• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

NEWSru.com :: Валентин Юмашев і екс-глава уряду Чечні призначені радниками президента

Колишній глава адміністрації Єльцина і його зять Валентин Юмашев (на фото) призначений радником президента РФ Володимира Путіна. Таку ж посаду отримав глава уряду Чечні Абубакар Едельгеріев

Колишній глава адміністрації Єльцина і його зять Валентин Юмашев призначений радником президента РФ Володимира Путіна. Таку ж посаду отримав глава уряду Чечні Абубакар Едельгеріев.

Юмашев став радником президента на громадських засадах, указ про це опубліковано на сайті Кремля .

Повідомлення про призначення Едельгеріева розміщено в іншому указі , Обидва документи підписані 22 червня.

Валентину Юмашеву 60 років, він був головним редактором журналу "Огонек" в 1995-1996 роках, в 1997-1998 роках очолював адміністрацію першого президента Росії Бориса Єльцина, одружений на його доньці Тетяні Дьяченко, виступав співавтором Єльцина по книгам "Сповідь на задану тему" і "Записки президента".

У 2000 році Юмашев став одним із засновників фонду імені Єльцина. Президент Володимир Путін, виступаючи на відкритті музею, назвав його "відображенням цілої епохи в історії країни" і заявив : "Двох людей я б все-таки відзначив особливо - це Тетяна Борисівна і Валентин Борисович Юмашева. Якби не їхні зусилля, Центру б не було точно".

Дочка Юмашева від першого шлюбу з Іриною Вєдєнєєвої Поліна - дружина бізнесмена Олега Дерипаски.

У 2016 році повідомлялося, що Юмашев лікується в одній з клінік США від онкологічного захворювання. Динаміку лікування лікарі оцінювали позитивно.

Пєсков: Юмашев є радником президента вже 18 років

Тим часом прес-секретар президента Дмитро Пєсков заявив РБК , Що Юмашев є радником президента вже 18 років. За його словами, укази про перепризначення Юмашева були і раніше. На уточнююче запитання, чому вони не публікувалися стала публікація нинішнього указу наслідком технічної помилки, про що повідомила Російська служба BBC , Пєсков не відповів.

Крім того, знайомий Юмашева розповів РБК, що зять Єльцина працює радником президента "вже років 15, а то й більше". За словами співрозмовника видання, в указі про призначення Юмашева були позначені терміни. А джерело, близьке до адміністрації президента, розповів, що у Юмашева в АП є робочий кабінет, на якому висить табличка з його ім'ям.

Про те, що Юмашев 18 років є радником президента, також повідомила Znak.com заступник директора "Єльцин-центру" Людмила Телень.

Абубакар Едельгеріеву 43 роки. За інформацією ЗМІ, його мати була вчителькою глави Чечні Рамзана Кадирова, повідомляє "Кавказький вузол" . У 2007 році Едельгеріев очолив відділ "Р" загону міліції спеціального призначення "Терек", в обов'язки якого, як писав у 2008 році "Росбалт", входила в тому числі охорона керівництва Чечні, відзначає РБК .

З 2012 року Едельгеріев займав посаду глави уряду Чечні, до цього працював заступником голови уряду республіки - міністром сільського господарства Чечні.

Представляючи Едельгеріева депутатам при призначенні на посаду прем'єр-міністра, глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров відгукнувся про нього як про "грамотному, вимогливому і дисциплінованого керівника", який "вивів аграрний сектор Чеченської Республіки на новий якісний рівень".

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью