• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

nvcpl.dll - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з nvcpl.dll
 2. Інформація про фото nvcpl.dll
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з nvcpl
 5. nvcpl сканер

Справжній файл nvcpl.dll є одним з компонентів програмного забезпечення Nvidia Control Panel, розробленого Nvidia.

NvCPl - це абревіатура від Nv idia C ontrol P ane l

Nvcpl.dll - це файл DLL в Windows. DLL - це абревіатура від D ynamic L ink L ibrary (динамічно підключається). DLL файли необхідні програмами або розширень веб-браузера, тому що вони містять програмний код, дані та ресурси. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є nvcpl.dll вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з nvcpl.dll

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму NVIDIA Display Properties Extension. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи nvcpl.dll.

Інформація про фото nvcpl.dll

процес NVIDIA Display Properties Extension належить програмі NVIDIA Compatible Windows (Версія 2000 Display driver) або NVIDIA Windows Display driver або NVIDIA Compatible Windows Vista Display driver або NVIDIA Compatible Windows7 Display driver від NVIDIA (Www.nvidia.com).

Опис: Програма Nvidia Control Panel Display Properties Extensions за замовчуванням встановлюється разом з драйверами для графічних чіпів Nvidia. Вона реалізує додаткові вкладки інформації про конфігурацію, які з'являються при вході в "Властивості екрана" Панелі управління. Її слід вважати ефективною частиною драйверів відеокарти і залишити в спокої.

Докладний аналіз: nvcpl.dll не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Nvcpl.dll знаходиться в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 13,179,660 байт (63% всіх випадків), 7,700,480 байт і ще 25 варіанта . Докладний аналіз: nvcpl
У процесу є видиме вікно. Процес починає роботу при запуску Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run). Це не системний файл Windows. Nvcpl.dll здатний записувати введення даних і моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 6% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з nvcpl.dll

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як nvcpl.dll, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows \ System32. Таким чином, ви повинні перевірити файл nvcpl.dll на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Тут є інфа: http://www.izcity.com/faq/soft/question4292.html
Юрій Це фаил драйверів NVIDIA
Alex неправильний драйвер або заражений файл
Надир розмір мого файлу: 13,892,200
Микола файл nvCpl.dll - це не вірус, це всього лише бібліотека для відображення робочої панелі NVidia. Якщо з'являється помилка, що його немає - значить його заразив вірус і треба перевстановити відео драйвера.
Baga це файл для Відеодром ніколи його не чіпайте
Олег це файл для Відеодром ніколи його не чіпайте
Олег а до фіга якщо це не вірус то це видаляється легко будь-якою програмою з видалення програм а якщо не віддаляється тоді вірус більше тут думати я думаю не чого тим більше якщо категорично і вперто не хоче втечуть з авто завантаження наприклад ви його прибрали а при наступній автозавантаженні він знову там сидить в msconfig і вперто не хоче йти з авто завантаження. скільки б ви його звідти не виганяли і не довали йому поджопнтков з msconfig автозавантаження))))) сумно хлопці сумно
Вальдимар Файл прістствует в Автозавантаженні у всіх у кого варто відеокарта NVidia, як правило це Джіфорси, необхідний для нормальної роботи відеокарти.
Євген Це файл панелі управління NVIDIA. З автозавантаження можна прибрати відключенням служби "NVIDIA Display Driver Service". Потрібна вона для функціонування роботи налаштувань панелі управління NVIDIA. При її відключенні вони скидаються. Нічого критичного.
Phorcys

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото nvcpl.dll: - на основі 17 голосів з 10 відгуками.

71 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). 4 користувачів дали, як безпечний. 6 користувачів дали, як здається безпечним. 4 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з nvcpl

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з nvcpl. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу nvcpl.dll на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

nvcpl сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью