• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Новий дизайн WIKI

Наші клієнти та постійні відвідувачі сайту www


Наші клієнти та постійні відвідувачі сайту www.sim-networks.com напевно помітили, що в цьому році корпоративний сайт SIM-Networks переживає метаморфози: ми систематично покращуємо дизайн, функціонал і юзабільний нашого основного інформаційного ресурсу.


Окремим масштабним проектом в рамках комплексного апгрейда сайту стала робота над корпоративною базою знань - SIM-wiki. Її призначення - дати відповіді на найбільш поширені питання, а також надати нашим клієнтам додаткову інформацію про продукти, послуги, самостійного налаштування функціоналу або ПО, про можливості наших сервісів і тонкощі роботи з ними і т.д.


У першому масштабному релізі SIM-wiki 2.0 ми зосередилися на тому, щоб відвідувачам ресурсу було зручніше орієнтуватися в масиві наших інформаційних матеріалів. Для цього ми працювали в трьох напрямках:

 • розробили сучасний адаптивний дизайн;
 • впровадили новий алгоритм пошуку;
 • поліпшили навігацію по ресурсу.


Адаптивний дизайн сторінок дозволить без проблем читати статті wiki не тільки на комп'ютері, але і з екрану будь-якого гаджета - смартфона, планшета, нетбука. Пошуковий алгоритм забезпечить швидкий і ефективний пошук матеріалів за заданими словами. А знайти цікаву для вас інформацію можна тепер кількома способами: за допомогою тегів, через рубрикацію в лівій панелі, використовуючи пошукові запити, а також - розкриваючи спеціально скомпоновані статті, де зібрані посилання на матеріали з відповідями на найбільш поширені питання (FAQ).


Окремої згадки стоїть серія відеоінструкцій по виконанню типових операційних завдань в панелі управління хмарою SIM-Cloud. Ми постаралися забезпечити максимальну наочність при підготовці цих навчальних матеріалів, і ви переконаєтеся, скориставшись нашими рекомендаціями, що управляти своїми хмарними ресурсами в SIM-Cloud Dashboard дуже просто.


Як і будь-який ресурс, наша корпоративна wiki невпинно розвивається. Ми постійно працюємо над її наповненням, додаючи матеріали по темам, найбільш затребуваним нашими клієнтами (за результатами опитувань). І ми як і раніше розраховуємо на вашу активну позицію, дорогі друзі. Пишіть нам , Ніж слід доповнити SIM-wiki, які теми ви вважаєте за потрібне висвітлити в нашій базі знань, який інформації вам не вистачає, - ми напишемо потрібний матеріал.


PS: до кінця року ви побачите ще кілька масштабних змін і на корпоративному сайті www.sim-networks.com, і в SIM-wiki . Слідкуйте за нашими новинами!


Автор: Аліса Кандеева

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью