• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

NEWSru.com :: Рейтинг ім. Робін Гуда: якби найбагатші люди віддали свої статки до держбюджету

Агентство Bloomberg склало "рейтинг Робін Гуда", основою якого став індекс, що враховує щоденні витрати бюджетів країн і статки найбагатших людей цих країн
З нього випливає, що, якщо б найбагатша людина в Росії - а за версією Bloomberg, це Олексій Мордашов, - віддав все стан в бюджет, грошей вистачило б на оплату витрат країни протягом двох тижнів

Агентство Bloomberg склало "Рейтинг Робін Гуда" , Основою якого став індекс, що враховує щоденні витрати бюджетів країн і статки найбагатших людей цих країн.

З нього випливає, що, якщо б найбагатша людина в Росії - а за версією Bloomberg, це Олексій Мордашов, - віддав все стан в бюджет, грошей вистачило б на оплату витрат країни протягом двох тижнів.

Найуспішнішим потенційним Робін Гудом на території колишнього СРСР виявився Бідзіна Іванішвілі. Його статки вистачило б, щоб оплачувати витрати Грузії 430 днів.

Крім того, Мордашова легко обганяють колеги по рейтингу з України і Казахстану, які змогли б фінансувати свої країни більше місяця.

У США з їх величезним бюджетом грошей засновника Amazon.com Inc. Джеффа Безоса не вистачить і на тиждень. Аналогічним чином справа йде і в Китаї - стану глави Alibaba Group Holdings Ltd. Джека Ма теж вистачило б лише на кілька днів.

Для свого рейтингу Bloomberg вибрав 49 країн з різними політичними режимами і порівняв розмір активів найбагатших людей в цих країнах (на кінець грудня 2017 року) з щоденними витратами на фінансування державних органів.

Агентство використало дані власного індексу мільярдерів, а також дані Міжнародного валютного фонду про державні видатки країн.

Відзначимо, великого сенсу даний рейтинг не має, особливо - практичного. Стан представлених в ньому мільярдерів утворюють в основному акції і фінансові активи. Пустити їх на забезпечення державних потреб все одно неможливо: якщо активи відняти і почати масово розпродавати, вони тут же втратять в ціні.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью