• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Ноутбук Підключений до Мережі, але не Заряджається (Що робити?)

 1. Проблеми з зовнішнім блоком живлення
 2. Проблеми з програмним забезпеченням для управління електроживленням
 3. Проблеми з внутрішньою схемою зарядки
 4. погана батарея

Усунення несправностей.

Що робити, якщо ноутбук підключений до мережі, але не заряджається? Прочитайте цю статтю і зрозумієте як усунути цю несправність.

Ноутбуки відрізняються від настільних комп'ютерів тим, що вони портативні і їх легко використовувати. Ноутбуки є портативними завдяки своїй батарей для зарядки. Настільні комп'ютери також обладнані батареями для синхронізації з годинником реального часу. Проте, на відміну від батарей настільних комп'ютерів, батареї ноутбуків дозволяють їм працювати в автономному режимі, що є їх основною перевагою. Часто теми на комп'ютерних форумах починаються з фразу «Ноутбук підключений до мережі, але не заряджається». Нижче представлені деякі поради щодо усунення несправностей.

Якщо ноутбук не заряджається, то він перестає бути портативним. Він стає стаціонарним настільним комп'ютером. Більшість несправностей ноутбука пов'язані з батареєю і їх необхідно вирішувати негайно.

На більшості ноутбуків встановлені іонно-літієві батареї, середній час роботи яких значною мірою залежить від моделі ноутбука. Скінчено, час роботи батареї повністю залежить від використовуваних на ноутбуці додатків. Щоб зарядити батарею, необхідний зовнішній блок живлення з певним напруженням, який зазвичай йде в комплекті з ноутбуком.

У ноутбука є ретельно підібраний внутрішній механізм, який контролює і управляє внутрішнім зарядом батареї ноутбука . На рівні операційної системи ноутбука встановлено програмне забезпечення, яке стежить за станом батареї і повідомляє про нього користувачеві. Давайте розглянемо варіанти вирішення проблеми, коли ноутбук підключений до мережі, але не заряджається.

Ноутбук підключений до мережі, але не заряджається. Що робити?

Я переглянув безліч комп'ютерних форумів і з'ясував, що один з основних запитів це «Ноутбук підключений до мережі, але не заражається». Ось кілька способів можливих причин несправності і способи їх усунення.

Проблеми з зовнішнім блоком живлення

Якщо зовнішній блок живлення не працює належним чином, то батарея не буде заряджатися. Зовнішній блок живлення, напруга якого нижче необхідного, не зможе зарядити батарею. Перевірте, чи підходить зовнішній блок живлення для вашої батареї. Ослаблений провід або внутрішній розрив можуть привести до поломки зовнішнього блоку живлення. Заміна блоку живлення повинна вирішити цю проблему.

Проблеми з програмним забезпеченням для управління електроживленням

Іноді проблема пов'язана з програмним забезпеченням для управління електроживленням. Це класична проблема. Швидше за все, програмне забезпечення не працює належним чином і це викликало несправність. В цьому випадку, перейдіть до диспетчеру пристроїв і видаліть програмне забезпечення для управління електроживленням. У цьому випадку Windows XP видаляє 'Microsoft ACPI Compliant Control Method Battery listing' з диспетчер задач. Переконайтеся, що ви не встановлювали інше програмне забезпечення для зовнішнього блоку живлення. Потім перейдіть до перевірки апаратного забезпечення, яке автоматичні визначає батарею і ще раз встановіть останню версію драйверів. Таким чином ви зможете відновити здатність вашого ноутбука заряджатися.

Проблеми з внутрішньою схемою зарядки

Якщо проблема не пов'язана ні з зовнішнім блоком живлення, ні з програмним забезпеченням для управління електроживленням, то вона пов'язана з внутрішньою схемою зарядки ноутбука. В цьому випадку ви можете зробити небагато. Ноутбук необхідно відправити в сервісний центр виробника.

погана батарея

Якщо ви перевірили наявність всіх перерахованих вище причин, то одна з основних проблем, яка може привести до того, що батарея ноутбука не заряджається, це погана або несправна батарея. Проведіть перевірку батареї ноутбука. Якщо ваш ноутбук досить старий, то це може бути одна з основних причин. Надішліть батарею на перевірку виробникові і з'ясуйте, чи не перевищено зарядний ліміт. Необхідно негайно замінити зламану батарею новою.

Якщо ви не можете виявити проблему, і жоден з вищевказаних способів усунення несправності не підходить, то краще відправити ноутбук в сервісний центр компанії-виробника. Якщо ви самостійно відкриєте ноутбук, гарантія стане недійсною і вам доведеться оплачувати ремонт з власної кишені. Тому якщо проблема виникла не на рівні програмного забезпечення, то краще довірити її усунення професіоналам.

ознайомитись з іншими статті по батареях ноутбуків >>

Що робити, якщо ноутбук підключений до мережі, але не заряджається?
Що робити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью