• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Нова версія ESET NOD32 Mobile Security для Android

 1. Основні можливості і переваги

Компанія ESET представила нове рішення ESET NOD32 Mobile Security для Android. Наступне покоління мобільного антивіруса пропонує покращене сканування, модуль Антифішинг і повністю новий інтерфейс, сумісний з Android-планшетами

ESET NOD32 Mobile Security дозволяє користувачам смартфонів і планшетів на базі Android насолоджуватися безпекою мобільних технологій із захистом від цифрових загроз і загроз реального світу.

Нова версія мобільного антивірусного додатки від ESET включає компоненти Антивірус і захисту від крадіжки. Premium-версія додатково пропонує наступні функції: Фільтрація викликів і SMS, Антифішинг, Перевірка безпеки, а також розширені функції захисту від крадіжки, в тому числі: захист SIM-карти, повідомлення на довірені номера і віддалена очистка даних пристрою.

Основні можливості і переваги

Новий користувальницький інтерфейс - тепер підтримує планшети, альбомного формату, дружній дизайн.

Безкоштовні та платні функції, доступні в Google Play - При установці з офіційного магазину додатків Android, користувачі отримують базові можливості ESET NOD32 Mobile Security безкоштовно. Оновлення до повної версії ESET NOD32 Mobile Security для Android з програми дозволяє отримати комплексну і повний захист від цифрових та реальних загроз.

Розширене антивірусне сканування - використовуйте настроюється глибину сканування (Швидке, Інтелектуальне, Глибоке), а також можливості перевірки в тлі і за розкладом. ESET NOD32 Mobile Security є одним з небагатьох мобільних рішень безпеки для Android, яке пропонує вдосконалений антивірусний здатні виявлення як відомих, так і невідомих погроз, в тому числі використовують недавно відкриту вразливість Android Master Key.

Фільтрація викликів і SMS - блокує SMS-повідомлення або вхідні дзвінки в певний час.

Перевірка безпеки - перевіряє дозволу встановлених на смартфон або планшет додатків, такі як відстежування місцеположення, доступ до контактів, або вбудовані можливості онлайн-транзакцій, щоб закрити будь-які лазівки безпеки.

Покращений модуль Антифішинг і вбудована функція USSD-контролю - захист від фішинг-атак і веб-атак за допомогою шкідливих повідомлень SMS, QR-кодів або URL-посилань.

«Однією з наших цілей з новою версією ESET NOD32 Mobile Security для Android було - зробити захист ще більш зручною для користувачів», сказав Ендрю Лі, генеральний директор ESET NA. «Наш новий призначений для користувача інтерфейс і майстер настройки призначені для користувачів мобільних пристроїв, які шукають просте і потужна програма безпеки, які легко налаштувати, запустити у фоновому режимі, і яке вимагає мінімальну кількість ресурсів. »

Завантажити ESET NOD32 Mobile Security для Android в розділі мобільні антивіруси .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью