• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Нові хайпи | Як самостійно знайти якісний проект

 1. Веб-дизайн сайту
 2. легенда
 3. Статистика роботи
 4. Реєстраційні дані
 5. Служба підтримки
 6. поступовий розвиток
 7. Відгуки

Питання як вибирати якісні нові хайпи цікавить будь-якого інвестора, що пояснюється в першу чергу високою ризикованістю подібних вкладень, і великою кількістю відверто шахрайських проектів, з самого початку не передбачають організації виплат вкладникам. В цілому відбір хайпів здійснюється на основі набору критеріїв, кожен з яких піддається всебічній оцінці.

У разі, якщо оцінюваний HYIP відповідає більшій частині вимог, його можна визнати надійним проектом, допускає інвестування в нього власних коштів. У той же час необхідно розуміти, що часто навіть такий аналіз не здатний виявити ненадійність оцінюваного хайпа.

Веб-дизайн сайту

Будь-який серйозний проект повинен мати серйозний зовнішній вигляд. Характерно це для будь-якої галузі, в тому числі хайпів. Чим якісніше опрацьований дизайн сайту і його інтерфейс, що дозволяє працювати не тільки з зручністю, але і без програмних помилок, тим більше сил і коштів було витрачено адміністраторами. Отже, працювати проект планує відносно тривалий час, адже йому необхідно окупити спочатку вкладені кошти, а також отримати якийсь прибуток від роботи.

легенда

Легенда для хайпа важливий елемент. Від неї потрібно в першу чергу зацікавити потенційних інвесторів у вигідності і надійності вкладення коштів в проект. Вона включає в себе в основному інформацію про те, як адміністратори збираються заробляти за рахунок залучених коштів, щоб забезпечити виплати дивідендів.

від легенди потрібно барвистість і достовірність, щоб в неї вірили. У той же час інвестор повинен розуміти, що перевірити актуальність пропонованої інформації не представляється можливим, і куди більш важливу роль відіграє якість написання та обсяг легенди. Чим більше і якісніше текст, тим більше сил на нього довелося затратити. Заради кількох днів існування ніхто так намагатися не буде.

Статистика роботи

Статистика роботи

Цей критерій виходить з попереднього. Якщо в легенді зазначається конкретний спосіб заробітку, наприклад, гра на валютному ринку Форекс або інші способи, то повинна наводитися статистика, яка підтверджує досягнуті в попередні періоди результати. Якщо проект зміг надати подібну інформацію, це безумовно є плюсом для нього при оцінці надійності.

Звичайно, практично гарантовано представлена ​​статистика не має нічого спільного з дійсністю, але вона говорить про ту роботу, яку довелося виконати адмінам, оновлюючи дані, і підганяючи їх під загальні тенденції. Практика показує, що більшість HYIP, що розміщують подібну статистичну інформацію, виявляються цілком життєздатними, і працюють тривалий час.

Реєстраційні дані

Даний критерій включає в себе відомості про різні ліцензіях і дозволах на право діяльності, наявність служби підтримки, зворотного зв'язку і так далі. Наявність офіційних документів вельми важливий момент, який доводить факт істотних витрат при відкритті проекту, що не дозволить адміністраторам закрити його відразу після початку діяльності.

Великі проекти, що діють тривалий час, зацікавлені в додатковому залученні клієнтів, і прекрасно розуміють, що наявність офісу є прекрасним підтвердженням своєї надійності. Може бути, в проекті і є якісь «темні плями», але наявність реєстраційних документів і офісу дуже серйозний плюс для них і інвесторів.

Служба підтримки

Служба підтримки

Тут, як і за багатьма іншими показниками, наявність якісного сервісу роботи з клієнтами говорить про величину витрат адміністраторів. Повноцінна і оперативний зворотний зв'язок істотно збільшує шанси на довгостроковість і надійність хайпа, в той час як відповіді по електронній пошті через троє - четверо діб говорять про несерйозність проекту, і бажанні адміністраторів затратити мінімальні сили і засоби для отримання миттєвої прибутку.

Якісна служба підтримки здатна залучити додаткових клієнтів, і грамотні адміни, прекрасно це знають, намагаючись приділити належну увагу цьому напряму забезпечення клієнтів.

поступовий розвиток

Будь-які нові хайпи після появи повинні поступово розвиватися. Періодично на його сторінках повинні з'являтися новини про проведену роботу, зроблених поліпшень і так далі. Поступово повинен удосконалюватися і сервіс проекту, наприклад, з'являтися нові можливості управління, усуватися існуючі помилки і незручності в роботі. Загалом у користувача повинна бути впевненість, що хайп дійсно працює.

Відгуки

Дуже важливе місце при оцінці проекту займають відгуки інших інвесторів, які мали досвід спілкування з проектом. Якісні проекти, існуючі тривалий час, обов'язково отримають свою порцію похвали на спеціалізованих форумах, в соціальних мережах і на інших майданчиках.

Звичайно, значна частина позитивних відгуків в мережі має замовний характер, і не має нічого спільного з реальністю, але на основі всього обсягу надходить з різних джерел інформації завжди можна зробити відносно точні висновки по роботі будь-якого HYIP-проекту.

Не варто забувати і про те, що хайпи існують тільки за рахунок постійного припливу нових інвесторів, тому просування через інтернет позитивно позначається на життєвому циклі проекту, а значить, і ваших фінансах. Їх згадка в контекстній рекламі або соціальних мережах є важливим плюсом, що дозволяє розраховувати на надійність і платоспроможність хайпа.

У більшості випадків достатній ступінь надійності демонструють низькодохідні проекти, здатні працювати більше року. Після того, як ви дізналися, як вибирати нові хайпи, залишається тільки застосувати на практиці отримані навички, і з усього різноманіття пропозицій, доступних в інтернеті, вибрати найбільш стоять і привабливі для інвестора.

comments powered by HyperComments

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью