• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Nesbox - емулятор Dendy в браузері

Згадати дитинство і пограти в Dendy на ПК тепер набагато простіше. Раніше для цього були потрібні спеціальні програми і ROM-модулі, а тепер можна просто відкрити браузер, набрати в ньому відповідний адресу і пограти в будь-яку гру за допомогою Flash.

Dendy це епохальна ігрова консоль фірми Steepler, клон японської Nintendo Entertainment System (NES), яка на початку 1990-х підкорила пострадянську молоду громадськість. В одному з оглядів «Руформатор» розповідав про емуляторі Nestopia для Windows, який дозволяє пограти в «Чорного плаща» або «Контру» у себе вдома сьогодні.

Мінуси такого рішення очевидні: потрібно завантажувати з Інтернету модулі пам'яті картриджів (так звані «ROMи»), потрібно налаштовувати програму (а налаштувань там маса), потрібно також враховувати неоднорідність таких модулів, що створюються в різний час різними людьми.

Але оскільки ми живемо в епоху Інтернету, пора вже і прогресу сказати своє слово. Не у всіх є бажання копатися в настройках і шукати ROMи, кому-то хочеться просто сісти і пограти. Прогресом в даному випадку є колекція старих ігор NES на сайті Nesbox .

Сайт являє собою величезну колекцію ігор NES, реалізованих у вигляді Flash-додатків. Всі ігри відсортовані за алфавітом (хвала небесам), так що знайти потрібну гру не складе особливих труднощів. Просто клацаєте мишею по стилізованому і такого рідного жовтому картриджу і вуаля, гра запускається. Все, що стосується управління і відсутності «сейвів», залишилося в тому вигляді, в якому ми пам'ятаємо це на Dendy.

У центрі екрана видно вікно гри, яке допускає деякі настройки крім власних параметрів Flash. Це пункт відключення звуку, настройки клавіш, пауза, дворазове збільшення вікна і ефект розмиття ( blur ).

Це пункт відключення звуку, настройки клавіш, пауза, дворазове збільшення вікна і ефект розмиття (  blur  )

Звертаємо вашу увагу на те, що включений за замовчуванням ефект blur призводить до зіпсованому звуку і некоректного управління: навіть незважаючи на те, що ефект-то зворотний, розмиття картинки відбувається якраз при відключеному blur. Найкраще відразу ж його відключати, щоб насолодитися грою нехай в трохи «замилений», але зате коректно працює вигляді без «захлинається» звуку. В іншому ніяких проблем з сервісом не було, а за підказки клавіш зліва окреме спасибі.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью