• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Обмін Payza (AlertPay) на Webmoney (WMZ) і Webmoney (WMZ) на Payza (AlertPay) | Заробіток в інтернеті на зарубіжних і вітчизняних буксах, поштовика, PTC сайтах

з 06

з 06.10.2012 ми також починаємо працювати з LibertyReserve. Висновком LibertyReserve ми не займаємося але ви можете придбати у нас LibertyReserve за Liqpay, Приват або wmz і ми доплатимо вам 2%.

з 13.10.2012 ми не приймаємо Payza на обмін, так як дану валюту мало купують і не вигідно займатися її обміном, якщо ситуація зміниться ми повернемо цей напрямок обміну. Зараз у нас можна тільки купити Payza.

При наявності вільних коштів на наших рахунках ми можемо допомогти Вам з висновком / введенням грошей в систему Payza. У нас ви можете обміняти ваші Payza (AlertPay) на Webmoney / LiqPay або придбати у нас алертпей за ваші Webmoney / LiqPay.

У зв'язку з великою кількістю шахраїв, які намагаються обміняти гроші, вкрадені з інших рахунків Payza, ми міняємо тільки Payza, зароблені на PTC-сайтах та інших Пирятинська системах, з яких ми особисто отримували виплати. При обміні відразу готуйте скріншот Вашого Payza -аккаунта, щоб ми могли побачити, звідки до Вас надходять гроші. Інструкцію про те, як зробити скріншот, Ви можете знайти на нашому форумі .

Ви можете обміняти у нас будь-яку суму Payza (AlertPay) на Webmoney / LiqPay, але якщо ви міняєте у нас в перший раз, ми можемо попросити надати додаткові скріншоти при обміні сум від 10-ти доларів.

Відсотки обміну AlertPay на Webmoney (WMZ, WMU) або LiqPay

Купівля Webmoney (WMZ, WMU) за ваші Payza: комісія 6% + $ 0.25 (якщо сума нижче $ 20). Нашим рефералам ми міняємо Payza на Webmoney (WMZ, WMU) по 5% + $ 0.25 (якщо сума нижче $ 20). Для отримання знижки потрібно бути нашим рефералом не менше ніж на 3-х сайтах і активним не менше 2-х тижнів.

Купівля Liqpay за ваші Payza: комісія 5% + $ 0.25 (якщо сума нижче $ 20). Нашим рефералам ми міняємо AlertPay на Liqpay по 4% + $ 0.25 (якщо сума нижче $ 20). Для отримання знижки потрібно бути нашим рефералом не менше ніж на 3-х сайтах і активним не менше 2-х тижнів.

Відсотки обміну Webmoney (WMZ, WMU) / LiqPay на Payza (Alertpay)

Купівля Payza за Webmoney (WMZ, WMU) / LiqPay: комісія 0%, за $ 1.00 WMZ Ви купуєте $ 1.00 Payza.

Примітка! Якщо тип Вашого Payza -аккаунта - Personal Starter, то Payza не візьме комісію при перекладі. Якщо у Вас аккаунт Personal Pro, то AlertPay бере комісію 2.5% + $ 0.25, тобто ми повинні Вам перевести, скажімо, не $ 5, а $ 5 + 2.5% + $ 0.25, тільки тоді Ви отримаєте на свій рахунок $ 5. Так що рекомендую зробити вашого облікового запису "Downgrade" до Personal Starter, якщо у вас Personal Pro.

процес обміну
Заповніть форму заявки і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Примітка
НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПИШІТЬ В примітках ПРИ ПЕРЕКЛАДІ WEBMONEY АБО АLERTPAY, ЩО ЦЕ ОБМІН АБО ПЕРЕКЛАД НА WEBMONEY АБО АLERTPAY. Обмінні операції такого плану заборонені платіжними системами, і вказуючи в примітках, що це обмін, Ви підставляєте і себе, і людей, які займаються обмінами на свій страх і ризик. При перекладі Webmoney на Payza поле "Примітка" обов'язково для заповнення, пишіть в ньому "Послуги".

Якщо ви реферал і хочете отримати знижку на обмін - в поле "Повідомлення" напишіть ваш нік і букси, де ви реєструвалися

Після успішного обміну не забудьте залишити позитивний відгук у коментарях Після успішного обміну не забудьте залишити позитивний відгук у коментарях

No related posts.

Копіювання контенту сайту earncash.com.ua без зворотного посилання на джерело інформації заборонено

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью