• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд утиліт для установки і видалення додатків. Частина 2.


СодержаніеAshampoo UnInstaller Platinum 2

Офіційний сайт: www.ashampoo.com
Розмір: 6618 КБ
Ціна: 49.99 $

Робоче вікно Ashampoo UnInstaller Platinum

Ashampoo UnInstaller Platinum - потужний програмний продукт, призначений для установки і видалення додатків з операційної системи Windows. Програма має хорошу російську локалізацію, що дозволяє працювати з нею навіть тим, хто не володіє англійською мовою. Варто також звернути увагу на те, що пробний період використання програми дорівнює всього лише десяти днях. Однак ви можете отримати безкоштовний ключ, який подовжує термін ознайомлення до тридцяти днів.

Після установки програмного продукту в системному лотку Windows з'являється значок програми, контекстне меню якого містить список основних інструментів. Ashampoo UnInstaller Platinum містить монітор інсталяцій, за допомогою якого ви зможете відслідковувати всі установки нових програм і, при необхідності, видаляти їх, не залишаючи в системі ніяких слідів. З цієї причини не варто видаляти значок з системного лотка, закриваючи додаток, адже в цьому випадку припиняється робота монітора.

Втім, використання монітора не обов'язково в разі роботи з головним модулем Ashampoo UnInstaller Platinum. У лівій частині робочого вікна програми розташовуються три величезні кнопки, підсвічені, подібно світлофора, зеленим, червоним і жовтим кольорами. Зелена кнопка активізує режим установки нової програми, при якому інформація про всі зміни в системі буде запам'ятовуватися з метою подальшого безболісного видалення. Установка відбувається під управлінням Майстра, розкладають процес на чотири кроки. Спочатку вам пропонується вибрати системні компоненти, які необхідно відстежувати на предмет змін. В автоматичному режимі відбувається стеження за всіма доступними елементами. У разі вибору ручного режиму вас перекидають в складний для новачків вікно, робота з яким вимагає знань реєстру, структури розташування системних файлів і багато чого іншого. У вкладці, що відображає реєстр, вам необхідно вказати конкретні розділи, які, на вашу думку, може змінити додаток. Далі ви повинні вказати розділи на жорсткому диску, конкретні папки, які можуть змінитися після установки нової програми. Будь-який з файлів правій панелі можна додати в список виключень. Усередині наступної вкладки знаходиться список системних файлів, для яких ви можете вказувати конкретні розділи налаштувань, які беруть участь у відстеженні змін. І, нарешті, остання група налаштувань об'єднує виключення всіх типів.

Описані вище маніпуляції з компонентами системи, є обов'язковими. Всі проблеми можна вирішити однією кнопкою «Автоматичний вибір», при якому програма починає стеження за всією системою.

Другий етап роботи Майстри полягає в збереженні всіх налаштувань попереднього етапу. При цьому програма виводить довідкову інформацію по поточних операціях. Збереження повної конфігурації комп'ютера займає досить тривалий період часу, що становить, щонайменше, кілька хвилин. Під час виконання даного процесу відбувається досить сильне навантаження на систему, що виражається у відібранні процесорного часу і в серйозній дискової активності.

По завершенню попередньої процедури можна переходити до наступного кроку - встановлення нової програми. Кнопка «Встановити додаток» відкриває вікно вибору інсталяційний файл. Велика кількість текстової інформації попереджає вас про різні тонкощі поточної процедури. Наприклад, розробники рекомендують закривати Ashampoo UnInstaller Platinum під час інсталяції нової програми.

Наступний крок полягає в повторному збереженні конфігурації системи, і знову ви можете відлучитися від комп'ютера на кілька хвилин. Після збереження нового стану системи відбувається його порівняння з результатом попередньої подібної операції. Різниця записується в лог-файл, який можна використовувати в майбутньому для повного видалення програми з системи. Повний список лог-файлів відображається в однойменній вкладці. Ви можете бачити не тільки назви встановлених програмних продуктів, але і всі зміни реєстру, файлів, системних даних.

Створення лог-файлу в Ashampoo UnInstaller Platinum

Для видалення зареєстрованого додатки за допомогою Ashampoo UnInstaller Platinum досить завантажити лог-файл, створений під час установки побічного продукту. Якщо ви вибираєте автоматичний режим, то ваше втручання в процес фактично закінчується. Через деякий час система позбавляється від зайвого додатки і приймає первозданний вигляд. При цьому не залишається ніяких слідів. Напівавтоматичний режим передбачає втручання користувача в процес видалення. Ви можете вручну позначати компоненти реєстру, жорстких дисків, які не потрібно відновлювати. У цьому випадку стає доступним часткове відновлення системи після видалення програми.

Стандартне щоб видалити програму практично нічим не відрізняється від штатного інструменту Windows. Ви бачите список встановлених програм, вибираєте потрібний елемент, після чого натискаєте кнопку «Видалити обраної програми». Втім, ви можете послухатися поради Майстра і виконати дану процедуру більш ефектно. Розробники попереджають, що під час автоматичного видалення додатків ви ризикуєте втратити важливі дані, тому краще не спокушати долю, а довіритися незамінним програмного помічникові.

На першому етапі роботи Майстри вас просять вказати папку, в яку проводилася установка програми. Чесно кажучи, навіть досвідчені користувачі персональних комп'ютерів рідко стежать за тим, в які конкретні каталоги проводиться установка програмного забезпечення. Але знову нас виручає текстова інформація від розробників, від одкровень якої кидає в тремтіння. Виявляється, знайти папку дуже легко. За умовчанням вона має вигляд «c: Program FilesCOMPANYPROGRAM», де COMPANY - виробник програми, а PROGRAM - назва програми. Проблема полягає лише в тому, що назва компанії розробника дуже часто вислизає з пам'яті.

На наступному етапі вам необхідно вказати ім'я папки всередині Головного Меню Windows. Ви можете перемикатися між меню поточного користувача і його загальним аналогом.

Далі вам пропонується вказати гілки реєстру, які необхідно стерти разом з видаляється додатком. Якщо ви можете швидко знаходити вручну все гілки реєстру, змінювані під час установки програм, то ваші знання системи Windows унікальні. Втім, так не вважають розробники Ashampoo UnInstaller Platinum. На їхню думку, все дуже просто. З їх слів, правило «компанія + ім'я продукту» діє і в разі роботи з реєстром.

Наступний крок полягає в пошуку всіх розширень файлів, які були змінені під час установки видаляється додатки.

І, нарешті, на останньому етапі вам показується повний список видаляються елементів. Ви можете зняти виділення з деяких пунктів, зберігши, таким чином їх вміст. Після закінчення всіх приготувань, натиснувши кнопку «Видалити вибрані елементи», ви завершуєте поточні процедури.

Видалення незареєстрованого додатки в Ashampoo UnInstaller Platinum

Ashampoo UnInstaller Platinum дозволяє виявляти некоректні посилання, що зустрічаються в ярликах Windows. Програма дозволяє шукати помилки в Головному Меню, на Робочої столі, в списку швидкого запуску. Ви можете також виявляти порожні папки, дублікати файлів, а також зайві, непотрібні файли на основі особливих критеріїв. До складу Ashampoo UnInstaller Platinum входять також інструменти управління системними Службами Windows і додатковими модулями Internet Explorer.

Ви можете виконувати деякі загальні сервісні функції, працюючи в Ashampoo UnInstaller Platinum. Наприклад, програма дозволяє створювати резервні копії окремих файлів. Ви можете також порівнювати різні стани системи (конфігурації), друкувати докладні звіти про виконану роботу.

До складу Ashampoo UnInstaller Platinum входить глобальний Помічник, що дозволяє виконувати будь-які операції, доступні програмного продукту, в покроковому режимі.

Покроковий помічник Ashampoo UnInstaller Platinum

Насправді, робота помічника носить непрямий характер. Ви можете пропустити будь-який з пунктів, перескочивши нижче. Дороги, в традиційному розумінні, немає. Допускається лише загальний скидання роботи помічника, в результаті чого ви опинитеся біля першого пункту. Виклик будь-якої з функцій перемикає фокус на головне робоче вікно програми. По завершенню всіх операцій ви можете повернутися до помічника.

Ashampoo UnInstaller Platinum пропонує найширший спектр інструментів, що забезпечують цілісність операційної системи Windows. Програма вдало переведена на російську мову, має докладні текстові описи багатьох процесів. Можливо, підхід розробників до установки і видалення програм надто скрупульозний, і користувача часом змушують виконувати абсолютно абсурдні речі, але завжди є альтернатива. І ім'я їй - автоматичний режим. Крім того, ви можете перемикати режими інтерфейсу з Простого на Експертна і назад. Простий режим не змушує новачків блукати по невідомим налаштувань, залишаючи лише загальні позиції, основні опції.

Ashampoo UnInstaller Platinum - відмінний інструмент для підтримки порядку в системі.

До змісту Best Uninstaller 2.12

Офіційний сайт: www.bitattack.com
Розмір: 1057 КБ
Ціна: 12.99 $

Робоче вікно Best Uninstaller

Best Uninstaller - проста утиліта для видалення додатків з системи Windows. Програма має простий, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, оформлення якого може змінюватися за допомогою стилів. Панель інструментів містить лише кілька основних функцій, доступних в Best Uninstaller.

Основну частину робочого вікна займає список встановлених додатків, під яким ви можете ознайомитися з докладною інформацією по кожному елементу. Інформація включає в себе версію продукту, ім'я, розробника, обсяг даних на жорсткому диску, а також час останнього використання.

Фільтрація списку дозволяє виключити всі модулі оновлення Windows. Перегляд елементів може здійснюватися в чотирьох режимах - з великими і малими піктограмами, а також у вигляді списку і з додатковим відображенням всіх деталей. За допомогою кнопки More Details можна побачити шлях до файлу, що проводить видалення продукту.

Якщо додаток встановлювалося з пакетів типу MSI Installer, то можна задіяти функції відновлення. Крім того, в даному випадку можна запустити видалення програми в режимі установки.

Ви можете призначити виклик Best Uninstaller на глобальне поєднання клавіш. Програма оновлює свої списки кожні 5 секунд. Незареєстрована версія утиліти дозволяє видаляти лише перші 15 елементів списку додатків.

До змісту Easy Uninstaller 6.1.0

Офіційний сайт: www.smartuninstaller.com
Розмір: 4526 КБ
Ціна: 15.95 $

Робоче вікно Easy Uninstaller

Easy Uninstaller, повністю виправдовуючи свою назву, є дуже простим програмним продуктом. За допомогою нього ви можете видаляти додатки з системи. Програма має дуже яскравий стилізований інтерфейс. Основні функції програми винесені на панель інструментів, що має дуже великі кнопки з текстовими описами.

На відміну від штатного інструменту Windows, використовуючи Easy Uninstaller, ви можете бачити детальну інформацію по кожному з встановлених додатків в головному вікні списку. Ви можете редагувати будь-яку із записів, вносячи в список внесення змін у конструкцію. По кожному з елементів може бути отримана додаткова інформація та складено рапорт.

Ви можете також здійснювати пошук додатків всередині списку, вручну додавати нові записи, а також прати поточні елементи (без запуску видалення початковою програмою). Інформація про процеси видалення додатків зберігається всередині лог-файлів. Крім того, після виконання будь-якої процедури, ви можете зберегти зміни в файл Registry Uninstall List. Зрозуміло, програма має також інструмент відновлення даних з файлів * .eur.

Easy Uninstaller - дуже проста утиліта, проте володіє декількома незвичайними функціями.

До змісту Enhanced Uninstaller 4.5

Офіційний сайт: www.legendsoft.info
Розмір: 1347 КБ
Ціна: 10.00 $

Робоче вікно Enhanced Uninstaller

Enhanced Uninstaller є заміною штатного інструменту Windows, призначеного для видалення додатків. Програма є зразком простоти і лаконічності. Її інтерфейс не містить зайвих елементів. Відмова від панелі інструментів цілком доречний, її функції сповна замінює бічна панель, розташована в лівій частині робочого вікна.

Видалення програм здійснюється шляхом натискання на кнопку Intelligent Uninstall. Незважаючи на те, що розробники намагаються показати «інтелектуальність» свій підхід до даного процесу, обіцяючи безслідне видалення додатків, їх метод нічим не відрізняється від прийнятого в Windows стандарту.

Працюючи тривалий час в Internet Explorer, неважко підчепити якусь заразу, яка була зайві панелі, змінені стартові сторінки і багато іншого. За допомогою функції Fix Internet Explorer можна повернути настройки браузера в первісний стан.

Третя функція Enhanced Uninstaller полягає в очищенні жорстких дисків від сміття, що представляє собою тимчасові файли. Однак спосіб її реалізації наводить на сумні роздуми. Справа в тому, що програма ставить запитання лише про те, де видаляти файли, але не питає, від чого конкретно ви хочете позбутися. Уявіть, ви в перший раз прийшли до хірурга. У вас болить палець. А лікар, нічого не спитавши, відразу відправляє вас у операційну. Що конкретно відріже вам людина, яка не знає історії хвороби? Який орган? Невідомо. І від цього вам страшно. Enhanced Uninstaller, який використовується в якості інструменту очищення жорстких дисків, викликає воістину «хірургічний» жах.

Enhanced Uninstaller - утиліта для видалення додатків, відновлення налаштувань Internet Explorer і очищення жорсткого диска. Незареєстрована версія програми під час запуску змушує робити паузу 20 (!) Секунд.

До змісту McAfee Uninstaller 6.50

Офіційний сайт: www.mcafee.com
Розмір: 15786 КБ
Ціна: 19.95 $

Робоче вікно McAfee Uninstaller

McAfee Uninstaller - потужний програмний продукт для стеження за станом системи під час установки і видалення додатків. Під час його першого запуску відбувається передача управління майстру Customization Interview, який здійснює збір даних про робочої станції, а також первинне налаштування програми. На першому і другому етапах ви повинні вказати, які типи файлів і які папки можна видаляти ні за яких умов. Далі ви повинні налаштувати роботу утиліти Quick Clean Lite, яка очищає вміст жорсткого диск від сміття. Список доступних об'єктів перевірки включає в себе кошик для сміття, тимчасові файли, ярлики, фрагменти втрачених файлів (вони залишаються після перевірки диска різними утилітами), реєстр Windows, кеш Internet Explorer, файли cookies, поштові бази Outlook Express (Дистанційні і Відправлені), а також списки останніх відкритих документів у багатьох популярних додатків.

Після того, як ви визначилися з тим, що конкретно необхідно очищати на жорсткому диску, програма пропонує свій запуск на основі правил вбудованого планувальника завдань. По завершенню всіх приготувань McAfee Uninstaller йде в довгі роздуми, створюючи базу даних SmartLinks, яка фактично є каталогом встановлених в системі додатків з усіма своїми взаємозв'язками. При наступних запусках оновлення бази здійснюється набагато швидше, ніж початкове створення, але все одно відчувається помітна затримка.

Повний список доступних операцій викликається за допомогою кнопки Pick a Task. Усередині лівій бічній панелі розташовується список швидких переходів, своєрідний набір «обраних» дій. Єдиним вартим уваги пунктом даного списку є виклик утиліти Quick Clean Lite.

Спочатку вам пропонується знову вказати необхідні об'єкти для очищення, після чого ви переходите до вказівкою методу видалення даних. Крім стандартного стирання файлів, допускається повне знищення містяться в них даних, що позбавляє потенційних зловмисників можливості відновлення інформації. Втім, в будь-якому випадку в програмі не передбачено механізми скасування проведених операцій, і в разі видалення корисної інформації, її відновлення стане справжнім головним болем і турботою утиліт іншого класу.

Швидке очищення жорсткого диска від сміття за допомогою McAfee Uninstaller

Перша із завдань Clean my hard drive включає в себе два інструменти, які відповідають за очищення даних. Ви можете видалити деякі додатки з системи або просто зайнятися очищенням жорсткого диска. У першому випадку McAfee Uninstaller пропонує вибрати видаляється додаток зі списків ярликів Головного Меню (досить вказати папку), а також з Робочого Столу. Програма видає повідомлення про те, що виявлений додаток, яке можна видалити з системи, і пропонує запустити модуль його деінсталяції. При цьому відбувається автоматичне оновлення бази даних SmartLinks. Після видалення програми, вам пропонується перевірити «чистоту» операції з допомогою Quick Clean Lite.

Видалення додатків в McAfee Uninstaller

При віборі режиму очищення жорсткий диск вам Пропонується вказаті логічні розділи, а такоже політику відалення информации. Програма може аналізувати файли на предмет сміття (вотчина Quick Clean Lite), "не критичні» файли (картинки, архіви, шрифти, файли Довідки та інше), мультимедіа файли (вся графіка, відео і музика), старі документи. За замовчуванням термін «старіння» файлів дорівнює 180 дням. Якщо протягом цього періоду часу файл жодного разу не змінювався - він видаляється. Під поняття «документи» потрапляють файли всіх зареєстрованих типів. Будьте гранично обережні під час налаштування процедури очищення, адже вилучену інформацію дуже важко відновити.

Розділ Manage Programs, дозволяє архівувати встановлені в системі програми, а також переносити їх на іншу робочу станцію. Під час архівування програми ви вказуєте необхідний ярлик. McAfee Uninstaller виявляє всі компоненти, що включають в себе файли на жорсткому диску (програмна папка, системні бібліотеки) і записи реєстру, що підлягає включенню до архіву. Ви вказуєте шлях до архівного файлу, і ярлики, які стосуються стислому додатком, тепер посилаються на нього. Розширення даного архіву прив'язується до виклику McAfee Uninstaller. Якщо ви вирішите запустити стислий додаток, то вам буде запропоновано спочатку виконати процедуру розпакування даних. Оригінальну програму видаляється з системи, що економить вільне місце на жорсткому диску. Після закінчення всіх процедур вам показується сумарний реальний виграш у вільному просторі.

Завершення архівування додатки в McAfee Uninstaller

Архівування додатків може допомогти в тих випадках, коли вам терміново потрібно додаткове місце на жорсткому диску, але ви не хочете остаточно розлучатися з встановленими програмами. Однак може виявитися, що замість архівування зручніше застосувати перенесення додатків. Дана процедура включає в себе не просто переміщення даних усередині жорстких дисків, але і зміна всіх супутніх значень в реєстрі. Ви лише вказуєте необхідні додатки, вибираєте кінцеву папку, яка може перебувати навіть на іншому розділі, після чого запускаєте процес перенесення. Після його завершення, вам показується обсяг переміщених даних.

Ви можете обмінюватися встановленими додатками між комп'ютерами за допомогою McAfee Uninstaller. Функція Transport дозволяє створити SFX-архів, при запуску якого на інший робочої станції, буде проведена автоматична установка додатки з ідентичними параметрами. Ви можете, наприклад, налаштувати якусь програму на своєму комп'ютері, а потім перенести її з усіма параметрами на всі інші машини в локальній мережі.

Розділ Advanced Maintenance Tasks включає в себе інструменти для відновлення раніше архівуються додатків, а також запускає утиліту Power Clean. Даний компонент McAfee Uninstaller працює в інтерактивному режимі. Ви працюєте з деревовидної структурою об'єктів, доступних для перевірки і очищення. Як тільки ви вибираєте будь-якої з пунктів, програма автоматично робить аналіз даних. У правій панелі відображається список зайвих або пошкоджених об'єктів. Ви можете виділити довільні елементи списку і видалити їх. Потім ви переходите до наступної гілці дерева, і всі процедури повторюються.

Утиліта Power Clean, що входить до складу McAfee Uninstaller

Ви можете переглядати різноманітні звіти про виконані роботи. Крім аналізу загального лог-файлу, допускається відкриття рапорту про дії користувача, а також про всі зміни на жорстких дисках. Налаштування McAfee Uninstaller, в першу чергу, включають в себе вказівки критеріїв, за якими утиліти очищення даних повинні визначати цінність інформації.

Значок McAfee Uninstaller завжди знаходиться в системному лотку Windows. Ви можете запустити вбудований в програмний продукт Планувальник і спланувати запуск утиліт або будь-яких зовнішніх додатків. За своїми можливостями даний планувальник нагадує аналогічний штатний інструмент операційної системи Windows. Доцільність включення планувальника до складу McAfee Uninstaller можна поставити під сумнів.

З значка, що знаходиться в системному лотку, можна також викликати утиліту Quick Clean Lite, модуль Uninstaller, а також налаштування програмного продукту. Подвійне клацання мишею по значку додатка відкриває список запланованих завдань. McAfee Uninstaller - потужний, багатопрофільний програмний продукт, що дозволяє видаляти, архівувати, переносити встановлені в системі програми. Функціональні можливості продукту розширюються, завдяки наявності двох утиліт очищення комп'ютера від зайвої інформації.

до змісту зведена таблиця


до змісту

Що конкретно відріже вам людина, яка не знає історії хвороби?
Який орган?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью