• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Огляд Kaspersky Anti-Virus (2016)

 1. Швидка установка
 2. Міцне лідирування в лабораторіях
 3. Успішна блокування шкідливих програм
 4. Ефективний захист від фішингу
 5. додаткові інструменти
 6. Все ще зірка
 7. Огляд Kaspersky Anti-Virus (2016) Оцінка PC Magazine
 8. переваги:

Огляд Антивірус Касперського 2016. Рішення як і раніше забезпечує високоефективний захист, надійність якої підтверджена відмінними результатами в лабораторних тестуваннях і власних випробуваннях PCMag

Сезон продуктів 2016 року розпочався минулого тижня. Kaspersky, Trend Micro і ZoneAlarm представили лінійку антивірусів і комплексних антивірусних рішень 2016 року паралельно з виходом нової ОС Windows 10 . Антивірус Касперського (2016) дає гідний старт сезону 2016 року, постачаючи гідний захист, високо оцінену лабораторіями та аматорськими тестами PCMag.

Головне вікно програми зберігає біло-зелену колірну схему попередника, але компоновка окремих елементів змінилася. Попередня версія містила чотири великі панелі - Перевірка, Оновлення, Звіти та Віртуальна клавіатура. Новий Антивірус Касперського зберіг той же принцип поділу, але кнопки стали помітно менше, не мають кордонів і горизонтально розташовані. Великий банер у верхній частині вікна відображає поточний статус безпеки. Якщо колір банера відрізняється від зеленого, користувач може подивитися детальну інформацію та інструкції щодо усунення потенційних проблем.

Швидка установка

Установка продукту проходить зовсім нескладно. Після перевірки доступності нової версії натисніть "Встановити". Після завершення процесу установки користувачеві пропонується активувати реєстраційний код або запустити 30-денну пробну версію. На тестовій системі, необхідне початкове оновлення сигнатур тривало довше, ніж всі інші етапи процесу установки.

Повне сканування стандартної чистої віртуальної машини зайняло 45 хвилин. Передбачалося, що продукт буде виконувати перевірку довше, тому що після запуску сканера з'явився статус "Залишився один день". Повторна перевірка системи тривала 12 хвилин, що безумовно є поліпшенням. Як би там не було, інші продукти показали більш вдалу здатність оптимізації повторних сканувань. Наприклад, повторне сканування тестової системи з Trend Micro Antivirus + 2015 і Total Defense Anti-Virus (2015) зайняло не більше хвилини.

Міцне лідирування в лабораторіях

Антивірус Касперського бере участь в програмі тестування всіх відслідковуються PCMag незалежних лабораторій. З моменту останнього огляду Kaspersky був проігнорований тільки в West Coast Labs (яка раніше надавала рішенням вендора найвищі оцінки, включаючи платиновий знак сертифікації). ICSA сертифікувала Kaspersky за виявлення вірусів і очищення. За останні 12 тестів Virus Bulletin Kaspersky брав участь в 10 з них і отримав нагороду VB100 9 разів.

Антивірусна технологія лабораторії Касперського отримує найвищі оцінки в складних тестах, проведених іншими лабораторіями. Dennis Technology Labs виконує тривалий динамічне тестування продуктів за допомогою унікальної системи захоплення і відтворення, яка дозволяє поставити всі тестовані продукти в рівні умови. Kaspersky отримав найвищий рейтинг AAA за підсумками даного складного випробування. Крім того, антивірусна технологія вендора заробила максимальний бал у всіх категоріях оцінки в AV-Test .

Крім того, антивірусна технологія вендора заробила максимальний бал  у всіх категоріях оцінки в AV-Test

Дослідники в AV-Comparatives проводять велику кількість різнобічних випробувань антивірусних продуктів, починаючи від простого статичного розпізнавання зловредів і закінчуючи складним динамічним тестуванням, яке задіює всі захисні механізми тестованого рішення. Для проходження сертифікації продукту потрібно як мінімум отримати рейтинг STANDARD. Більш ефективні продукти зазвичай отримують сертифікацію ADVANCED або ADVANCED +. У всіх п'яти відслідковуються випробуваннях Kasperskу впевнено заробив ADVANCED +. Насправді, Антивірус Касперського в лабораторіях може змагатися тільки з Bitdefender Antivirus Plus .

Успішна блокування шкідливих програм

Експерт з комп'ютерної безпеки PCMag Н.Дж. Рубенкінг враховує результати лабораторій, але також проводить власні аматорські випробування з метою оцінки ефективності захистів в умовах реального використання. Як би там не було, основний пріоритет приділяється показниками тестування в незалежних спеціалізованих організаціях.

При відкритті папки з шкідливими зразками, Антивірус Касперського миттєво почав блокувати виявлені об'єкти. Після завершення автоматичного очищення в директорії було присутнє тільки 20 відсотків від початкового кількості загроз.

Коли залишилися зловредів були запущені, антивірус розпізнав деякі з них, а деякі - проігнорував. Пару раз з'явилося спливаюче сповіщення, яке повідомить, що Kaspersky відкочується зміни, зроблені в процесі шкідливої ​​активності. Ця функція називається системний моніторинг. Схоже, вона працює, як і задумано.

Продукт продемонстрував 89-відсотковий рівень виявлення і отримав 8,8 балів з 10 можливих за блокування шкідливого ПЗ. Антивірус Касперського показав другий найкращий результат серед рішень, які ми перевірили на з поточної колекцією шкідливих програм і був перевершений тільки Emsisoft Anti-Malware 10.0 .

Розглядаючи продукти, протестовані з попередньою колекцією зразків, беззаперечним лідером тоді був Webroot SecureAnywhere Antivirus (2015) . Хмарний антивірус показав 100-відсотковий рівень виявлення і отримав максимальні 10 балів за очистку.

З огляду на, що шкідливі зразки залишаються незмінні протягом декількох місяців, тест на блокування шкідливих програм не дозволяє судити про ефективність блокування новітніх загроз. Для оцінки цього аспекту захисту використовується тест на блокування шкідливих посилань, які надаються лабораторією MRG-Effitas. У процесі підготовки випробування відбираються посилання, які ведуть безпосередньо на шкідливий файл і відзначається реакція антивіруса на відкриття URL-адреси: блокування на мережевому рівні, припинення завантаження загрози або ігнорування шкідливого вмісту.

Браузерні плагін Антивірус Касперського заблокував 58 відсотків посилань, причому більшість з них ще на мережевому рівні. Цей результат краще поточного середнього показника в 35 відсотків, але є продукти, які відпрацювали краще. Лідером тесту є McAfee AntiVirus Plus 2015 з 85-процентним рівнем виявлення.

Ефективний захист від фішингу

У Антивірус Касперського використовується один і той же захисний механізм як для блокування шкідливих завантажень, так і для захисту від фішинг-загроз, тобто шахрайських сайтів, які намагаються красти логіни і паролі, видаючи себе за платіжні сервіси або офіційні сайти банків.

Для тестування здатності блокувати шахрайські ресурси використовується набір URL-адрес з фішингом, вік яких гарантує, що вони ще не були проаналізовані або додані в чорний список. Кожне посилання послідовно відкривається в п'яти браузерах. Один з них захищений умовним лідером тестів антифішинга Norton Security , Інший - що тестується продуктом. Ще три браузера використовують власні контент-фільтри: Chrome , Firefox і Internet Explorer. Випробування триває поки не буде зафіксовано 100 тестових випадків з робітниками посиланнями.

Рівень виявлення Kaspersky виявився всього на один відсоток менше, ніж у Norton, що є найкращим результатом серед конкурентів. Також, як і продукт від Symantec, Антивірус Касперського включає в себе компонент евристичного виявлення, що аналізує веб-сторінки в пошуках ознак шахрайства. Багато конкурентні рішення не можуть перевершити навіть вбудовані браузерні захисту, а Антивірус Касперського відпрацював краще всіх трьох вбудованих фільтрів. Тільки Bitdefender заблокував більше фішинг-загроз, на п'ять процентних пунктів перевершивши легендарний Norton.

додаткові інструменти

Одна з чотирьох великих кнопок головного вікна присвячена екранній клавіатурі. Даний компонент можна також запустити з плагіна в браузері. У будь-якому випадку, при першому використанні віртуальної клавіатури потрібно перезавантажити комп'ютер. Рекомендується відразу активувати захист, а не чекати, поки вона вам знадобитися.

Основна мета екранної клавіатури - дозволити безпечно ввести паролі та інші конфіденційні дані із захистом від кейлоггеров, які можуть захопити введені символи. Звичайно малоймовірно, що кейлоггер зможе обійти захист реального часу антивіруса, але віртуальна клавіатура дозволяє убезпечити себе навіть від апаратних кейлоггеров. Компонент протистоїть спробам захоплення екрану: єдина спроба зробити знімок екрана спрацювала тільки при роботі в віртуальній машині.

При натисканні на кнопку "Додаткові інструменти" в головному вікні з'являтися меню додаткових можливостей. Після реєстрації продукту через акаунт My Kaspersky, Ви зможете дистанційно керувати антивірусом, а саме запускати швидку і повну перевірки, оновлення, включати компоненти, які могли бути випадково відключені.

Ви можете контролювати участь в хмарної мережі Kaspersky Security Network (KSN) і переглядати статистику останньої активності мережі. Користувач може запустити перевірку налаштувань браузера щоб переконатися, що Internet Explorer налаштований на максимальну безпеку. Сканер проблем з Windows перевіряє настройки системи і відкочується зміни, виконані шкідливих ПО або користувачем. Компонент "Усунення слідів активності" видаляє сліди роботи на комп'ютері та в браузері. Всі три сканера мають можливості відкату змін.

Іноді стійкі шкідливі зараження блокують завантаження Windows або запуск сканування. Для цих випадків користувач може створити Kaspersky Rescue Disk , Що дозволяє завантажуватися в альтернативну операційну систему. Звичайно, диск слід створити до того, як Ви натрапили на неприємності.

Ідеальних програмних продуктів не існує. Кіберзлочинці постійно шукають уразливості в Windows і популярних додатках. Компанії-розробники постійно випускають патчі безпеки, але, якщо Ви не застосували патч, ваш комп'ютер може стати жертвою. Kaspersky пропонує сканер вразливостей для пошуку невстановлених, але доступних патчів. Сканер також перевіряє системні настройки, як і окремий спеціалізований компонент "Відновлення після зараження". "Пошук вразливостей" є дуже корисним інструментом, хоч і не вміє автоматично встановлювати патчі, на відміну від Total Defense Unlimited Internet Security (2015).

Все ще зірка

Незважаючи на те, що Антивірус Касперського зовні відрізняється від свого попередника, він все також забезпечує високоефективний захист від шкідливого ПЗ. Продукт добре показав себе у власних тестах і регулярно заробляє найвищі оцінки у випробуваннях незалежних антивірусних лабораторій. Додаємо до цих складових першокласний захист від фішингу та корисний набір додаткових компонентів, і ми отримуємо рецепт суперзірки. Антивірус Касперського (2016) отримує звання "Вибір редакції" у категорії комерційних антивірусів, розділяючи його з Bitdefender Antivirus Plus 2015 і Webroot SecureAnywhere Antivirus (2015) .

Огляд Kaspersky Anti-Virus (2016) Оцінка PC Magazine

Огляд Kaspersky Anti-Virus (2016)  Оцінка PC Magazine

переваги

переваги:

 • Високі оцінки в тестах незалежних антивірусних лабораторій;
 • Відмінні показники у власних аматорських тестах PCMag;
 • Відмінний результат в тесті на захист від фішингу;
 • Корисні додаткові інструменти безпеки.

недоліки

 • Повне сканування виконувалося довше середнього значення серед протестованих рішень.

Загальна оцінка

Антивірус Касперського 2016 трохи відрізняється від торішньої версії, але як і раніше забезпечує високоефективний захист, надійність якої підтверджена відмінними результатами в лабораторних тестуваннях і власних випробуваннях.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью