• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

NEWSru.com :: Рухомі рядки в телеефірі теж будуть маркувати за віком

Рухомі рядки в телеефірі теж будуть маркувати за віком

Рішення Роскомнадзора ввести вікову маркування рядків, що біжать в телеефірі, в яких міститься інформація, призначена тільки для повнолітніх, застосують на практиці, повідомляє РІА Новини" .

"Заявлена ​​раніше ініціатива Роскомнадзора про маркування телевізійних передач з" біжучим рядком "пройшла додаткову юридичну оцінку і відповідає вимогам Федерального закону" Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їх здоров'ю та розвитку ", - йдеться в релізі відомства.

Раніше, 16 січня, після засідання експертної комісії при Роскомнадзоре відомство прийшло до висновку про необхідність маркувати ці повідомлення знаком "18+" і вводити обмеження за часом трансляції. Це рішення тепер буде враховуватися при проведенні контрольно-наглядових заходів щодо телеканалів, а також окремих програм і інформаційних продуктів, що транслюються в ефірі.

"При трансляції в ефірі телеканалу (телепрограми)" рядка, що біжить "з повідомленнями, що містять пропозицію послуг сексуального характеру, зазначений телеканал (телепрограма) повинні маркуватися знаком" 18+ "і мати обмеження за часом виходу в ефір після 23:00 і до 04: 00 ... Або мовника необхідно здійснювати премодерацію інформації, що надходить на "біжучий рядок" щоб уникнути попадання туди невідповідною маркування основний телепередачі інформації ", - зазначається в повідомленні.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью