• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

НОУ ІНТУЇТ | лекція | створення тексту

 1. Вставка спеціальних символів Під час введення тексту часто доводиться використовувати символи, яких...

Вставка спеціальних символів

Під час введення тексту часто доводиться використовувати символи, яких немає на клавіатурі. Це можуть бути деякі математичні символи, наприклад, Під час введення тексту часто доводиться використовувати символи, яких немає на клавіатурі ; літери грецького алфавіту, наприклад, , Латинські букви з надбуквеннимі значками, наприклад, , Або просто символи-картинки, наприклад,

 1. У вкладці Вставка в групі Символи клацніть по кнопці Символ. Клацніть по потрібному символу. Якщо в списку потрібного символу немає, виберіть команду Інші символи ( Мал. 4.6 ).
 2. У вкладці Символи вікна Символ ( Мал. 4.7 ) В списку Шрифт виберіть шрифт символів.
 3. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по зображенню потрібного символу. Можна також виділити зображення потрібного символу, а потім натиснути кнопку Вставити.

Можна вставити кілька символів. Не закриваючи вікна Символ, в документі переведіть курсор в інше місце і продовжите вставку символів. Для закінчення роботи натисніть кнопку Закрити, або Скасування, або клавішу Esc.

Для зручності роботи можна змінювати розміри вікна Символ. Наведіть покажчик миші на будь-яку межу вікна і коли він набуде вигляду двобічної стрілки, перетягніть межу, щоб вибрати необхідний розмір.

Використані раніше спеціальні символи можна швидко вставити знову, оскільки вони автоматично розміщуються в список кнопки Символ (див. Мал. 4.6 ).

Математичні символи здебільшого знаходяться в шрифті Symbol. Шрифт (звичайний текст) включає в себе літери латиниці і кирилиці спеціального зображення, букви івриту, арабської та грецької мов, деякі грошові символи і багато іншого. Шрифти Webdings, Wingdings, Wingdings2, Wingdings3 містять різні символи-стрілки, символи-картинки і т. П.

Особливе місце займає шрифт Arial Unicode MS. Використовуючи для подання кожного знака більше одного байта, цей шрифт дозволяє представити в одному наборі знаків майже всіма мовами світу.

Для вставки часто використовуваних символів можна створити елемент автозаміни.

 1. У вікні Символ (див. Мал. 4.7 ) Виділіть зображення символу і натисніть кнопку Автозаміна.
 2. У вікні Автозаміна ( Мал. 4.8 ) В поле Замінити введіть поєднання символів, які при введенні тексту будуть замінюватися обраним символом.
 3. Натисніть спочатку кнопку Додати, а потім кнопку ОК.

Тепер при введенні тексту досить ввести встановлене буквосполучення і поставити пробіл, після чого буквосполучення заміниться відповідним символом.

Вставка дати та часу

 1. Встановіть курсор в місце вставки дати і / або часу і у вкладці Вставка в групі Текст натисніть кнопку Вставка / Дата і час ( Мал. 4.9 ).
 2. У діалоговому вікні Дата і час ( Мал. 4.10 ) Виберіть мову і формат вставляються даних.

Якщо перед вставкою в діалоговому вікні Дата і час (див. Мал. 4.10 ) Встановити прапорець Оновлювати автоматично, то дата і час, вставлені в документ, будуть оновлюватися кожен раз при відкритті документа.

Автоматично оновлювані дата і / або час вставляються в документ як спеціальне поле. Якщо потрібно оновити дату і час вже після відкриття документа, слід поставити курсор на це поле і натиснути клавішу клавіатури F9. При установці курсора поле зазвичай затінюється сірим кольором. Це виділення не відображається при друку документа. При переміщенні курсора за межі цього поля затінення зазвичай автоматично знімається.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью