• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Обмін валют онлайн за вигідним курсом

 1. 1. Міняємо валюту, не виходячи з дому
 2. 2. Кому потрібен обмін валют онлайн
 3. 3. Як поміняти валюту в Інтернеті - покрокова інструкція
 4. Крок 1. Моніторимо курс валют
 5. Крок 2. Переходимо на сайт обмінника
 6. Крок 3. Вводимо реквізити і міняємо валюту
 7. 4. Чи можна заробити на обміні валют онлайн
 8. 5. 4 перевірених способи заробітку
 9. Спосіб 1. Форекс
 10. Спосіб 2. Послуги з обміну електронної валюти
 11. Спосіб 3. Створення свого обмінника
 12. Спосіб 4. Участь в партнерських програмах
 13. 6. Висновок
 14. Питання до читачів

Ви дізнаєтеся як поміняти валюту в Інтернеті, де цілодобово моніторити кращий курс і як заробити на обміні валют онлайн?

Напевно ви хоча б раз в житті змінювали готівку в банку на валюту. Або хоча б бачили обмінні пункти в торговельних центрах, супермаркетах та інших місцях з пожвавленим трафіком. Сьогодні для обміну валют не обов'язково навіть виходити з дому. В мережі працює безліч онлайн-обмінників, кожен з яких пропонує свої котирування і умови.

З вами Денис Кудерін, фінансовий експерт журналу «ХітёрБобёр». Я розповім, що собою являє обмін валют онлайн, кому і навіщо варто користуватися такими сервісами, і чи можна заробляти на операціях в інтернет-обмінниках.

А ще ви дізнаєтеся, як знаходити кращий курс з сотень запропонованих варіантів, користуючись простим і зрозумілим моніторингом валют BestChange.

А ще ви дізнаєтеся, як знаходити кращий курс з сотень запропонованих варіантів, користуючись простим і зрозумілим моніторингом валют BestChange

1. Міняємо валюту, не виходячи з дому

Отже, всі бажаючі можуть обміняти долари, рублі, євро, біткоіни, лайткоіни і іншу валюту (фіатную і крипто), не виходячи з дому. Будь-який пристрій з виходом в інтернет дає своєму власникові необмежені можливості для операцій з електронними гаманцями, банківськими та біржовими рахунками.

Практично будь-яку ходову валюту можна обміняти на іншу. Навіть юані і ієни. Щоб зробити це, достатньо зайти на сайт онлайн обмінника, ввести гроші в систему будь-яким зручним для вас способом і ініціювати операцію обміну.

Обмінні пункти (ОП) приймають не тільки рублі, долари і кріптомонети, але і валюту електронних систем - Ківі, ЯндексДеньги, Вебмані, Perfect Money і безлічі інших.

приклад

У мене є знайомий на ім'я Антон. Він спортивний аналітик, а точніше, професійний гравець в букмекерських конторах. Заробляє на продажу прогнозів на футбольні матчі.

Оплату отримує на електронні гаманці. Для переказу грошей в «реальну» валюту користується обмінниками. Каже, що іноді це найвигідніший спосіб перевести в готівку зароблені кошти. А часом і єдиний.

Важливий момент: обмінники беруть собі відсоток за кожну операцію. Іноді цей показник досягає значних цифр.

Іноді цей показник досягає значних цифр

Вибирайте обмінник з найбільш вигідним курсом для вашої пари валют

Наприклад, кілька років тому я користувався обмінниками для перекладу WMR (валюти системи Вебмані) в звичайні рублі. За кожен обмін з мене знімали 3-4% в залежності від суми та умов конкретного пункту.

Це немало, якщо враховувати, що я робив досить великі перекази по кілька разів на місяць. Так що в першу чергу на обмінних маніпуляціях заробляють власники сервісів.

Є й інші нюанси, які варто знати новачкам:

 • деякі ресурси, що видають себе за обмінники, насправді шахрайські сайти-одноденки;
 • хочете отримувати користь з валютних операцій - користуйтеся послугами перевірених компаній;
 • шукайте вигідний курс за допомогою спеціальних моніторингів, які відстежують котирування в обмінних пунктах в реальному часі;
 • не завжди сервіси працюють швидко - буває, що гроші надходять на рахунок через 12-48 годин.

Як вибрати надійний і швидкий ресурс? Як правильно користуватися таким сайтом? Чим обмінники відрізняються один від одного? Кому не обійтися без таких сервісів? На ці та інші питання ви отримаєте відповіді в наступних розділах.

2. Кому потрібен обмін валют онлайн

Всім, хто заробляє через інтернет і користується електронними грошима. Одна справа отримати оплату за свої послуги на гаманець. Інше - конвертувати ці гроші в реальну валюту.

Якщо вибрати неправильного посередника, втратите гроші на завищених відсотках. Або ще гірше - нарвётесь на шахрайський сайт, і кровно зароблені гроші взагалі зникнуть у невідомому напрямку. Тому до вибору партнера по обміну потрібно ставитися максимально відповідально.

Завсідники пунктів обміну валют в інтернеті:

 • дизайнери;
 • копірайтери;
 • редактори;
 • програмісти;
 • перекладачі;
 • онлайн-підприємці.

Та й не тільки цим категоріям людей можуть знадобитися послуги онлайн-конвертації. Яндекс-гаманці і Вебмані є у багатьох. Іноді люди заводять гроші на гаманці для якихось цілей, а потім стикаються з необхідністю їх виведення. Ось в таких випадках і потрібні обмінники.

З підвищенням інтересу до криптовалюта актуальність ОП різко зросла. Люди продають за біткоіни товари і послуги або заробляють на біржових операціях, а потім стикаються з необхідністю перевести кріптомонети в рублі (долари, гривні).

Онлайн-конвертери - практично єдиний вихід у такій ситуації, оскільки біткоіни, догкоіни, ефіри не приймають звичайні банки.

3. Як поміняти валюту в Інтернеті - покрокова інструкція

В обмінних маніпуляціях немає нічого складного. Якщо у вас вистачило розуму заробити гроші в інтернеті, то поміняти одну валюту на іншу не складе труднощів.

Але є кілька важливих моментів, які не беруть новачки. І перша помилка, якої припускаються неофіти - знаходять перший-ліпший в мережі електронний обмінний пункт і користуються ним, не вивчивши толком ні котирування, ні умови роботи. Або очікують, що операція займе у них пару секунд, як в інтернет-банкінгу.

Хочете уникнути помилок і розчарувань, користуйтеся експертної інструкцією.

Крок 1. Моніторимо курс валют

Ключовий момент процедури. Хочете міняти з вигодою, використовуйте спеціальні сервіси моніторингу. Найпопулярніший сайт такого плану - BestChange .

Цей сервіс користується повагою як у професіоналів інтернет-заробітку, так і у новачків Цей сервіс користується повагою як у професіоналів інтернет-заробітку, так і у новачків. «БестЧейнж» знаходить кращий курс потрібної вам валютної пари в реальному часі.

Для цього достатньо вибрати цікавлять вас валюти і ввести в спеціальне поле. Через секунду сервіс видасть список з десятків обмінників з найбільш вигідними котируваннями і солідними резервами грошей.

Остання обставина теж важливо, оскільки у кожного обмінника - свої фінансові запаси. Не завжди їх вистачає, щоб задовольнити запити користувачів.

BestChange - найстаріший моніторинг, що діє з 2007 року. На мій погляд, це самий надійний і професійний російськомовний сервіс в своєму напрямку. Він працює тільки з тими обмінниками, які можуть підтвердити свою репутацію. Шахраїв і неперевірених сайтів в списках моніторингу немає.

Таблиця дасть більш наочне уявлення про можливості порталу:

Крок 2. Переходимо на сайт обмінника

Далі переходимо на сайт ОП і заповнюємо заявку. Вводимо суму, яку бажаємо обміняти. Еквівалентна сума в іншій валюті висвічується сама.

Хоча в списках BestChange немає відвертих шахраїв, почитати відгуки про сайтах все ж варто. Можливо, вас не влаштує час обміну або інші моменти.

Вибираючи посередника, орієнтуйтеся на універсальні показники надійності:

 • час роботи компанії - для таких установ вік 3-5 років вважається солідним строком;
 • участь в професійних рейтингах - вказує на серйозну компанію;
 • розмір комісії - занадто високий відсоток зробить невигідними навіть найкращі котирування;
 • резерви валют - чим більше, тим краще.

Щоб операція пройшла швидше, зареєструйтесь на сайті. Хоча це і не обов'язково. Але для зареєстрованих користувачів обмінники надають додаткові знижки. Невеликі, але при постійних маніпуляціях відчутні.

Крок 3. Вводимо реквізити і міняємо валюту

Далі потрібно ввести реквізити свого електронного гаманця або банківського рахунку (карти) і підтвердити обмін. Будьте готові почекати - іноді валюта надходить через 10-15 хвилин, в інших випадках доводиться очікувати добу і більше.

Час обробки заявки залежить від багатьох факторів:

 • статусу самого обмінника;
 • дня тижня і часу доби;
 • виду валюти.

Так що не варто панікувати, якщо гроші не приходять відразу. Однак з власного досвіду знаю: якщо тримати зв'язок з співробітниками компанії через інтерактивний чат, обробка просувається трохи швидше.

4. Чи можна заробити на обміні валют онлайн

Деяким вдається заробляти на постійних обмінних операціях. Особливо перспективні в цьому плані маніпуляції з участю криптовалюта.

Курс електронних грошей постійно змінюється, іноді кілька разів за пару годин: якщо грати на різниці, це будуть своєрідні біржові маніпуляції. Але не думайте, що обмінники - легкий спосіб отримання грошей з повітря. Як і звичайна гра на біржі, такі процедури ризиковані і не гарантують обов'язкового доходу.

Заробіток на обмінниках схожий з грою на біржі - ризикований і без гарантій отримання доходу

Потрібно розбиратися в поточних котируваннях, відстежувати комісію, користуватися математичними формулами підрахунку вигоди. Щоб заробляти на конвертації скільки-небудь пристойні гроші, знадобиться стартовий капітал.

5. 4 перевірених способи заробітку

Розглянемо найбільш перспективні способи заробітку за участю обмінних пунктів.

Врахуйте, що більшість варіантів передбачає певний ризик. Як, втім, будь-які інші схеми заробітку, пов'язані з фінансовими вкладеннями.

Спосіб 1. Форекс

Заробіток на Форексі примітний тим, що доступний усім бажаючим. Але постійні прибутку тут мають лише ті, хто займається цим професійно - тобто витрачає на вивчення ринку багато часу, користується спеціальними програмами і торговими роботами.

Обмінні пункти - один з етапів конвертації коштів, зароблених на валютній біржі.

Спосіб 2. Послуги з обміну електронної валюти

Ви маєте повне право змінювати валюту самостійно, без посередників. Є спеціальні форуми і сайти, на яких збираються рядові користувачі, яким потрібно обміняти одні гроші на інші. Пропонуючи їм вигідний для себе курс, ви будете мати заробіток на кожній операції.

Мінус такого способу в тому, що знайти бажаючих для обміну не так просто.

У статті " Обмін електронних валют »Це питання розглянуто більш докладно.

Спосіб 3. Створення свого обмінника

Це реальна схема заробітку - справжній бізнес-проект, перспективний і високоприбутковий. Обмінники користуються стабільною популярністю у населення, однак на створення та розкрутку такого ресурсу потрібні гроші і час. Якщо у вас є і те, і інше - вперед.

Розкрутивши такий сервіс, вам залишиться тільки отримувати прибуток за кожну операцію. Обмін буде здійснювати автомат, спеціально створений для таких цілей. Типовий приклад пасивного доходу.

Спосіб 4. Участь в партнерських програмах

Якщо у вас є свій сайт, канал на Ютубі або співтовариство в соцмережах, заробляйте гроші на партнерській програмі обмінних пунктів або сервісів моніторингу.

Наприклад, партнерська програма є у ресурсу BestChange , Про який ми говорили вище. Кожен відвідувач, який прийде на цей портал по вашому посиланню, стане вашим рефералом. З цього моменту всі обмінні операції, які він зробить, будуть приносити вам певний відсоток доходу.

Подробиці про роботу сервісу в цьому відеоролику:

6. Висновок

Обмін валют в онлайн-режимі - корисна опція, доступна кожному. Але перш ніж міняти гроші, потрібно вибрати надійного посередника. В іншому випадку ви втратите свої активи.

Кращий спосіб знайти перевірений ОП - скористатися допомогою спеціального моніторингу.

Питання до читачів

Які способи обміну валюти в інтернеті найвигідніші і безпечні, на Ваш погляд?

Бажаємо вам вдалих валютних маніпуляцій і чесних посередників. Чекаємо коментарів і відгуків по темі статті. Якщо матеріал виявився корисним, не забувайте ділитися ним з друзями в соціальних мережах. До нової зустрічі!

Як вибрати надійний і швидкий ресурс?
Як правильно користуватися таким сайтом?
Чим обмінники відрізняються один від одного?
Кому не обійтися без таких сервісів?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью