іншого виду загроз в операційну систему. Вона працює як віртуальне середовище, де у вас є можливість перевіряти шкідливі програми або заражені файли без того, щоб це вплинуло на стійкість системи.

Функція Брандмауер є тільки у версіях Internet Security і Premier і забезпечує потужний і ефективний спосіб захисту системи. Вона дозволяє управляти мережевими з'єднаннями (наприклад, назвати, відстежувати, переривати з'єднання), переглядати докладні звіти з інформацією про заблокованому трафіку і правилах, встановлювати правила користувача для додатків, а також налаштовувати політики брандмауера.

Знищує даних - це інструмент, що входить в версію Premier, який дозволяє безповоротно знищувати файли на комп'ютері, може "подрібнити" цілий розділ або вільний простір на диску. Видалення проводиться швидко, але це в значній мірі залежить від розміру файлу та алгоритму стирання (наприклад, запис врозкид або Гутман). Ще одна функція, додана тільки в версію Premier, дозволяє автоматично оновлювати програмне забезпечення.

Режим SecureDNS використовується для захисту від підміни DNS за рахунок шифрування трафіку між пристроєм, який знаходиться під захистом Avast, і DNS-серверами Avast. Таким чином, ви можете бути впевнені, що Ваші облікові дані не викрадені. Ця опція включена у версії Pro, Internet Security і Premier.

Можливості захисту проти спаму реалізовані в Internet Security і Premier з метою допомогти вам захиститися від небезпечних фішингових посилань з повідомлень електронної пошти. Ви можете налаштувати додаток розпізнавати спам, грунтуючись на заданих ключових словах, на білому або чорному списку.

Добірка зображень, показана внизу даного огляду, містить також знімки екрану з деякими потужними функціями, включеними в версію Premier, таким чином, Ви зможете зрозуміти, для чого вони потрібні.

Рівень виявлення і сканування при завантаженні системи

Фахівці Sоftpedia в тесті використовували на комп'ютері набір з 3465 вірусних зразків. Машина для випробувань мала ЦП Intel Core i5-4570S з 2.90 ГГц, ОЗУ - 8 ГБ, Windows 8.1 Pro.

Було вибрано повне сканування, і додаток завершило процес через 9 хвилин і 14 секунд. Згідно з тестом, за такий короткий термін додаток надзвичайно швидко просканувати 338193 файлів. Після процесу видалення вірусів воно фактично пропустило 138 файлів, що означає, що показник успішності був 96.01%.

Чудово тут те, що після сканування при початковому завантаженні ОС, Avast Free Antivirus залишив лише 77 файлів, що означає, що рівень виявлення склав 97.77%. Опція сканування при початковому завантаженні системи - це один з найбільш потужних режимів сканування, який Ви можете використовувати, щоб позбутися від заражених об'єктів.

Цей особливий вид сканування може бути запущений тільки після того, як Ви перезавантажити свою систему, і він почнеться до того, як відбудеться повне завантаження з дисків і автозапуск програм. Перевага тут полягає в тому, що віруси і троянські програми не можуть сховатися від процесу сканування і їх можна заблокувати або видалити до початкового завантаження ОС і завантаження додатків.

У сканування при початковому завантаженні є кілька параметрів, які можна налаштувати. Ви можете вибрати області сканування (всі жорсткі диски, системний диск, програми автозавантаження або програми автозавантаження для всіх користувачів), змінити чутливість евристики, включити режим пошуку потенційно небажаних програм (ПНП), розпакування елементів архівів, а також наказати при виявленні загрози вирішувати проблему автоматично , перемістити в карантин, "лікувати", видавати запит, видаляти або не приймати ніяких заходів.

Огляд Avast Free Antivirus 2015: оцінка Softpedia

Огляд Avast Free Antivirus 2015:  оцінка Softpedia

Преимущества

Avast Free Antivirus 2015 не підведе, якщо справа стосується безкоштовного набору функцій, а саме - антивірусна і антишпигунська захист, поновлення програми, Посилений режим і DeepScreen, функція "do not track", модулі захисту від фішингу та шкідливих веб-сайтів, модуль захисту домашньої мережі, Інтелектуальне сканування, GrimeFighter для оптимізації ПК і SecureLine VPN.

До того ж, всі вищезгадані функції об'єднані в дуже зручному інтерфейсі, тому навіть новачки зможуть освоїти їх настройку дуже швидко.

Недоліки

Додатку потрібно додатковий час, коли справа доходить до виявлених загроз. Якщо обрана опція автоматичного усунення проблем, процес може затягнутися, оскільки антивірус спершу намагається "вилікувати" файли. У тому випадку, якщо процес "лікування" виявився неможливий, програма перемістить файли в карантин. Якщо і це неможливо, єдине, що залишиться зробити, це видалити заражені файли.

Програма явно не вистачає декількох ключових функцій, які є в платних версіях, - це SafeZone, Пісочниця, SecureDNS, Антиспам, Брандмауер, автоматичне оновлення ПО і Знищувач даних.

Загальна оцінка

Підводячи підсумок, можна сказати, що Avast Free Antivirus 2015 пропонує домашнім користувачам всі необхідні функції захисту проти вірусів, шкідливих програм та інших типів загроз. Незважаючи на те, що безкоштовна версія не така багата функціями, як Pro , Internet Security и Premier , За надання чудовою антивірусного захисту, забезпеченою добре організованим і зрозумілим інтерфейсом, вона заслуговує п'ять зірок.

Знайшли друкарська помилку? Віділіть и натісніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарська помилку?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью