• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Очищення тимчасових файлів

 1. Створення сценарію.
 2. Додавання сценарію в список автозавантаження.

Для того щоб не засмічувати систему непотрібними файлами, які браузери зберігають на ваш комп'ютер і історією відвідин сторінок - це потрібно кожен раз видаляти. Ви можете завантажити софт володіє можливістю їх видалення і поставити його собі. Але можна підійти до цієї проблеми з іншого боку. Чим зараз ми і займемося.

Щоб не займатися пошуком спеціалізованих програм для видалення тимчасових файлів інтернету та історії ми з вами напишемо її "кустарним" способом. А саме Самі створимо її подобу, використовуючи для цього командні файли BAT. Спочатку ми повинні зберегти даний файл на комп'ютер і за допомогою можливості автозапуску сценаріїв будемо його запускати кожен раз перед вимиканням комп'ютера.

Створення сценарію.

Для створення нашого "чарівного" сценарію мінімум що нам знадобиться, це звичайний блокнот (notepad). Якщо у вас є спеціалізований блокнот для створення таких речей, то він буде вам на допомогу. Для початку створіть новий файл. Скопіюйте нижче наведений код в текстовий редактор.

RD / S / Q "% UserProFile% Local SettingsHistory" RD / S / Q% TEMP% RD / S / q "% UserProFile% Local SettingsHistory" MD / S / Q% TEMP%

Збережіть файл з розширенням .bat. Для цього виконайте наступні:

 1. Натискаємо на пункт меню зберегти;
 2. У випадаючому списку "тип файлу" вибираємо "всі файли" .;
 3. Вводимо ім'я файлу + розширення .bat. ;

Наприклад так: ClearTemp.bat

Переважно було б зберегти цей файл в корінь системного диска. Це слід зробити тому, що вам не доведеться його потім шукати і просто можете забути про нього.

Додавання сценарію в список автозавантаження.

Нам залишилося додати написаний нами сценарій для очищення файлів (і полегшення життя нашої системи :)) додати в автозавантаження. Для цього потрібно зробити наступні дії:

Пуск-виконати-gpedit.msc

Запуститься утиліта групової політики.

Тепер переходимо в розділ

Конфігурація Windows -> сценарії

Конфігурація Windows -> сценарії

Тепер два рази натисніть на пункті "завершення роботи" .Перед вами з'явиться список сценаріїв які будуть автоматично запускатися перед виключенням системи. Натискаємо на кнопку додати. Для того щоб вибрати наш скрипт натисніть Огляд ... і виберіть його.

і виберіть його

Тепер все готово. Ви можете не хвилюватися з приводу того, що непотрібна купа файлів буде зберігатися у вас на комп'ютері. І тепер вам не потрібно запускати або тримати в робочому стані програми для очищення. І ви можете зробити так на будь-якому комп'ютері не взявши з собою жодного програмного продукту.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью