• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

NEWSru.com :: Вчені стверджують, що знайшли доказ, що підтверджує концепцію голографічного Всесвіту

Вчені стверджують, що знайшли доказ, що підтверджує концепцію голографічного Всесвіту

Група вчених з Великобританії, Канади та Італії стверджує, що отримала перший доказ гіпотези про те, що Всесвіт - це складна голограма, різновид відображення тривимірного об'єкту на двовимірної поверхні. Стаття "Від даних Планка до епохи Планка: спостережна перевірка голографічного космології" була опублікована 27 січня в журналі Physical Review Letters і звернула на себе увагу ЗМІ.

Дослідники з британського Університету Саутгемптона, канадських Університету Ватерлоо і Інституту теоретичної фізики "Периметр", італійських Національного інституту ядерної фізики в Лечче і Університету Саленто кажуть, що виявили підтвердження голографічного пояснення Всесвіту, запропонованого в 1990-і роки, пише Newswise .

Ідея голографічного Всесвіту полягає в тому, що вся інформація, яка становить 3D-реальність і час, міститься на двовимірної поверхні. "Уявіть собі, що все, що ви бачите, відчуваєте і чуєте в трьох вимірах (і ваше сприйняття часу), насправді виходить з плоского двовимірного поля. Як в звичайних голограми, де тривимірне зображення зашифровано в двовимірної поверхні, наприклад в голограмі на кредитній карті. Тільки тут вся Всесвіт зашифрована ", - пояснив керівник команди проекту, професор математики Костас Скендеріс з Саутгемптонського університету.

Вчені стверджують, що поведінка Всесвіту може бути пояснено на основі квантових теорій, що не включають в себе такий вимір, як гравітація. Доказом концепції голографічного Всесвіту, на думку вчених, є аномалії мікрохвильового фонового випромінювання - "теплового луни", яке в наш час залишається відлунням Великого вибуху.

За допомогою цієї голографічного Всесвіту команда запропонувала зовсім іншу модель Великого вибуху, ніж широко прийнята. Пропонована модель, за словами іншого члена команди, Ніайеша Афшорді з Університету Ватерлоо в Онтаріо, спирається на гравітацію і інфляцію. "Кожна з моделей дає різні передбачення, які ми можемо перевірити, коли уточнимо дані і вдосконалюємо теорію, - в найближчі п'ять років", - наводить сайт American Association for the Advancement of Science (AAAS) пояснення вченого.

Вчені не говорять, що ми живемо в голограмі прямо зараз, уточнює ScienceAlert , Вони припускають, що проекція відбувалася на ранніх стадіях існування Всесвіту - кілька сотень тисяч років після Великого вибуху.

Згідно зі схемою еволюції голографічного Всесвіту, в початковій точці Всесвіт знаходиться в голографічного фазі, спотворений, так як час і простір не цілком окреслені. У кінцевій точці Всесвіт знаходиться в геометричній фазі, яку ідеально описують рівняння Ейнштейна.

Космічне мікрохвильове випромінювання виникло приблизно через 375 тис. Років після Великого вибуху. Його структури містять інформацію про ранній стадії розвитку Всесвіту і появі перших структур (зірок і галактик) на наступній стадії.

"Протягом десятиліть вчені намагалися об'єднати теорію гравітації Ейнштейна (вона пояснює функціонування Всесвіту в макросвіті) з квантової теорії (що пояснює функціонування крихітних часток, з яких складається матерія). Деякі вважають, що концепція голографічного Всесвіту може примирити ці теорії між собою", - наводить ABC пояснення Скендеріса (цитата в перекладі сайту InoPressa ).

Вчені сподіваються, що їх дослідження поглибить розуміння ранньому Всесвіті і пояснить, як виникло простір і час.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью