• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Обіцяний платіж Теле2 комбінація цифр

 1. Як взяти обіцяний платіж на Теле2 на 100 рублів команда
 2. Як взяти обіцяний платіж Теле2
 3. Який допустимий розмір кредиту
 4. Підключення при мінусі
 5. Скільки разів можна користуватися послугою

Якщо ви є абонентом оператора Теле 2, то напевно вже чули про таку опції, як «Обіцяний платіж». Ця послуга надається оператором для того, щоб клієнт міг поповнити баланс на мобільному телефоні в кредит, що спрощує життя абонентам. Але, як ви розумієте, і тут є свої підводні камені. Цією послугою можуть скористатися будь-які клієнти Теле 2 по всій Росії. Але варто враховувати, що розмір комісії не фіксований і може відрізнятися в різних регіонах.

Як взяти обіцяний платіж на Теле2 на 100 рублів команда

Мобільний зв'язок, хоч і надійна, але часом бувають випадки, що вийшов з дому по якомусь терміновій справі, і потрібно терміново зателефонувати або увійти в інтернет. А грошей на балансі немає, та ще й не спостерігається поблизу ніяких терміналів, де можна було б поповнити рахунок. Представники оператора Теле 2 подбали про це. Тепер кожен клієнт цього оператора може взяти в борг у компанії 50 або 100 рублів і залишатися на зв'язку. Мінімум можна взяти в борг 50 рублів. Вельми зручно, погодьтеся. Адже бувають випадки, коли дійсно необхідно терміново зателефонувати, а грошей на рахунку немає.

Подібна опція існує і в послугах інших операторів, але, як правило, їй можна скористатися, тільки якщо на рахунку є хоча б якісь гроші. В даному ж випадку, послуга доступна при нульовому балансі і навіть при «мінусі». Якщо бути більш точним, то баланс повинен становити від -10 рублів до +30.

Що стосується терміну дії цієї опції, то вона становить від 3 до 5 діб. Все залежить від того, в якому регіоні проживає громадянин, і яку суму він отримав. Після закінчення терміну борг знімається з балансу. Для цього необхідно поповнити рахунок на суму боргу і вище. В іншому випадку ви ще більше підете в мінус.

Як взяти обіцяний платіж Теле2

Як взяти обіцяний платіж Теле2

Отже, якщо у вас виникла необхідність скористатися цією опцією, перед цим наберіть номер * 122 # або ж зателефонуйте за безкоштовним сервісним номером і дізнайтеся, чи доступна така послуга конкретно для вашого номера, так як бувають всякі випадки. Якщо все нормально, то послуга «Обіцяний платіж» підтверджується і підключається. Підключення необхідно лише один раз, після чого, якщо ви захочете повторно скористатися послугою Теле 2, потрібно буде ввести певний код і натиснути кнопку «виклик».

Далі ви отримуєте відповідне повідомлення від оператора на свій мобільний телефон, де дається інформація про доступну суму платежу, а також буде дана інструкція по активації і комісія. USSD-запит: * 122 * 1 # допоможе вам, не втрачаючи часу, поповнити рахунок на необхідну суму і скористатися послугою. Але попередньо переконайтеся, що ви вже підключили опцію оператора Теле 2 «Мобільний переклад», так як без неї нічого не вийде.

Який допустимий розмір кредиту

Фіксованого розміру кредиту немає. Він визначається автоматично, і при цьому враховується, в якому регіоні живе клієнт, як довго він користується послугами даного оператора і наскільки активно. Природно, чим довше і активніше ви користуєтеся послугами Теле 2, тим довіри до вас більше, і, як наслідок, розмір кредиту може бути вище. Для того, щоб точно дізнатися про цю опції конкретно для вас, зателефонуйте на сервісний номер 655 або 637, і вам дадуть відповідь на всі хвилюючі питання. Дзвінок безкоштовний.

Підключення при мінусі

Оператор Теле 2 надає послуги «Обіцяний платіж» навіть для тих клієнтів, у яких немає грошей на рахунку, і навіть якщо вони пішли в мінус до -10 рублів. Ви можете скористатися послугою, а заявка подається таким же, описаним вище шляхом. Буває і так, що клієнт скористався цією послугою, але грошей, узятих в кредит, йому все одно не вистачило. Оператор і тут все продумав. Клієнт може повторно зробити запит, і гроші знову будуть перераховані без поповнення рахунку. Але тільки в тому випадку, якщо за той період громадянин вже зробив хоча б один дзвінок або відправив СМС. Як ви можете зрозуміти, як Теле 2 надає подібні послуги. Ця опція досить поширена, просто скрізь різні умови, хоча, за фактом, одне і те ж. Чому ця послуга настільки затребувана? Та тому що сучасні громадяни дійсно залежать від мобільного зв'язку.

Друзі! Наші статті несуть ознокомітельний характер з метою допомогти вирішити Вашу проблему!
Якщо рішення Ви так і не знайшли, зверніться за консультацією до юриста за формою праворуч, або за телефоном, вказаним нижче!

+7 (499) 350-83-56 - Москва, область

+7 (812) 309-53-23 - Санкт-Петербург, ЛВ

+8 (800) 555-67-55 доб. 430 - усі регіони РФ

Дзвінки та заявки приймаються цілодобово і щодня.
Це швидко і безкоштовно!

Скільки разів можна користуватися послугою

Опція «Обіцяний платіж» від Теле 2 доступна необмежену кількість разів. Найголовніше, дотримуватися всіх умов, тобто, постійно погашати кредит. Як тільки він погашений, ви знову можете взяти в борг у оператора 50 або 100 рублів. Якщо умови не будуть дотримуватися, все може дійти до того, що вас просто напросто відключать від мережі і заблокують рахунок. А все тому, що був втрачений кредит довіри, що важливо! Насправді багато хто забуває погашати цей мікрокредит, причому, не з корисливих цілей, а тому що просто вилетіло з голови, що не дивно при такому бадьорому ритмі сучасного життя. По можливості перевіряйте рахунок, і тоді буде вам щастя!

Чому ця послуга настільки затребувана?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью