• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Написання для Інтернету - SEO та SEA: та ж боротьба?

 1. SEO і SEA, чи ми ще повинні їх представити?
 2. SEO - що нам подобається
 3. SEA - що допущено
 4. SEO або SEA - коли використовувати що?
 5. Один тільки SEO
 6. SEA
 7. SEO та SEA (SEM: маркетинг у пошукових системах)
 8. Ні, SEA не впливає на SEO - Matt Cutts Precision

Теги: контент-маркетинг , SEO , редакційна стратегія

Коли використовувати SEO або SEA? Все залежить від вашої мети, ваших цілей і ваших ресурсів. Повернутися до концепцій та їх додатків.

SEO і SEA, чи ми ще повинні їх представити?

Для тих, хто ще не прочитав 2 маленьких глосарію Веб ( перший - універсал , по-друге, орієнтована SEO та вебмаркетинг ), ось дуже короткий нагадування про терміни SEO і SEA .

SEO - Пошукова оптимізація : Пошукова оптимізація . Зрозуміло, ви визначаєте свої ключові слова і інтегруєте їх у сприятливі області вашого вмісту, щоб спробувати позиціонувати себе правильно в SERP (сторінці результатів пошуку). Це називається " природним посиланням ".

SEA - Реклама в пошукових системах: реклама в пошукових системах . Ви "купуєте" свою видимість на певні ключові слова, вони є спонсорованими посиланнями . Ви з'являєтеся в певних областях SERP , поряд з іншими комерційними посиланнями. Це платне посилання .

Хочете барбекю? SEO і SEA заштовхуються в SERP.

SEO - що нам подобається

Що хороше про SEO , що це відповідає дуже простий принцип: що найкраще виграє . Ну, це правда, що друг Google робить речі більш-менш регулярними.

Також вірно, що хороші реферали завжди повинні бути настороженими , не відпочиваючи на своїх новопридбаних лаврах. Але це краса спорту , правда?

Більш конкретно, SEO (SEO) сторінки заснована на кількох відомих критеріях : релевантність, популярність, пейджер (якість) , довіра (довіра - довіра) , зворотні посилання , ...

Навіть якщо SEO вимагає тривалої підготовчої роботи вгору по потоку та аналогічно тривалої роботи з підтримання стійкості , вона дозволяє залишатися видимими протягом тривалого часу і за нижчою ціною .

SEA - що допущено

SEA пропонує хороше позиціонування, не проходячи через всі кроки SEO. Для компанії, яка хоче бути швидко видимою і має бюджет, це гарна альтернатива .

Рекламні посилання також дуже корисні в залежності від стану розуму мети, яку ви хочете доторкнутися. Серфер, готовий діяти (купити, підписатися, книгу, ...) буде більш схильний до натискання на комерційні посилання . Ще один «позитивний» аспект: SEA не враховує пейджер або довірчий партнер , нові сайти з нізвідки так само щасливі, як інші, старші.

З іншого боку, я засуджую дуже низьку кваліфікацію цільових сторінок . Ми натискаємо на оголошення, як " Подорож до Іспанії до € 239 на All-in ", і ми приземляємося на домашній сторінці сайту, де ми повинні йти в пошуках акції, яка нас цікавить.

SEO або SEA - коли використовувати що?

Хоча деякі присягають SEO і інші виступають тільки SEA , я кажу: все залежить від контексту і цілей . Столик для ілюстрації всього цього?

Загальний вигляд SEO та SEA відповідно до цілей (коригувати за іншими параметрами)

Один тільки SEO

Ідеально підходить для блогів , некомерційних сайтів або підприємств, які мають невеликий бюджет . Якщо ми правильно застосуємо дослідження ключових слів і концепція довгий хвіст ми бачимо, що його зусилля нагороджуються досить швидко.

Якісний контент , оптимізований SEO , може повернути трафік (з невеликим терпінням), придбати нових читачів / відвідувачів, зберегти їх і вступити в реальні " відносини ". І якщо цілі стануть комерційними, то легше перетворити цих постійних відвідувачів, тому що довіра вже встановлена .

SEA

Підходить для комерційних сайтів і підприємств, які хочуть бути відомі швидко . Мета СЕО - не зберігати (спочатку) або брати участь у розмові. Тут більше заохочувати користувача натискати на оголошення , доводити трафік на сайт і, можливо, діяти.

Все залежить від його стану розуму (мрійник / стурбований / цікавий) і його мета (вітрина, порівняння, придбання). Звідси важливість надання кваліфікованої цільової сторінки зі спонсорованого посилання . Ризик втрати користувача готовий до дії.

SEO та SEA (SEM: маркетинг у пошукових системах)

На кожному ділянці відповідає a точна комунікаційна стратегія , Це все про визначення цілей і ресурсів , залишаючись реалістичними. Тоді ви повинні знати SEA дозування і SEO , для задовільного результату.

Нове МСП хоче, наприклад, швидко повідомити себе ( активація бренду ) і зберегти своїх відвідувачів. Вона почне з невеликої SEA-кампанії на декількох кваліфікованих ключових словах , створюючи відповідний контент , позиціонуючи себе на весь довгий хвіст ( SEO ).

Це один з багатьох прикладів, кожен випадок є «унікальним», навіть якщо в багатьох випадках існують стандартні формули .

Ні, SEA не впливає на SEO - Matt Cutts Precision

На завершення, здавалося, цікаво нагадати мені, що компанії, які платять за СЕА, не є привілейованими в SEO . Метт Каттс (керівник Google Webspam) завіряє його.

Він пояснює, що якщо є поліпшення рейтингу в SERP , це тому, що спонсоровані посилання приносять трафік. Це збільшення кількості відвідувачів є одним із критеріїв впливу на позиціонування. В результаті, більше трафіку = краще положення в SERP . QED.

А ви, згоден або не згодні?

SEO і SEA, чи ми ще повинні їх представити?
SEO і SEA, чи ми ще повинні їх представити?
Хочете барбекю?
SEO або SEA - коли використовувати що?
Столик для ілюстрації всього цього?
А ви, згоден або не згодні?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью