• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Немає з'єднання з сервером оновлень World of Tanks

 1. Варіант 1
 2. Варіант 2
 3. варіант 3

У коментарях досить багато звернень з проханнями допомогти вирішити проблему коли немає з'єднання з сервером оновлень World of Tanks

У коментарях досить багато звернень з проханнями допомогти вирішити проблему коли немає з'єднання з сервером оновлень World of Tanks. Є три простих рішення про яким ми і розповімо вам нижче.

Коли неможливо підключитися до сервера оновлень WOT використовуйте одну з перерахованих інструкцій, щоб вирішити проблему, завантажити оновлення і увійти в гру:

Варіант 1

Щоб вирішити проблему не вдається  з'єднатися з сервером World of Tanks  потрібно зробити наступне Щоб вирішити проблему не вдається з'єднатися з сервером World of Tanks потрібно зробити наступне. Перш за все, переконайтесь, що Інтернет у вас нормально працює. Потім перезавантажте ваш комп'ютер і відключіть інтернет, якщо ви отримуєте його через роутер або маршрутизатор. Тобто ваша мережева плата або модем повинні бути відключені від електрики: мережева карта відключиться сама під час перезапуску ПК, а модем, роутер, маршрутизатор або інший коннектор зазвичай відключається від живлення вручну. Таким чином ми гарантовано скидаємо ваше поточне підключення до Інтернету і підключаємося знову. Після перепідключення до мережі блокування доступу до оновлень WOT зникає. Зазвичай цей варіант допомагає виправити проблему з з'єднанням для користувачів з динамічним IP-адресою.

Якщо після виконання цієї процедури підключитися до сервера оновлень не вдасться, пробуйте інші варіанти нижче.

Варіант 2

Випробувавши перший варіант вище, робимо наступне. Потрібно зайти в налаштування вашого мережевого підключення і змінити доступний DNS сервер на новий. У Windows 10 це робиться в такий спосіб:

 1. Заходимо в параметри (Пуск - Параметри)
 2. Мережа та Інтернет
 3. Ethernet
 4. Викликаємо властивості адаптера через який виходите в Інтернет. Якщо провідне, то "Ethernet", інакше "Бездротова мережа". Робиться це правою кнопкою мишки на значку.
 5. Відкриваємо властивості протоколу "IP версії 4 (TCP / IPv4)" також через праву кнопку мишки.
 6. Ставимо крапку навпроти "Використовувати наступні адреси DNS-серверів" і вводимо якщо немає, інакше замінюємо DNS сервер на 8.8.8.8. Це DNS сервер Google. Другим вводимо DNS сервер Яндекса 77.88.8.8.
 7. Зберігаємо натисканням на кнопку "Ок".

Для зручності зробили для вас графічну інструкцію:

Після виконання описаних вище дій підключення до сервера оновлень World of Tanks буде відбуватися через загальноприйняту відкриту політику доступу до ресурсів в мережі Інтернет, забезпечуваним провідними пошуковими системами. Це зведе "нанівець" проблему з недоступністю оновлень Мира танков.

варіант 3

Якщо ще один варіант вирішення проблеми з доступом до серверів оновлень WOT. Найчастіше після виходу чергового патча сервери Мира танков надають доступ для з скачування тим гравцям, які першими намагаються з завантажити і тим з них, хто має якісне інтернет-з'єднання. Якщо ви не потрапили в категорію перших і не маєте високоякісного підключення до мережі за сучасними мірками, вам досить просто почекати. Так, ви все правильно зрозуміли. Ще раз: почекати поки основна маса гравців завантажить новий патч, після чого доступ до серверів оновлень буде відкритий і вам. Зроблено така фільтрація через те, що кількість одночасних підключень до дата-центру World of Tanks під час релізу оновлень зашкалює. У цих умовах пріоритет віддається гравцям з швидким інтернетом, які не стануть на довго займати чергу на скачування патча. Наберіться терпіння і якщо з вашим Інтернетом дійсно все в порядку, вже через 6-12 годин з моменту виходу оновлення, доступ до серверів WOT вам буде відкритий.

Що робити якщо гра World of Tanks не починається і чому танки не працюють сьогодні можна дізнатися в інших матеріалах на Wotanks.com

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью