• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Новий тарифний план від оператора «МТС» став найвигіднішим в Росії і в усьому світі

Російські оператори поступово підвищують вартість своїх послуг, хоча іноді бувають і приємні сюрпризи. Зробити такий недавно вирішив оператор «МТС», який запустив новий тарифний план, відразу ж став найвигіднішим не тільки в Росії, але і у всьому світі. З його допомогою всі жителі Росії можуть за сущі копійки використовувати мобільний інтернет, дзвонити іншим абонентам по всій країні, а також відправляти сотні повідомлень. Не можна не помітити, що новий тарифний план доступний для підключення жителям всіх регіонів країни.

Стільниковий оператор «МТС» зробив вкрай щедрий сюрприз всім жителям Росії, поліпшивши умови обслуговування на одному зі своїх тарифних планів, завдяки чому його тепер можна вважати новим і неймовірно вигідним. Йдеться про тариф під назвою «Smart для своїх», який пропонує такі умови обслуговування, які не може запропонувати жоден інший російський або світовий оператор зв'язку. Жителям будь-якого регіону країни, включаючи Москви і МО, потрібно платити за нього сущі копійки - всього 200 рублів на місяць.

За ці гроші абонент отримує 600 хвилин розмов на будь-які номери по всій країні, причому дзвонити можна навіть за межами домашнього регіону, що вкрай актуально при поїздах по Росії. Крім того, всі абоненти оператора «МТС» з тарифним планом «Smart для своїх» можуть розраховувати на 600 повідомлень, які можна відправляти на будь-які номери в межах РФ. Самою ж приємною особливістю нового тарифу є те, що в нього входить цілих 10 ГБ мобільного інтернет-трафіку.

Мобільний інтернет, включений в тарифний план «Smart для своїх», можна витрачати на що завгодно і де завгодно, оскільки він, як і всі інші послуги, без яких-небудь доплат діє на території всієї країни. Такого обсягу інтернет-трафіку вистачить з великим запасом для періодичного прослуховування музики в онлайн-магазині, завантаження якихось оновлень і додатків, спілкування в соціальних мережах і для дуже активного інтернет-серфінгу. Більш того, періодично можна навіть радувати себе переглядів відеороликів на YouTube або на будь-якому іншому сервісі.

Запропонувати настільки вигідні умови обслуговування більш не в змозі жоден інший оператор, але оператор «МТС» накладає деякі обмеження на цей тарифний план. Справа в тому, що його опис можна зустріти на офіційному сайті, оскільки він призначений для співробітників оператора, які можуть підключитися до нього самі, а також зробити це на законних підставах для своїх друзів і знайомих, якщо ті цього захочуть.

Щоб отримати секретний унікальний код, який діє всього один раз, можна звернутися до своїх знайомих, які працюють в «МТС», або ж, якщо таких немає, придбати код для підключення на різних майданчиках. В середньому, його покупка обійдеться в 1 200 рублів. Заплатити цю суму потрібно всього один єдиний раз. Підключити тариф «Smart для своїх» можна на абсолютно будь-який номер, причому перехід буде безкоштовним. Потім, коли тарифний план вже підключений, за нього доведеться платити всього 200 рублів на місяць. Номер залишиться закріплений за тим абонентом, на якого оформлений. Іншими словами, суцільні плюси.

Якщо ви не вірите в існування тарифного плану «Smart для своїх», за який потрібно платити всього 200 рублів на місяць, то рекомендуємо уважно ознайомитися з зображеннями в цій статті, щоб подібні думки відразу ж відпали. Також зауважимо, що на майданчиках, на зразок Avito, багато шахраїв, які продають коди для підключення найвигіднішого в світі тарифного плану, тому при їх покупці використовуйте перевірені місця, де є відгуки.

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью