• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

NEWSru.com :: Італійців, обвинувачених в згвалтуванні російської школярки, взяли під домашній арешт

Італійські слідчі провели перші опитування молодих людей, підозрюваних в груповому згвалтуванні 17-річної школярки з Росії Ангеліни Чеченовой
Свою провину вони категорично заперечують. Тим часом співробітники правоохоронних органів, які досліджували автомобіль, на якому, за словами дівчини, її підвозили насильники, знайшли в салоні серветку зі слідами крові
Тим часом, як з'ясувала "КП", ніякого відношення до дівчат легкої поведінки Чеченова не має. Одна з кращих учениць ліцею N 2 міста Рибінська, захоплюється геологією, займалася музикою, хореографією, політичними науками

Італійські слідчі провели перші опитування молодих людей, підозрюваних в груповому згвалтуванні 17-річної школярки з Росії Ангеліни Ч. Всі п'ятеро взяті під домашній арешт, повідомляє газета "Комсомольська правда" .

Свою провину вони категорично заперечують. Тим часом співробітники правоохоронних органів, які досліджували автомобіль, на якому, за словами дівчини, її підвозили насильники, знайшли в салоні серветку зі слідами крові, повідомляє сайт Life News . Експертиза показала, що кров належить постраждалій громадянці Росії.

Фахівці впевнені, що у слідства могло бути і більше доказів. За словами адвоката Ангеліни, італійське слідство не дуже прагне довести провину своїх підданих.

"Є чіткий алгоритм дій поліції в подібних злочинах, - розповів журналістам представник інтересів росіянки адвокат Антон Шальков. - У жертви насильства в обов'язковому порядку береться зразок подногтевого зрізу. Експертиза тканин дає відповідь на питання: пручалася чи жертва під час статевого акту чи ні. Якщо пручалася, у неї обов'язково знаходять під нігтями зразки шкіри насильника. Однак у випадку з Ангеліною ця процедура просто не проводилася ".

Відповідати, ймовірно, доведеться і благодійному фонду "Інтеркультура" (AFS Росія), який організував обмін школярами, за яким росіянка приїхала до Італії. Ця організація несе повну правову відповідальність, в тому числі за безпеку своїх учнів, заявив "КП" глава консульського відділу російського посольства в Римі Сергій Патронів. "Ця організація тепер заявляє, що росіянка сама порушила режим і у всьому винна. Однак є договір про обмін і чіткі гарантії приймаючої сторони", - вказав російський дипломат.

Переможницю олімпіад звинувачують у проституції

Одночасно правоохоронні органи почали роботу з вилученими у Ангеліни ноутбуком в розрахунку на те, що дані її листування в соціальних мережах зможуть надати додаткову інформацію. Саму дівчину напередодні перевезли до Риму, так як в Аквапенденте, куди вона приїхала на навчання за програмою міжнародного обміну, їй надходили погрози від місцевих жителів, які називали її "російської повією". Крім того, приймаюча її італійська сім'я стала ставитися до неї вороже.

Тим часом, як з'ясувала "КП", ніякого відношення до дівчат легкої поведінки Ангеліна не має. Одна з кращих учениць ліцею N 2 міста Рибінська, захоплюється геологією, займалася музикою, хореографією, політичними науками, володарка бронзової медалі Міжнародної олімпіади з наук про Землю. В один з університетів Італії її запросив вчитися не хто-небудь, а сам міністр освіти цієї країни, з яким школярка познайомилася на міжнародній олімпіаді в Римі, розповідала сама дівчинка газеті "Рибінські известия" .

На рахунку Ангеліни близько двохсот перемог в олімпіадах і конференціях різного рівня, говориться в її конкурсному есе , Присвяченому бажанням вчитися в Нідерландах. На сторінці школярки в соцмережі "ВКонтакте" розміщені фотографії, на яких Ангеліна красується з різними завойованими нагородами.

У профілі дівчини зазначено, що вона знає дві іноземні мови (англійська та італійська), серед її захоплень геологія, математика, астрономія, політика, палеонтологія, історія, економіка, менеджмент, футбол, гімнастика, танці, подорожі, психологія, конференції, олімпіади, а улюблені автори - Нікколо Макіавеллі, Франц Кафка, Джордж Оруелл, Річард Докінз.

Школярка пише, що атмосфера її рідного провінційного містечка (Рибінська) "не відповідає її внутрішній", і що "в думках" вона "зовсім далеко від реальності, за тисячі кілометрів від рідного міста". Не виключено, що саме тому, опинившись нарешті в бажаної закордону, дівчина відчула себе щасливою і забула про безпеку.

В даний час Ангеліна налаштована продовжувати навчання в Італії. За законами цієї країни росіянці доведеться перебувати на її території до закінчення судового розгляду. Скільки це займе часу - невідомо. За даними "КП", слідство буде тривати щонайменше три місяці, судочинство може початися через рік, а то і через півтора.

Друга постраждала дівчина - студентка з Норвегії, яка теж була в ту ніч в машині, - вважала за краще шуму не піднімати, а тихо поїхала додому.

Нагадаємо, 17-річна російська школярка приїхала до Італії 7 вересня для навчання в ліцеї Леонардо да Вінчі в місті Аквапенденте. 29 вересня вона разом з подружкою з Норвегії вирушила на дискотеку в сусіднє місто Вітербо. На зворотному шляху дівчини попросили п'ятьох хлопців підвезти їх додому. Ті погодилися, але як тільки дівчата сіли в машину, стали до них приставати, а потім відвезли в безлюдне місце і по черзі згвалтували. 30 вересня Ангеліна написала на своїй "стіні" в "Вконтакте": "Двадцять перше століття - це не привід бути ублюдком".

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью