• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Нарешті, Skype захистив свої особисті бесіди з допомогою наскрізного шифрування

 1. Skype ввів функцію «Дубльований приватна розмова»
 2. Як Skype буде забезпечувати наскрізні захищені виклики і чати?

Потужний сканер миттєвого обміну миттєвими повідомленнями забезпечив приватні чат-чати з допомогою наскрізного шифрування Потужний сканер миттєвого обміну миттєвими повідомленнями забезпечив приватні чат-чати з допомогою наскрізного шифрування. Користувач Skype може вільно користуватися послугою без будь-яких проблем і проблем з конфіденційністю. З іншого боку, відома Microsoft також співпрацює зі знаменитою зашифрованою комунікаційної компанією Signal для забезпечення наскрізного шифрування, щоб полегшити популярний додаток соціальних повідомлень Skype.

Новина спалахнула, що приносить задоволення на обличчях користувачів додатків миттєвого обміну повідомленнями Skype. Оскільки Skype внесла зміни в свої системи конфіденційності і замінив безпеку чатів за допомогою наскрізного шифрування, Таким чином, Microsoft приєдналася до комунікаційної компанії Signal для підтримки Skype для конфіденційна розмова з наскрізним шифруванням.

Наскрізне шифрування не дозволяє користувачам нікого, навіть сервер компанії зможе передавати дані, або отримати доступ до конфіденційного розмови в Skype.

Сигнал в основному представляє собою протокол або протокол шифрування з відкритим вихідним кодом котрий перетворився на величезну галузь, і він використовувався в кількості інших додатків для соціальних мереж, таких як Посланник facebook, WhatsApp і Google для безпечного обміну повідомленнями.

Skype ввів функцію «Дубльований приватна розмова»

У месенджера Skype з'явилася нова функція, відома як Дубльований приватна розмова, який надає користувачеві наскрізне шифрування текстових повідомлень, аудіо- і відеодзвінки, мультимедійні повідомлення, такі як спільне використання фотографій і відео на платформі соціальних мереж.

Потужні конфіденційні розмови про додатки для цифрових додатків в Skype забезпечать оновлену захист користувача, інтегровану в наскрізне шифрування, а також додатковий рівень захисту для розмови між друзями, членами сім'ї, між співробітниками, що працюють в робочий час, - заявив офіційний представник компанії Skype.

Голдінг Приватні чати or Голосовий розмова може бути можливо тільки на одному контакті. Це було б неможливо в групах ». Офіційні особи також додали, що.

Як Skype буде забезпечувати наскрізні захищені виклики і чати?

Skype-приватні розмови присутні в програмуванні "Програма Skype Insider« Насправді це програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам Skype мати справу з новими функціями до того, як всі користувачі 300 мільйона Skype скачуть.

Якщо користувач хоче мати новий захищена служба зв'язку для чатів, голосовий розмову і хочете обмінюватися мультимедійними файлами. Потім користувачі повинні натиснути на значок (+), то далі потрібно вибрати "Новий приватний розмову", А потім виберіть конкретний контакт. Тепер користувач може використовувати наскрізне шифрування, щоб захистити розмови, чи знаходиться він в форма текстових повідомлень або голосових розмов аудіо або відео.

Якщо користувач має приватна розмова, який також має значок блокування, дуже близький до вашого імені Skype і попередній перегляд всіх повідомлень і чат-розмова більше не з'явиться в списку чатів і навіть в повідомленнях.

Коли справа доходить до інших додатків для обміну соціальними повідомленнями, таких як Whatsapp, воно за замовчуванням захищене наскрізним шифруванням, але це не той випадок з Skype Messenger, Це означає, що Спілкування в чаті чату а аудіо та відео розмови не повністю захищені, і є ймовірність, що хтось зламає обліковий запис користувача Skype або отримає доступ до месенджер і може збирати всю особисту інформацію, запущену в месенджер, в формі чатів. Скай-месенджер використовував особливо в корпоративному секторі, де керівники бізнесу зазвичай роблять чат-чати в приватних справах компанії і обмінюються медіа-файлами на месенджері. З іншого боку, атаки кібер-ransomware знаходяться на підйомі, тому особисті дані і бесіда можуть бути скомпрометовані зловмисником з чорного капелюха.

Нещодавно, Messenger Whatsapp, який вже забезпечений наскрізним шифруванням, потенціал зловмисники скористалися недоліками Whasatapp і до зашифрованих чатах. Крім того, популярний додаток соціальних мереж Telegram було в новинах, що телеграма зламана і хакери націлені на приватні чати користувачів. Це може дозволити офіційним особам Skype забезпечити миттєвий месенджер, щоб уникнути несанкціонованого доступу до інтро-користувачам приватних розмов і чатів.

Однак Skype забезпечив чат-чати з допомогою наскрізного шифрування, і надала своїм користувачам можливість вибрати «Нові приватні бесіди» з меню «Створити» або з профілю користувача, щоб захистити протокол - він схожий на Приватні бесіди посланника Facebook які засновані на сигналі.

У всякому разі, якщо користувач хоче зробити приватний чат або записувати розмови про дзвінки в Skype , Це ще не можливо для Skype, але вже було забезпечено стандартне шифрування, яке Microsoft вже надала месенджер.

Більш того, якщо приватні розмови дозволені, Skype навіть тоді отримує доступ до невеликої інформації (метаданих) про захищених повідомленнях, наприклад, під час розмови і тривалості розмови. Інсайдери Skype користувачі мають привілей перевірити розмови за допомогою розробленої Skype версії 8.13.76 для iOS і Android-гаджетів, а також для настільних комп'ютерів Windows і комп'ютерів MAC-ноутбуків.

Як Skype буде забезпечувати наскрізні захищені виклики і чати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью