• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Нова функція експорту логінів і паролів в браузері Google Chrome

 1. 1. Експорт даних авторизації з Google Chrome
 2. 2. Імпорт CSV-файлу в програму KeePass

Оновлення браузера Google Chrome до версії 67 поповнило штат його можливостей новою функцією експорту збережених логінів і паролів. Починаючи з 64 версії, ця функція була доступна тільки при її включенні в експериментальних налаштуваннях chrome: // flags. Мабуть, зараз вона вже досягла своєї кондиції і готова бути представленою широким масам.

За допомогою цієї функції всі дані авторизації на веб-ресурсах, що зберігаються в локальному профілі веб-оглядача або курсують з одного пристрою на інший разом з Google -аккаунтом, можна витягти в спеціальний файл. А потім впроваджувати цей файл в менеджери паролів - спеціальні Windows-програми, мобільні додатки або браузерні розширення, сторонні по типу спрощених баз даних і заточені під структуроване зберігання конфіденційних даних користувачів.

Де знайти цю нову функцію в Google Chrome, і як її потім застосувати на ділі - про все це нижче.

1. Експорт даних авторизації з Google Chrome

Щоб знайти нову функцію Chrome, йдемо в його налаштування. В пошуковик з налагодження вписуємо «пароль, н». У відфільтрованому нам потрібен розділ «Паролі та форми», в ньому натискаємо «Налаштування паролів».

У графі «Сайти з збереженими паролями» тиснемо меню, вибираємо «Експорт паролів».

Підтверджуємо операцію.

Зберігаємо на диску комп'ютера файл експорту баз даних CSV. На цьому все.

***

Цей файл CSV при екстреної необхідності можна відкрити у вікні будь-якого редактора таблиць типу Microsoft Excel або навіть в звичайному редакторі TXT-файлів типу штатного блокнота Windows. Без розрахунку на юзабіліті, звичайно ж. Щоб бачити дані в юзабільний структурованому форматі, файл CSV потрібно імпортувати в якомусь менеджері паролів. Розглянемо, як цей процес відбувається в популярної деськтопной програмі для Windows KeePass. За принципом імпорту CSV-файлу в KeePass цей файл можна імпортувати в інші менеджери паролів. Природно, з урахуванням їх специфіки.

2. Імпорт CSV-файлу в програму KeePass

Деякі менеджери паролів можуть самі, своїми засобами витягувати дані авторизації, збережені в Google Chrome та інших браузерах. І їм для цього не потрібен ніякий файл-посередник CSV. Програма KeePass - не з числа таких, але вона передбачає широкий перелік форматів експорту-імпорту баз даних іншого ПО, включаючи експортований з Chrome файл CSV. При виборі формату імпорту, адаптованого під специфіку структури бази даних Chrome, KeePass коректно перенесе в свій інтерфейс цю структуру, з точним збігом осередків логінів, паролів і веб-адрес.

Отже, KeePass первинно налаштована, в програмі є база даних, як в цю базу впровадити те, що ми експортували з Google Chrome?

У меню «Файл» тиснемо «Імпорт».

Вибираємо пункт «Google Chrome Passwords CSV». Внизу, в графі «Імпортувати» вказуємо шлях до експортувати з браузера файлу CSV. Тиснемо «Ок».

Дані імпортовані. Всі осередки на своїх місцях.

Всі осередки на своїх місцях

Отже, KeePass первинно налаштована, в програмі є база даних, як в цю базу впровадити те, що ми експортували з Google Chrome?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью