• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд Pentax K-50

Внутрішньокамерного меню Pentax K-50 розбите на п'ять розділів - меню зйомки, відео, перегляд, налаштування камери і призначені для користувача установки

Внутрішньокамерного меню Pentax K-50 розбите на п'ять розділів - меню зйомки, відео, перегляд, налаштування камери і призначені для користувача установки.

Функція HDR (High Dynamic Range) розширює динамічний діапазон знімків за рахунок додавання кадрів, зроблених з різною експозицією. По суті, з темних знімків беруться яскраві ділянки, зі світлих знімків - навпаки, тіньові, і в результаті виходить зображення з розширеним діапазоном переданих рівнів яскравості, наближеним до того, що бачить людське око. Pentax K-50 при HDR-зйомці робить три кадри і потім автоматично поєднує зображення, тобто зйомку можна вести без штатива. Ширину експовилки можна регулювати вручну (HDR1, 2, 3), або використовувати установку HDR-AUTO.

До функцій управління динамічним діапазоном, крім HDR, можна віднести Компенсацію засвічень і Компенсацію тіней. Вони допомагають оптимізувати тонову передачу знімка, уникнути появи пересвеченних зон, а також занадто темних ділянок. Можна задати інтенсивність роботи цих функцій вручну, встановити на автомат (в більшості випадків це цілком розумне рішення), або зовсім відключити.

Інтервальна зйомка дозволяє автоматично робити до тисячі знімків. Інтервал між ними може становити максимум одну добу і регулюється з точністю до секунди.

Можна почати зйомку відразу, або задати відстрочку старту до 24 годин.

Можна почати зйомку відразу, або задати відстрочку старту до 24 годин

Вже стала традиційною для камер Pentax можливість настройки системи шумозаглушення, а саме - крім звичайної регулювання інтенсивності (Авто, Викл, Слабо, Норм та Сильно), є ще і варіант Персонально, який дозволяє вручну виставити конкретні рівні інтенсивності шумозаглушення для різних значень ISO.

В розділі " Якість знімків - натюрморт, шуми »Ми подивимося, як інтенсивність шумозаглушення впливає на структуру зображення при високих значеннях ISO (6400 і 25600).

В розділі  Якість знімків - натюрморт, шуми  »Ми подивимося, як інтенсивність шумозаглушення впливає на структуру зображення при високих значеннях ISO (6400 і 25600)

Оптичний стабілізатор зображення в дзеркальних камерах Pentax працює на зсуві матриці. Вона може не тільки зміщуватися лінійно, а й обертатися на невеликий кут в обидві сторони. Остання обставина дозволяє реалізувати функцію автоматичного вирівнювання кадру - використовуючи інформацію від електронного рівня, камера може злегка довернуть матрицю до ідеального стану, навіть якщо ви тримаєте камеру не строго горизонтально.

Варто зауважити, що візуальне відчуття врівноваженості знімка іноді не збігається з істинною горизонтальністю камери. Найчастіше це проявляється при наявності в кадрі діагональних ліній, що йдуть удалину - наприклад, берега озера.

«Режим реального часу» - це ще одне з найменувань режиму Live View, або «Живого виду».

Багаті можливості конфігурації камери, привласнення органам управління (кнопок і дискам, які Pentax іменує селекторами) різних функцій для кожного з режимів зйомки, відповідно до ваших уподобань.

Багаті можливості конфігурації камери, привласнення органам управління (кнопок і дискам, які Pentax іменує селекторами) різних функцій для кожного з режимів зйомки, відповідно до ваших уподобань

Функція, наявність якої ми вітаємо в будь-якій камері, де вона зустрічається - це Пам'ять налаштувань. У разі Pentax K-50 можна задати для 12 параметрів, чи будуть їх значення запам'ятовуватися при вимкненні відеокамери, або скидатися до первинних значень, заданих за замовчуванням.

Можливо, в даному випадку краще сказати «для 11 параметрів», тому як у параметра Номер файлу, напевно, галочка буде практично завжди залишатися включеною.

Можливо, в даному випадку краще сказати «для 11 параметрів», тому як у параметра Номер файлу, напевно, галочка буде практично завжди залишатися включеною

Опціонального модуля навігаційної системи GPS у нас не було, тому про його роботі разом з Pentax K-50 сказати нічого не можемо.

Останній розділ внутрішньокамерного меню Pentax K-50 - призначені для користувача установки. Можливості конфігурувати камеру під власні уподобання досить широкі. Список параметрів, що підлягають настройці, складається з 22 пунктів.

Автор: Дмитро Крупський

Повернутися до списку оглядів
Залишити коментар

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью