• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Номер 8-800 - ефективне рішення для бізнесу

 1. Компанії, яким буде особливо корисно підключити номер 8-800
 2. Переваги номера 8-800

Номер телефону 8 800 - це не тільки зручність, збільшення кількості клієнтів і підвищення їх лояльності. Але і прояв вашої шани до часу та фінансів ваших замовників і партнерів, а, отже - зміцнення іміджу компанії.

Сучасні хмарні рішення дозволяють підключити номер 8-800 за 5 хвилин. Все, що вам необхідно - це доступ в інтернет.

Дізнатися докладніше про підключення номера 8-800

Ще кілька років тому багатоканальний безкоштовний номер 8-800 був прерогативою великих компаній, але сьогодні купити номер 8-800 може дозволити собі навіть стартап. Один з доступних способів збільшити кількість клієнтів і замовників (особливо для того бізнесу, який має велику філіальну мережу і працює по всій Росії) - підключити номер 8-800.

Номер 8-800 від «МТТ Бізнес» дозволяє проводити регулярний статистичний аналіз надійшли дзвінків. Наприклад, можна визначити регіон, де спостерігається найбільший попит на пропоновані товари або послуги.

А якщо компанія використовує різні номери 8-800 для різних каналів залучення користувачів (різні номери показуються користувачам, які прийшли з «Яндекс.Директа», Google AdWords, соціальних мереж і так далі), то у неї з'являється можливість оцінити ефективність різних рекламних кампаній і маркетингових активностей.

Детальніше про можливості номера 8-800

Згідно зі статистикою, на 8-800 надходить в середньому на 30-40% дзвінків від клієнтів більше, ніж на звичайні номери. За допомогою номера 8-800 можна об'єднати всі підрозділи компанії під одним багатоканальним номером, налаштувавши автоматичну переадресацію виходячи з регіону, режиму роботи філії або дня тижня.

Якщо ви вирішили купити федеральний номер телефону 8-800, можете не побоюватися за технічні аспекти його підключення. З налаштуванням номера впорається будь-який співробітник компанії. Можна самому пройти реєстрацію на сайті компанії, яка надає вигідні тарифи на номер 8-800. Після чого в особистому кабінеті можна налаштувати віртуальну АТС, логіку прийому і обробки дзвінків. На все це потрібно буквально кілька хвилин.

Також купити телефонний номер 8-800 варто, якщо для вас важливо обслуговувати одноразово велику кількість дзвінків. Ефективність прийняття дзвінків в цьому випадку буде залежати лише від кількості вільних співробітників. Серед переваг номера: можливість записувати всі розмови з метою подальшого аналізу, доступ до докладної статистикою по дзвінках, яка дозволить визначити ефективність роботи відділу продажів.

Номер 8-800 вибирають, як правило, з метою організації call-центру. Однак область застосування номера багато ширше. Він стане в нагоді в службі продажів, в техпідтримку, довідковому центрі і т.д.

Компанії, яким буде особливо корисно підключити номер 8-800

 • компанії, що працюють в сфері продажів товару населенню (в тому числі інтернет-магазини);
 • компанії, що працюють на декілька регіонів;
 • компанії з великою кількістю філій.

Мінімальна вартість підключення звичайного номера 8-800 - 2950 рублів. Красиві і легко запам'ятовуються номери (вони діляться на категорії «бронзовий», «срібний» та «золотої») обійдуться в суму від 118 до 354 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Купити номер 8-800

Переваги номера 8-800

 • єдиний номер для бізнесу, незалежний від географічного розташування офісів;
 • можливість переадресовувати дзвінки на мобільні телефони співробітників;
 • безкоштовна зв'язок між працівниками різних філій;
 • безкоштовна зв'язок для клієнтів.

На номер 8-800 можливо приймати одночасно сотні викликів, а також контролювати чергу вхідних дзвінків і розподіляти їх між співробітниками компанії, формувати клієнтську базу даних і відстежувати дзвінки від постійних клієнтів. Скільки коштує номер 8-800, можна дізнатися безпосередньо у постачальника послуг.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью