• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Nokian Tyres збудує у Всеволожську розумний склад готової продукції за 1,8 мільярда рублів

У четвер, 24 травня, в рамках Петербурзького Міжнародного Економічного Форуму виконавчий віце-президент концерну Nokian Tyres , Генеральний директор Nokian Tyres Росія Андрій Пантюхов і губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко підписали угоду про соціально-економічне співробітництво. Угода визначає основи співробітництва сторін в області реалізації взаємодії з питань розвитку кластера автокомпонентів на території Ленінградської області, а також формування умов для створення і розвитку на території Ленінградської області інноваційної інфраструктури з виробництва автомобільних шин.
У четвер, 24 травня, в рамках Петербурзького Міжнародного Економічного Форуму виконавчий віце-президент концерну  Nokian Tyres  , Генеральний директор Nokian Tyres Росія Андрій Пантюхов і губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко підписали угоду про соціально-економічне співробітництво

фото lenobl.ru


«Компанія Nokian Tyres тісно і плідно співпрацює з Урядом Ленінградської області на протязі вже 14 років, - заявив Андрій Пантюхов, коментуючи підписану угоду. - Саме всебічна підтримка з боку регіональних і муніципальних властей сприяла успішності нашого інвестиційного проекту у Всеволожську. Якби перед нами сьогодні знову стояв вибір майданчика для будівництва заводу в Росії, ми однозначно зробили б той же вибір, що і в 2004 році - Всеволожськ Ленінградської області ».


«Компанія Nokian Tyres - стратегічний партнер області, - зазначив Олександр Дрозденко. - На заводі у Всеволожську з часу відкриття вже випущено більше 100 мільйонів шин, які встановлені на машинах автолюбителів по всьому світу. Сьогодні на панельній сесії Росія - Фінляндія було заявлено, що загальний обсяг фінських прямих інвестицій в Росію становить 3,8 мільярда євро, а непрямих - 12 мільярдів. Таким чином, частка Ленобласті в цьому грошовому потоці дуже значна, що викликає гордість ».


Таким чином, частка Ленобласті в цьому грошовому потоці дуже значна, що викликає гордість »

фото lenobl.ru


Завод Nokian Tyres у Всеволожську є флагманом світової шинної галузі. Це найбільший шинний завод в Росії, один з найсучасніших і найефективніших шинних заводів в світі. За час існування заводу сукупний обсяг інвестицій склав 924 мільйона Євро, було вироблено понад 100 мільйонів шин, приблизно 60 відсотків з яких були експортовані більш ніж в 40 країн світу. Вже протягом багатьох років Nokian Tyres є найбільшим в країні експортером споживчих товарів. У Росії, багато в чому завдяки локальному виробництву, компанія Nokian Tyres стала явним лідером шинного ринку, зайнявши за підсумками 2017 року частку в преміальному і середньоціновому сегментах, в яких представлена ​​продукція компанії, на рівні 30 відсотків. Крім іншого, компанія входить в ТОП-15 роботодавців Росії і в трійку кращих роботодавців СЗФО.


В рамках ПМЕФ 2018 відбулося також підписання угоди про надання фінської компанії ділянки в 5 гектарів під будівництво автоматизованого складу готової продукції площею 15 тисяч квадратних метрів поруч зі своїм російським заводом. За словами Олександра Дрозденко, він пережив справжній шок, коли вперше потрапив на подібний розумний склад. «На мене їхав навантажувач в вузькому коридорі без водія. Я вже попрощався з життям, але навантажувач зупинився і розвернувся, - повідав губернатор. - На складі Nokian Tyres таких навантажувачів буде багато. Високотехнологічні безпілотники повністю замінять працю людей, а все управління на складі буде вестися за допомогою штрих-кодів ».


Високотехнологічні безпілотники повністю замінять працю людей, а все управління на складі буде вестися за допомогою штрих-кодів »

фото zdanie.info


Будівництво складського комплексу компанії Nokian Tуres Росія у Всеволожську стартує вже в цьому році. Обсяг інвестицій оцінюється в 1,8 мільярда рублів.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью