• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Нотаріальний переклад атестата про повну загальну середню освіту, переклад атестата на англійську, на німецький, на російську.

 1. Переклад документів про освіту
 2. Вартість перекладу атестату та / або додатки
 3. Додаткова інформація про переведення атестата

Бюро перекладів «Лінгво Сервіс» здійснить переклад атестата на англійська мова, німецька мова і на будь-які інші мови світу. Бюро перекладів  «Лінгво Сервіс» здійснить переклад атестата на англійська мова, німецька мова і на будь-які інші мови світу Ми переводимо атестати з додатками (вкладишами). Діє спеціальна пропозиція для студентів та абітурієнтів (подробиці уточнюйте у наших фахівців)!

Для деяких посольств потрібно переклад атестата з нотаріальним посвідченням , В інших випадках - з печаткою бюро перекладів. Ми підкажемо вам, яке запевнення потрібно для Вашого посольства. Ми надаємо допомогу в проведенні нотаріального засвідчення. Переклад більше 10 документів передбачає знижку. Ми переведемо Ваш атестат за 1 робочий день. Також ми надаємо послуги з перекладу дипломів і допомагаємо підготувати документи для подачі на нострифікацію.
Наші фахівці гранично уважні до кожного документу, тому нам довірилися більше 50 корпоративних клієнтів. Ваш атестат про повну загальну середню освіту буде оформлений якісно і в обумовлений термін.

Переклад документів про освіту

Якщо громадянин РФ має намір в подальшому здобути освіту за кордоном, йому в обов'язковому порядку потрібно отримати студентську візу. Вона дає право в'їзду до іноземної держави. При цьому в посольство подається переклад шкільного атестата, нотаріально завірена копія паспорта або свідоцтва про народження, дозвіл від батьків на виїзд з країни (для неповнолітніх).

Виконується переклад атестата тільки спеціалізованим перекладачем, що має відповідний сертифікат. Компанія Lingvo Service займається наданням послуг з підготовки документів для подальшої їх подачі в посольство і консульство.

У скільки в середньому обходиться переклад атестата на англійську? Приблизно в 2-3 тисяч рублів. У вартість включені всі послуги з юридичного супроводу, перекладу і подачі документів в необхідну інстанцію.

Як довго виконується переклад атестата про повну загальну середню освіту? Порядку 1-2 робочих днів, але клієнт може замовити і строкову послугу за додаткову плату. В цьому випадку вартість і умови індивідуально обговорюються з замовником.

До речі, переклад атестата на російський виконується швидше (для легалізації іноземних офіційних документів), але в деяких випадках додатково потрібно проставити апостиль або пройти процедуру косульской легалізації документів. Слід завчасно враховувати подібні аспекти, а краще - звертатися безпосередньо до представників компанії «Лінгво Сервіс».

Увага: для ВНЗ, а також студентів, які подають документи від одного ВНЗ, у нас спеціальна пропозиція. Ми будемо раді Вашому дзвінку.

У вартість включено:

терміни

 • Стандартний термін переведення документа - 1 робочий день.
 • Якщо у нас невелика зайнятість, ми можемо зробити переклад швидше без націнки за терміновість.
 • Зателефонуйте заздалегідь, і ми приймемо Вас без черги, а Ваше замовлення буде виконано в найкоротший термін.

Вартість перекладу атестату та / або додатки

Переклад атестата з нотаріально завірена

Європейські мови від 900 Мови СНД від 900 Балтійські мови від 1000 Східні мови від 1200 Переклад додатку до атестата з нотаріально завірена Європейські мови від 1000
Мови СНД від 1000 Балтійські мови от 1100 Східні мови від 1200 Переклад атестата із запевненням печаткою бюро перекладів евпропейского мови від 700
Мови СНД від 700 Балтійські мови від 800 Східні мови від 1000 Переклад додатку до атестата з засвідченням печаткою бюро перекладів Європейські мови від 800 Мови СНД від 800 Балтійські мови від 1000 Східні мови від 1200 Нотаріальна копія Одна сторінка 100 Додатковий екземпляр нотаріально завіреного перекладу від 700 Додатковий екземпляр перекладу, завіреного печаткою бюро перекладів від 200 Націнка за терміновість 25-50% Знижки Переклад від 10 документів 10%

Додаткова інформація про переведення атестата

 • Якщо Ви збираєтеся робити нострифікацію (визнання) освітніх документів, ми підкажемо, які для цього потрібні документи і допоможемо Вам їх правильно перевести і оформити.
 • Ми можемо підказати Вам, для якого посольства вимагається нотаріальне посвідчення перекладу, а для якого досить завірення печаткою бюро перекладів.
 • Ми підкажемо Вам необхідно звернутися до підшивати переклад до нотаріальної копії або достатньо ксерокопії документа.
 • Разом з перекладом ми можемо зробити нотаріальну копію документа.
Більш детальну інформацію про ціну дивіться на сторінці офісу

У скільки в середньому обходиться переклад атестата на англійську?
Як довго виконується переклад атестата про повну загальну середню освіту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью