• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Номер рахунку карти Ощадбанку - як дізнатися, як перевірити

 1. Що таке номер розрахункового рахунку карти Ощадбанку
 2. Як дізнатися номер рахунку карти Ощадбанку через інтернет
 3. Де використовується номер рахунку банківської карти Ощадбанку
 4. Як здійснити переказ на номер рахунку карти Ощадбанку
 5. Поради

Банківські картки давно стали зручним засобом розрахунків для великої кількості людей. Але не всі знають, що 16-значний номер, вказаний на «пластику», і номер розрахункового рахунку карти - це не одне і те ж. Перший легко дізнатися, подивившись на лицьову сторону карти. А де знайти другий - читайте в статті. Банківські картки давно стали зручним засобом розрахунків для великої кількості людей

Що таке номер розрахункового рахунку карти Ощадбанку

Особовий рахунок карти Ощадбанку індивідуальний і «прив'язаний» до конкретної карті клієнта. Він складається з 20 цифр і починається в більшості випадків з 40817. Розрахунковий рахунок не змінюється при зміні карти, в разі її втрати або закінчення терміну дії. При повному знятті грошей з «пластика» номер особового рахунку карти Ощадбанку продовжує діяти і при нульовому залишку.

Він закривається тільки за заявою клієнта. У разі, коли власник картки не використовує її, але не заявляє про закриття розрахункового рахунку, щорічна плата за обслуговування продовжує стягуватися. Навіть при відсутності коштів на мапі і рахунку клієнт залишається боржником банку.Власникам карток, користуються ними тільки для розрахунків в інтернеті, терміналах обслуговування або в торгових мережах, може ніколи не знадобитися номер рахунку карти Ощадбанку. Як дізнатися його тим, хто збирається, наприклад, брати участь у зарплатному проекті за місцем роботи, або переказувати кошти зі свого карти родичам і знайомим? Таке питання рано чи пізно виникає у власників даного банківського продукту. Зробити це можна кількома способами:

 • Знайти виданий в банку договір на відкриття карти, де номер рахунку обов'язково прописується.
 • Звернути увагу на внутрішню сторону ПІН-конверта, там вказані ПІБ власника карти і номер розрахункового рахунку.
 • Зв'язатися з інформаційною службою Ощадбанку за номером 8 800 55 55 55 0. Тримач «пластика» називає свої дані і номер карти. Оператор повідомляє номер тільки після того, як буде названо кодове слово, яке вказується при заповненні заяви на отримання карти. В іншому випадку інформація не надається, так як номер рахунку є конфіденційним.
 • Звернутися до відділення банку з паспортом. Дані повідомить консультант або операційний працівник.
 • Використовувати можливості «Сбербанк Онлайн».

Як дізнатися номер рахунку карти Ощадбанку через інтернет

Клієнтам Ощадбанку, які уклали договір на комплексне обслуговування, надається можливість у будь-який час доби дізнаватися будь-які дані про свої рахунки в програмі « Сбербанк онлайн ». Для входу в Особистий кабінет потрібно набрати логін і пароль. Їх є отримати в банкоматі Ощадбанку.

У меню потрібно вибрати пункт «Сбербанк Онлайн». Автомат роздрукує чек з одноразовими паролями на здійснення операцій і ідентифікатори для входу в програму. Тим, кому простіше звернутися в операційне вікно, логін і пароль видадуть там.

Увійшовши в «Сбербанк Онлайн», номер рахунку карти доступно дізнатися в пункті меню «Карти».

Увійшовши в «Сбербанк Онлайн», номер рахунку карти доступно дізнатися в пункті меню «Карти»

У списку необхідно вибрати потрібну карту і натиснути «Інформація по карті».

У списку необхідно вибрати потрібну карту і натиснути «Інформація по карті»

В цьому ж меню можна отримати повні реквізити для перерахування коштів на рахунок карти і тарифи на її обслуговування.

Де використовується номер рахунку банківської карти Ощадбанку

Не знаючи номер карткового рахунку, неможливо провести такі операції по карті:

 • Здійснити міжбанківський переказ, в тому числі і міжнародний, на користь физ.лица.
 • Отримати кошти на карту з-за кордону.
 • Переказати кошти на користь юридичної особи.
 • Переводити заробітну плату з організації.

Як здійснити переказ на номер рахунку карти Ощадбанку

На картковий рахунок в Ощадбанку є перевести кошти як з внутрішніх рахунків банку, так і з інших кредитних організацій. Переклади всередині банку виконуються протягом 2 робочих днів. Середній час зарахування сум, переведених з інших фінансових організацій, - 2-3 робочих дня.

 • Щоб відправити гроші з вкладу або карти Ощадбанку на картковий рахунок всередині одного відділення, необхідно заповнити бланк переказу. Указиваетсякарта Ощадбанку, де номер рахунку повинен бути двадцятизначні. Операція здійснюється в операційному вікні при пред'явленні паспорта відправника. Плата за переказ не стягується. Якщо клієнт перераховує кошти в інше відділення Ощадбанку, то комісія за операцію становить 1,5% від суми, мінімум 30 р., Максимум 1000 р. При здійсненні такого переказу через інтернет-банк плата за переклад знижується до 1%.
 • При переказі грошей з інших кредитних організацій на розрахунковий рахунок карти Ощадбанку клієнт повинен вказати не тільки номер рахунку, а й БИК Ощадбанку. Комісії за перерахування стягуються відповідно до тарифів конкретного установи. У деяких фінансових організаціях існує можливість переводити гроші через інтернет-ресурси.
 • Для здійснення переказу з рахунку юридичної особи необхідно вказати номер рахунку карти, найменування банку-одержувача, його БИК, КПП, ІПН, розрахунковий і кореспондентський рахунок, ПІБ власника карти.
 • При перерахуванні коштів у відділеннях Пошти Росії в бланку переказу вказуються повні реквізити банку-одержувача, номер карткового рахунку та ПІБ його власника. Плата стягується відповідно до тарифів і становить від 1% і більше в залежності від виду та терміновості перекладу.

Поради

 • Здійснюючи переклад, необхідно уважно заповнювати реквізити отримувача. Помилка хоча б в одній цифрі призведе до повернення суми або затримці її для з'ясування до 5 днів.
 • при перекладах в системі «Сбербанк Онлайн» встановлено ліміт 1 млн. р. на добу.

Читайте також

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью