• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Новина: Як виявити і локалізувати вірус Miner Bitcoin?

 1. Як можна заразитися Майнер біткоіни?
 2. Як видалити трояна Bitcoin-Miner?

Вірус Miner вже знаком деяким користувачам віртуальної павутини, які успішно заробляють або тільки вчаться Майні біткоіни за допомогою потужностей персонального комп'ютера
Вірус Miner вже знаком деяким користувачам віртуальної павутини, які успішно заробляють або тільки вчаться Майні біткоіни за допомогою потужностей персонального комп'ютера. Цей шпигун є шкідливим програмним забезпеченням і використовується в шахрайських цілях шляхом вбудовування вірусного софта в приватний комп'ютер. Його головне завдання: реалізація Майнінг криптовалюта за чужий рахунок.

Майнер біткоіни працює тільки тоді, коли користувач не використовує свій комп'ютер. Однак потрібно уважніше ставитися до змін з боку його роботи. Якщо продуктивність стаціонарного обчислювального пристрою знижується, цілком можливо, що клієнт зазнав нападу троянської програми. Цей шпигун забирає ресурси особистого комп'ютера, а також викрадає персональну інформацію про його користувача. Як же захистити себе від установки шкідливих програм і що робити в разі виявлення повільності в роботі комп'ютера, особливо з боку відеокарти? Як впоратися з вірусом? Чи можна і якимось чином видалити троянський Miner Bitcoin вірус? На всі ці питання читач обов'язково знайде відповіді в даній статті.

Як можна заразитися Майнер біткоіни?

Недобросовісні добувачі біткоіни розробили шпигунський вірус з метою створення єдиного потужного ресурсу, що складається з численних особистих комп'ютерів, які працювали б на користь шахраїв. Таким чином, вони намагаються збільшити оборот криптовалюта в своєму портмоне. Рядовий клієнт мережі використовує потужність комп'ютерного агрегату не більше ніж на 20%. Тоді як зловмисник використовує його до 80%, а іноді і на все 100%.

Найприкріше, що звичайний клієнт мережі не може здогадуватися, що винен в цьому біткоіни-майнер, який видобуває криптовалюта і переводить її на анонімне сховище без згоди господаря ПК. Навіть якщо учасник не має на меті займатися видобутком біткоіни, це зовсім не виключає можливого зараження особистого комп'ютера. Результатом таких дій стане видає сильний шум і зависає комп'ютер, а непорядні Майнер будуть збільшувати грошові кошти на своїх цифрових гаманцях.

Коли користувач завантажує черговий файл у форматі Ворд або вподобану картинку з просторів всесвітньої павутини, сам того не підозрюючи, він може стати жертвою цього трояна. Після його установки комп'ютер навантажується по максимуму. Помітити можливу наявність вірусу можна по збільшеному шуму кулера відеокарти.

Перевірити побоювання з приводу вміщеній біткоіни-майнер програми можна із застосуванням «Диспетчер завдань». Показники завантаження комп'ютера (графіки) зростають у декілька разів. При цьому встановлений раніше програмне забезпечення, яке займає значні обсяги віртуальної пам'яті, може зависати або зовсім не відкриватися. Одна з основних завдань шахрая полягає в формуванні привабливою посилання на скачуваний файл.

Майнер біткоіни не є єдиною вірусної програмою в мережі інтернет. До однієї з таких програм можна віднести BadMiner. Ресурс шукає блоки по обробці інформації самого комп'ютера. Далі, він використовує їх для заробітку біткоіни. Так як же виявити біткоіни-майнер і в яких програмах він може ховатися?

Рік тому клієнти тореннта uTorrent помітили якусь дивність при його установці. У комплекті з новою версією програми автоматично інсталювати софт з ім'ям «EpicScale». Ця програма, під виглядом нешкідливою, задіяла потужності комп'ютера користувача.

Цікавим є зауваження фірми Торрент про важливе призначення даного софта. Його місія, за словами розробника, полягає в благодійності. Однак, сам факт несанкціонованого проникнення вже здається підозрілим. Мало того, що ресурс не ділиться видобутої глобальною валютою з клієнтом приватного комп'ютера, до того ж, вся технологія є досить енерговитратній. Оплату за використання енергії компанія також клієнтові не відшкодовує. Щоб не зіткнутися з тим, як видалити Bitcoin-Miner, потрібно бути обережніше з установкою такого програмного забезпечення. Навіть при видаленні EpicScale, деякі файли не вдається деінсталювати.

Людям варто уважніше ставитися до підозрілими посиланнями для скачування, особливо якщо вони нахвалюють в листуванні між учасниками, що підсвідомо штовхає до завантаження файлу. В іншому випадку, можна стати жертвою шахрайства, і людина, сам того не відаючи, буде заробляти біткоіни для анонімного розробника троянської програми.

Швидка покупка і продаж криптовалюта Bitcoin в будь-яких обсягах!

Як видалити трояна Bitcoin-Miner?

Коли звичайна людина розуміє, що його комп'ютер заражений Майнер біткоіни і його потужностями успішно користуються, він відразу піддається паніці. Дійсно, в зараженні немає нічого хорошого. Навіть якщо користувач перестане виходити в мережу інтернет, програма-шпигун буде довантажувати відеокарту. Електроенергії при роботі за комп'ютером буде витрачено в 3 рази більше, ніж зазвичай. А у випадку з використанням ноутбука - батарея буде сідати в лічені хвилини.

Шпигунський файл маскується під безпечні процеси, тому знайти потрібний досить складно. Ще однією можливою причиною, що вказує на появу вірусної програми, є низька швидкість інтернет-з'єднання. Щоб спробувати видалити Miner Bitcoin вірус вручну, потрібно запустити «Диспетчер завдань» і зупинити підозрілі процеси. Потім в реєстрі комп'ютера, потрібно відшукати підпапку з назвою «% AppData% \ btc.exe» і видалити значення «btc». Якщо троян знаходиться в ПК в єдиному екземплярі, то цих дій може бути достатньо, щоб позбутися від нього. Також необхідно видалити файли:% AppData \ btc.exe і% System% \ miner.exe.

Однак шахраї створили віруси, які об'єднуються в групу і можуть модифікуватися. Тому на сьогоднішній день розроблені спеціальні утиліти, що допомагають позбутися від шпигунських програм. Однією з таких є YacVirus Removal Tool. Вона визначає біткоіни-майнер, вказує, що це шпигун, і допомагає позбутися від нього повністю.

Можна спробувати видалити віруси за допомогою ліцензійної антивірусної програми. У деяких випадках може допомогти софт CCleaner. Але краще убезпечити себе і деінсталювати троянське ПО за допомогою спеціально розробленого ресурсу. Давайте розберемося, як видалити вірус за допомогою Safe Mode with Networking. Для початку необхідно перезавантажити комп'ютер. Порядок виконання дій для операційних систем XP, Windows7, Vista полягає в наступному:

 1. Клікнути лівою кнопкою миші по кнопці «Пуск».
 2. Вибрати в розділі «Завершення роботи» пункт «Перезавантаження».
 3. Відразу, коли перезавантажиться комп'ютер, потрібно утримувати кнопку клавіатури F8. Біткоіни-майнер програма може протистояти цим варіантом видалення, тому нижче познайомимося з ще одним способом деінсталяції.
 4. Користувач потрапить у вікно вибору типу завантаження Windows.
 5. Потрібно вибрати пункт «Safe Mode with Networking».

Для операційних систем Windows8 і Windows10, потрібно:

 1. У меню «Пуск» натиснути на кнопку «Power».
 2. Утримувати «Shift».
 3. Натиснути на перезавантаження системи.
 4. Вибрати послідовно «Troubleshoot» - «Advanced Options» - «Startup Settings».
 5. Потім погодитися з перезавантаженням комп'ютера.
 6. У вікні налаштувань вибрати пункт «Enable Safe Mode with Networking»

Напрошується питання: Як у такий спосіб можна виявити біткоіни-майнер? Досить просто. Коли запуститься комп'ютер, після всіх виконаних дій, потрібно відкрити інтернет-браузер. Далі завантажити надійний антишпигунський софт. Важливо провести оновлення софта до останньої версії, просканувати комп'ютер і видалити файли вірусної програми.

Існує ще один популярний метод видалення Майнера біткоіни. Для цього потрібно слідувати вищеописаним діям. Єдиною відмінністю стане вибір типу завантаження операційної системи в вирішенні проблеми: «Як видалити Bitcoin-Miner». У цій дії замість вже знайомого «Safe Mode with Networking» потрібно відзначити «Safe Mode with Command Prompt». Як правило, ця посилання розташована відразу під даним вище пунктом.

Далі, в що з'явилася командному рядку, потрібно ввести «cd restore» без лапок і натиснути на клавіатурі кнопку «Enter». Після цього потрібно поряд написати «rstrui.exe» і підтвердити дію натисканням кнопки на клавіатурі. Запуститься відновлення системи. Потрібно вибрати дату відновлення, яка передувала зараження комп'ютера вірусом. Погоджуючись на відновлення, користувач повинен дочекатися завершення процесу з перезавантаженням операційної системи.

Після цих дій, потрібно видалити Майнер біткоіни шляхом інсталяції та сканування антишпигунського софта, наприклад, SpyHunter. Цей ресурс розробила американська компанія EnigmaSoftware. Він працює в автоматичному режимі і добре справляється із завданням видалення файлів, створених трояном. Також видаляє небажані записи реєстру, виправляє і захищає настройки браузера.

Добре знешкоджує шпигунські програми, ресурс Malwarebytes Anti-Malware (MBAM). Щоб ним скористатися, потрібно:

 1. Встановити з офіційного сайту дану програму.
 2. Закачати автономні поновлення.
 3. На пропозицію про використання тріал-версії відповісти відмовою.
 4. Запустити від імені адміністратора, щоб відшукати вірус Miner Bitcoin.
 5. У вкладці «Сканер» вибрати варіант повного сканування.
 6. Відзначити галочкою всі розділи жорсткого диска комп'ютера.
 7. Запустити сканування.
 8. Натиснути на кнопку «Показати результати».
 9. Якщо програма виявить трояни, то потрібно клікнути по посиланню «Зберегти звіт».
 10. Зв'язатися з консультантом (можна і на форумі).
 11. Показати йому сформований звіт.
 12. Після прийняття помічником позитивного рішення про видалення вірусів, потрібно ще раз запустити мвамі.
 13. Повторити процедуру повного сканування.
 14. Відзначити тільки ті рядки з виявленими небажаними об'єктами, які вказав консультант.
 15. Біткоіни-майнер це той вірусний софт, що краде потужності відеокарти і процесора персонального комп'ютера, тому його потрібно безжально видаляти. Чим швидше тим краще.
 16. Незабаром спливе повідомлення про те, що вибрані об'єкти були успішно видалені.
 17. Користувачеві випаде зберегти звіт про виконані дії.

Як відомо, легше запобігти потраплянню вірусних програм на комп'ютер або ноутбук, ніж позбутися від них, незважаючи на наявність всіляких варіантів позбавлення від таких шпигунів. Головним заходом, яка в половині випадків зменшує ризик вірусних атак ззовні, є відмова від відвідування сумнівних сайтів і посилань, однією з яких може виявитися біткоіни-майнер програма. Тим більше, не варто завантажувати подібного роду підозрілі об'єкти. Помилкою клієнта може стати відкриття і прочитання листа в електронній пошті з папки «Спам». Потрібно взяти за правило, що не можна переходити за вказаними посиланнями в листах.

Також не варто нехтувати установкою сучасного і надійного антивірусного програмного забезпечення з постійним оновленням неактуальних баз даних. Однак нові віруси створюються раніше, ніж способи боротьби з ними. Тому 100% захисту чекати не потрібно. Багато хто забуває про те, що в операційній системі комп'ютерів знаходиться додаткова система захисту. Дотримання заходів обережності вбереже людей від пошуку інформації: «Як видалити біткоіни-майнер». Йдеться про брандмауер Windows. Для того щоб його активувати, потрібно всього лише перейти в «Панель управління», вибрати вкладку «Система і безпека». У вікні включити брандмауер.

Якщо жоден спосіб, з якихось причин, не допомагає позбутися від трояна, рекомендується зберегти всі важливі дані і файли на знімних носіях або в хмарних сховищах, наприклад, на Яндекс.Діск. Потім перевстановити операційну систему із застосуванням повного форматування розділів жорсткого диска. Звідси випливає висновок про те, що користувач повинен бути вкрай уважним при роботі в глобальній павутині, щоб не зіткнутися з такою проблемою, як видалити Bitcoin-Miner.


Опубліковано: 14.06.2016

Як можна заразитися Майнер біткоіни?
Як видалити трояна Bitcoin-Miner?
Як же захистити себе від установки шкідливих програм і що робити в разі виявлення повільності в роботі комп'ютера, особливо з боку відеокарти?
Як впоратися з вірусом?
Чи можна і якимось чином видалити троянський Miner Bitcoin вірус?
Як можна заразитися Майнер біткоіни?
Так як же виявити біткоіни-майнер і в яких програмах він може ховатися?
Як видалити трояна Bitcoin-Miner?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью