• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Не працюють браузери: чому і що робити?

 1. Перевірка на правильність файлу hosts
 2. Віруси - постійна проблема
 3. редагування реєстру
 4. перевстановлення

Мене часто запитують читачі, чому не працює браузер на комп'ютері. Це, дійсно дуже серйозна проблема, оскільки комп'ютер без інтернету в 95% випадків є марною річчю, що займає місце на столі. Щоб без праці виходити в мережу, давайте розберемося, в чому ж тут сіль. Вирішення цієї проблеми відноситься до всіх браузерам: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome.

Вирішення цієї проблеми відноситься до всіх браузерам: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera або Google Chrome

Але перед тим як ми почнемо, треба відзначити, що саме питання поставлене трохи неправильно. Ви повинні чітко уявляти проблему, щоб почати її вирішувати. Наприклад, не працюють браузери на комп'ютері або тільки один браузер. Якщо розглядати «падіння» відразу всіх браузерів, тоді швидше за все проблема в якомусь додатку, яке не дає їм нормально завантажитися.

Найпопулярніша проблема - віруси, саме вони зазвичай завдають шкоди системі і треба не виключати вище викладену інформацію. Віруси можуть блокувати не тільки браузери, але і інші програмні продукти, які хоч якимось способом, навіть побічно, дозволяють виходити в інтернет або ж простий текстовий редактор. Щоб видалити віруси можна використовувати штатний антивірус, який встановлений у вашому комп'ютері. Перед перевіркою вам треба оновити антивірусні бази, щоб бути впевненим в перевірці.

Перевірка на правильність файлу hosts

Зазвичай при непрацюючому браузері, віруси прописують себе в файлі hosts. Щоб подивитися його, виконаємо наступні операції. По-перше, зайдіть в: C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc. Знайдіть в останній папці etc файл hosts і відкрийте його за допомогою блокнота (натискаємо по ньому правою кнопкою миші, вибираємо «Відкрити» і вибираємо програму Блокнот подвійним клацанням).

Видаляємо абсолютно всі рядки, яких не повинно бути там. Щоб могли зрозуміти, як повинен виглядати не зворушений файл, покажу вам скріншот свого.

Щоб могли зрозуміти, як повинен виглядати не зворушений файл, покажу вам скріншот свого

Зберігаємо зміни і перезавантажуємо комп'ютер! Якщо система не дає зберегти зміни, тоді вам треба відкрити блокнот від адміністратора. Для цього треба зайти в «Пуск» - «Стандартні» - і тут натискаєте правою кнопкою миші по Блокнот. У випадаючому меню виберіть «Запуск від імені адміністратора». Далі виконуєте вище описану інструкцію.

Якщо у вас мало досвіду в цих справах, тоді скористайтеся спеціальною програмою для відновлення файлу hosts. « Reset Hosts «У контакт» не працює ».

Віруси - постійна проблема

Щоб перевірити свій комп'ютер на віруси, вам краще всього скачати спеціальну утиліту з актуальними базами, якщо ж на вашому комп'ютері є встановлений антивірус, я все ж вас попрошу завантажити і перевірити комп'ютер однієї з утиліт: або.

Найперше питання, який виникне, як я можу завантажити програму або зайти на який-небудь сайт, якщо у мене не працює браузер?

Ось кілька варіантів, як її скачати в ситуації, що склалася:

 • Скористайтеся ноутбуком або будь-яким іншим робочим комп'ютером, до якого у вас є доступ (робочий, у знайомих і т.д.), також можна скористатися планшетом або смартфоном, якщо є Wi-Fi.
 • Найгірша ситуація - комп'ютер тільки один, браузерів ніяких немає. Вихід тут може бути лише один - у вас заздалегідь встановлена ​​програма Download Master, що дозволяє качати файли з інтернету без використання браузерів. Або її можна взяти з іншого комп'ютера. У ній потрібно зайти в Топ завантажень і знайти там Dr. Web Cureit, він завжди на перших позиціях.
 • Якщо у вас є будь-який браузер версії Portable, тоді спробуйте зайти в інтернет саме з цієї версії, можливо, що вийде позитивний результат.

Тепер, коли антивірус встановлений, приступаємо до наступного кроку: запускаємо його, вибираємо пошук по всьому комп'ютеру, перевіряєте весь комп'ютер, а не тільки диск С, як люблять робити користувачі. Коли утиліта знайде віруси, ви повинні безжально їх видалити, але перед цим пробіжіться по файлах, де вона знайшла шкідливий код. Іноді, є ймовірність зараження робочих файлів, наприклад, текстові файли або фотографій з відпочинку, в цьому випадку треба спробувати їх вилікувати, якщо нічого не вийде, тоді видаляєте.

редагування реєстру

Ще одна відповідь на питання, чому не працюють браузери, криється в реєстрі Windows. Набираємо в пошуковому рядку меню «Пуск» команду regedit. Проходимо шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows \ і знаходимо справа параметр AppInit_DLLs.

Зараз вам треба відкрити цей параметр і вказати значення 0, після чого натиснути «ОК». Тепер натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть «Видалити». Після цього перезавантажте комп'ютер.

Після цього перезавантажте комп'ютер

Проблема повинна зважитися. Якщо немає, тоді допоможе перевстановлення операційної системи - цей варіант для багатьох буде виходом із ситуацій, але не треба забувати про те, що якщо є проблема, то значить має бути і рішення.

перевстановлення

Якщо є проблема з якою-небудь програмою, то я вам раджу спробувати її оновити через меню «Сервис» або «Допомога». Якщо оновлення переривається, то тоді зайдіть на офіційний сайт і скачайте нову версію браузера, яким ви користуєтеся.

Так само з мого досвіду можу сказати те, що є ймовірність глюків саме у нових версій програм і тому якщо в даний момент встановлена ​​оновлена ​​версія, то спробуйте встановити старішу. Якщо вам це допомогло, значить доведеться тимчасово «посидіти» на минулій версії, а через кілька оновлень порадіти новій.

Найперше питання, який виникне, як я можу завантажити програму або зайти на який-небудь сайт, якщо у мене не працює браузер?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью