• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Не встановлюється Google Chrome: інструкція щодо вирішення проблеми

 1. Браузерів має бути багато, хороших і різних
 2. Мобільний Google Chrome
 3. Порядок установки браузера Google Chrome для ПК
 4. Рішення проблеми
 5. Все одно не встановлюється Google Chrome?
 6. Установка пішла, але потім призупинилася
 7. Все одно не виходить?

Почати можна з побитого рекламного слогана: "Сьогодні все встановлюють Google Chrome". І дійсно - останні версії Гуглівского браузера вперше перевершили за швидкодією звичного лідера швидкостей Mozilla Firefox.

Зовні відрізнити Мозілли і Хром сьогодні майже неможливо - модний і ну дуже плоский інтерфейс типу хочу-бути-мобільним. А крім швидкості, навіщо ще встановлювати Гугл Хром? Звичайному користувачеві цілком достатньо і стандартного Internet Explorer.

Один з відповідей полягає в тому, що так званих звичайних користувачів стає все менше, а відсоток просунутих користувачів зростає з кожним днем. Можна сперечатися на старі жовті замшеві черевики, що ваша дочка-третьокласниця набагато впевнене звертається з ноутбуком, ніж її великодосвідчені батьки.

Можна сперечатися на старі жовті замшеві черевики, що ваша дочка-третьокласниця набагато впевнене звертається з ноутбуком, ніж її великодосвідчені батьки

Браузерів має бути багато, хороших і різних

 1. Opera найкраще для читання статей на сайтах - зручна система масштабування і підгонки тексту під ширину екрану.
 2. Internet Explorer незамінний при певних конфіденційних операціях з банками і валютами, електронними та конвертованими.
 3. Mozilla Firefox - це величезний набір інструментів для підвищення продуктивності в будь-якому виді діяльності.
 4. Google Chrome - це прямий доступ до всіх сервісів компанії Google на всіх пристроях в один клік.

За умови, що у вас на всіх ваших комп'ютерах вже встановлений Хром, ви зможете провести загальну синхронізацію. І тоді, що у вас в руках в даний момент, не матиме значення - вся історія відвідувань, все закладки і звичні персональні настройки миттєво мігрують з десктопа на планшет, з планшета на смартфон.

Мобільний Google Chrome

Якщо у Вас проблеми з мобільним браузером Google Chrome, то не здумайте намагатися встановити браузер зі сторонніх сервісів або з піратських сайтів. майже 100% ймовірності, що разом з браузером Ви встановите заразу, яка будемо Вам шкодити: буде відсилати Ваші дані в мережу або слати смс на платні номери, зі швидкістю світла скорочуючи Ваш баланс телефону.

Увага!!! Браузер встановлюємо тільки з офіційних джерел:

Якщо Ви встановлюєте браузер за цим посиланням, проблем виникнути не повинно, тому що це офіційні сторінки і вони заточені кращими фахівцями в області мобільних технологій.

Порядок установки браузера Google Chrome для ПК

Установка браузера Google Crome на ПК

 • Заходьте на офіційний сайт Google і завантажуєте маленьку програмку-установник. Весь процес завантаження уставщика з інтернету займає частки секунди.
 • Тепер потрібно клікнути по файлу установника і все - процес пішов. З мережі викачуватиметься весь інсталятор.
 • Браузер має досить-таки великий розмір і саме на цьому етапі найчастіше і виникають проблеми. Особливо якщо у вас проблемна інтернет-з'єднання і часто бувають збої в роботі мережі.

Ну ось, ви скачали інсталятор і намагаєтеся запустити процес остаточної установки. Але, програма видає помилку. Чому не встановлюється Google Chrome? Швидше за все, в процесі завантаження стався збій і файли інсталятора завантажилися некоректно.

Рішення проблеми

Спробуйте почати все з самого початку. Якщо знову помилка, вірогідні перешкоди на лінії. Не потрібно намагатися завантажувати великі файли з інтернету в години пік. Почекайте деякий час, коли Інтернет стане вільніше і спробуйте ще раз. Найкраще інтернет працює в три чи чотири години ночі, коли основна маса користувачів міцно спить.

Все одно не встановлюється Google Chrome?

Є ще одна тонкість установки програми. На деяких операційних системах може виникнути необхідність зайти в систему від імені адміністратора, що має права на установку і видалення програм. Якщо ви увійшли в обліковий запис гостя - природно, ви нічого не зможете встановити. Перезавантажте ПК і увійдіть від імені головного адміністратора системи.

Перезавантажте ПК і увійдіть від імені головного адміністратора системи

Запуск устновщіка Google Chrome від імені Адміністратора

Для операційної системи Windows 7, щоб запустити процес установки, необхідно не просто клікнути по файлу, а спочатку відкрити контекстне меню (права кнопка миші) і вибрати пункт "Запустити від імені адміністратора"

Установка пішла, але потім призупинилася

Тепер прийшов час згадати, що браузер, незважаючи на свою дуже швидку роботу, має значний розмір файлу - майже що половина гігабайти. Додайте до цього вільний простір, необхідне для оперативного маневру. Ймовірною причиною призупинення процесу може виявитися недостатня кількість вільного місця на жорсткому диску комп'ютера.

Зайдіть в Провідник Windows і перевірте заповнення основного системного диска. Для нормальної роботи браузера Google Chrome бажано мати не менше одного гігабайта вільного простору.

Якщо вам дійсно необхідно або дуже вже хочеться мати інтернет-оглядач компанії Google на своєму комп'ютері, доведеться провести чистку. Чимось треба буде пожертвувати.

Які програми можна видалити без збитку загальному комфорту користування? Рекомендується встановити інноваційний деінсталлятрор IoBit Uninstaller. Програма вміє сортувати додатки за багатьма параметрами і можна буде наочно побачити, що дійсно абсолютно необхідно, а що можна вирвати з коренем без шкоди для травлення.

Теоретично, після всіх вищеописаних маніпуляцій браузер Google Chrome має устаканиться без проблем.

Все одно не виходить?

Залишається припустити, що у вас ну дуже древній комп'ютер, та ще й піратська версія Windows. Просто-напросто сучасна версія Google Chrome виявилася несумісною з вашою операційною системою. Що робити?
Знайдіть старіші версії браузера Google Chrome на одному з авторитетних, надійних софт-порталів. Якщо при скачуванні установника через інтернет ніяк не вдається довести процес до кінця, логічно використовувати готовий файл інсталятора, взявши його з іншого комп'ютера, наприклад - попросити товариша завантажити повний файл установки Google Chrome і відправити вам його по електронній пошті архівом.

А крім швидкості, навіщо ще встановлювати Гугл Хром?
Чому не встановлюється Google Chrome?
Все одно не встановлюється Google Chrome?
Які програми можна видалити без збитку загальному комфорту користування?
Все одно не виходить?
Що робити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью