• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

NotepadX - «мобільний» текстовий редактор для Windows 10

Е слі ви є власником планшета або смартфона під керуванням Windows 10 і при цьому шукайте заміну стандартному Блокноту, зверніть увагу на NotepadX - альтернативний текстовий редактор з підтримкою кириличних кодувань, спеціально створений для роботи з текстовими файлами на пристроях з сенсорним екраном. Відрізняючись зручним і простим інтерфейсом в стилі Metro, додаток підтримує більшість простих текстових форматів.

Ви можете відкривати, редагувати і зберігати файли TXT, LOG, CSS, SFG, SVC, HTML, INI, PHP, JS, SQL, CS, VB, а також пересохранять файл одного формату в інший. З кодувань підтримується ANSI, Unicode, UTF8, арсенал основних інструментів включає в себе виділення, в тому числі повне, копіювання, вставку плюс скасування дій, до речі, запам'ятовувати кроків NotepadX може куди більше, ніж Блокнот.

З додаткових можливостей редактора можна відзначити пошук і заміну фрагментів тексту, автоопределение кількості символів, рядків і стовпців, розміру файлу в байтах, відправку файлів в інші програми за допомогою функції «Поділитися», підтримку режиму Continuum для смартфонів і перевірку орфографії. Розмір і гарнітуру шрифту, тему оформлення (доступні темна і світла) - все це можна змінити в головних налаштуваннях. Вони вам знадобляться по будь-кому, так як перенесення рядків в редакторі відключений за замовчуванням, а включити його можна знову ж в налаштуваннях.

Завантажити та встановити додаток можна з Магазину Windows за посиланням www.microsoft.com/store/apps/9nblggh6jzx9 . Поширюється текстовий редактор безкоштовно, реклами не містить. Серед підтримуваних мов є російська.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью