• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Налаштування принтера для роботи в мережі

 1. Загальний доступ до принтера
 2. Налаштування принтера як загального принтера
 3. Загальний доступ до принтера при включеному брандмауері
 4. Windows 7
 5. Windows Vista
 6. Windows XP
 7. Налаштування комп'ютерів-клієнтів

Загальний доступ до принтера

У цьому розділі розповідається про загальному доступі до принтера в стандартній мережі Windows.

Комп'ютери в мережі можуть отримати загальний доступ до принтера, безпосередньо підключеному до одного з них. Інші комп'ютери є клієнтами, яким для загального доступу до принтера на принт-сервері необхідний дозвіл. Клієнти використовують принтер через принт-сервер.

Відповідно до версією операційної системи Windows і вашими правами доступу до мережі потрібно налаштувати необхідні установки для принт-сервера і для клієнтів.

При загальному доступі до принтера налаштуйте утиліту EPSON Status Monitor 3 так, щоб принтер можна було контролювати з сервера друку і комп'ютерів-клієнтів. Див. Налаштування EPSON Status Monitor 3 .

При підключенні до спільного принтера в середовищі Windows XP повідомлення про помилки і попередження під час друку не відображаються. Ця проблема вирішується шляхом установки пакета оновлення Windows XP Service Pack 1 або пізнішої версії.

При підключенні до спільного принтера через маршрутизатор в деяких випадках (в залежності від налаштувань маршрутизатора) під час друку можуть не відображатися повідомлення про помилки і попередження.

Принт-сервер і клієнти повинні бути встановлені в одній і тій же мережі, і для них заздалегідь повинно бути встановлені однакові настройки конфігурації мережі.

Знімки екрану, наведені на наступних сторінках, можуть дещо відрізнятися для різних версій операційної системи Windows.

Налаштування принтера як загального принтера

Щоб налаштувати сервер друку, виконайте такі дії.

Ці дії необхідно здійснювати за допомогою облікового запису адміністратора на локальному комп'ютері.

Для принт-сервера з Windows 7.
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункт Devices and Printers (Пристрої та принтери).

Для принт-сервера з Windows Vista
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Control Panel (Панель керування), Hardware and Sound (Устаткування та звук) і Printers (Принтери).

Для принт-сервера з Windows XP Professional
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункт Printers and Faxes (Принтери і факси).

Для принт-сервера з Windows XP Home Edition
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Control panel (Панель керування) і Printers and Faxes (Принтери і факси).

Для принт-сервера з Windows 2000.
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Settings (Настройки) і Printers (Принтери).

У Windows 7.
Клацніть правою кнопкою миші значок принтера, виберіть пункт Printer Properties (Властивості принтера), потім у вікні, виберіть вкладку Sharing (Доступ).

Для Windows Vista, XP і 2000
Клацніть правою кнопкою миші значок принтера і в відобразиться контекстному меню виберіть пункт Sharing (Спільне використання).

Якщо в Windows XP відобразиться показане нижче меню, виберіть або пункт Network Setup Wizard (Майстер налаштування мережі), або пункт If you understand the security risks but want to share printers without running the wizard , click here (якщо ризик безпеки відомий, але потрібно дозволити загальний доступ до принтера без запуску майстра, клацніть тут).

При будь-якому варіанті далі дотримуйтесь що відображаються на екрані вказівок.

Для принт-сервера з Windows 2000 виберіть пункт Shared as (Загальний ресурс), а потім введіть ім'я в полі Share name (Ім'я спільного ресурсу) і натисніть кнопку OK.

Для принт-сервера з Windows 7, Windows Vista або XP виберіть пункт Share this printer (Спільний доступ до цього принтера), в поле Share name (Ім'я спільного ресурсу) введіть ім'я та натисніть кнопку OK.

Для мережевого імені не можна використовувати пробіли й дефіси, так як це може призвести до помилки.

У Windows 7 і Vista пункт Share this printer (Спільний доступ до цього принтера) можна вибрати тільки після натискання кнопки Change sharing options (Налаштування загального доступу).

Необхідно налаштувати комп'ютери-клієнти так, щоб вони могли використовувати принтер в мережі. Більш детальна інформація наведена на наступних сторінках:

Загальний доступ до принтера при включеному брандмауері

Для включення загального доступу до файлів і принтерів при включеному брандмауер Windows виконайте наведену нижче процедуру.

Windows 7

Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Control Panel (Панель керування), System and Security (Система та безпека) і потім Windows Firewall (Брандмауер Windows).

Виберіть пункт Turn Windows Firewall on or off (Включення і відключення брандмауера Windows) у лівій області вікна. Переконайтеся, що не встановлено прапорець Block all incoming connections, including those in the list of allowed programs (Блокування всіх вхідних підключень, включаючи підключення, зазначені в списку дозволених програм), і потім натисніть кнопку OK.

Виберіть пункт Allow a program or feature through Windows Firewall (Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows) у лівій області вікна.

Виберіть пункт Share file and printer (Загальний доступ до файлів і принтерів), потім натисніть кнопку OK.

Windows Vista

Натисніть кнопку Start (Пуск) і виберіть пункт Control Panel (Панель керування).

Виберіть пункт Security (Безпека), а потім - Windows Firewall (Брандмауер Windows), щоб відкрити вікно Windows Firewall (Брандмауер Windows).

Виберіть пункт Turn Windows Firewall on or off (Включення і відключення брандмауера Windows) у лівій області вікна. Коли відобразиться вікно User Account Control (Керування обліковими записами користувачів), натисніть кнопку Continue (Продовжити).

Переконайтеся, що не встановлено прапорець Block all incoming connections (Блокувати всі вхідні підключення) на вкладці General (Загальні).

Відкрийте вкладку Exceptions (Винятки), виберіть пункт File and Printer Sharing (Спільний доступ до файлів і принтерів) і потім натисніть кнопку OK.

Windows XP

Натисніть кнопку Start (Пуск) і виберіть пункт Control Panel (Панель керування).

Виберіть пункт Security Center (Центр забезпечення безпеки).

Клацніть пункт Windows Firewall (Брандмауер Windows), щоб відкрити вікно Windows Firewall (Брандмауер Windows).

Переконайтеся, що не встановлено прапорець Do not allow exceptions (Увімкнено без винятків) на вкладці General (Загальні).

Відкрийте вкладку Exceptions (Винятки), виберіть пункт File and Printer Sharing (Спільний доступ до файлів і принтерів) і потім натисніть кнопку OK.

Налаштування комп'ютерів-клієнтів

У цьому розділі розповідається, як встановити драйвер принтера за допомогою доступу до спільного принтера по мережі.

Цей розділ описує, як отримати доступ до спільного принтера в стандартній локальної мережі, використовуючи сервер (робочу групу Microsoft). Якщо ви не можете отримати доступ до спільного принтера через проблеми з мережею, то зверніться за допомогою до адміністратора мережі.

Якщо потрібно використовувати утиліту EPSON Status Monitor 3 на комп'ютерах-клієнтах, то буде потрібно встановити з диска Software Disc і драйвер принтера, і утиліту EPSON Status Monitor 3 на кожному комп'ютері клієнта.

Якщо драйвери принтера ще не встановлені на комп'ютері, виконайте їх установку до настройки цих параметрів.

У меню Start (Пуск) Windows виберіть пункт Device and Printers (Пристрої та принтери), Printers (Принтери) або Printers and Faxes (Принтери і факси).

Для клієнтів з Windows 7.
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункт Devices and Printers (Пристрої та принтери).

Для клієнтів з Windows Vista.
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Control Panel (Панель керування), Hardware and Sound (Устаткування та звук) і Printers (Принтери).

Для клієнтів з Windows XP Professional ..
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункт Printers and Faxes (Принтери і факси).

Для клієнтів з Windows XP Home Edition.
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Control Panel (Панель керування) і Printers and Faxes (Принтери і факси).

Для клієнтів з Windows 2000.
Натисніть кнопку Start (Пуск), потім виберіть пункти Settings (Настройки) і Printers (Принтери).

Клацніть правою кнопкою миші значок принтера, для якого необхідно змінити налаштування, виберіть пункт Properties (Властивості) (Windows Vista, XP і 2000) або Printer properties (Властивості принтера) (Windows 7).

Виберіть вкладку Ports (Порти), потім натисніть кнопку Add Port (Додати порт).

Коли відкриється вікно Printer Ports (Порти принтера), виберіть пункт Local Port (Локальний порт) і натисніть кнопку New Port (Новий порт).

Введіть зазначену нижче інформацію в якості імені порту і натисніть кнопку OK.

\\ Ім'я комп'ютера, підключеного до цільового принтера \ ім'я загального принтера

Після повернення в вікно Printer Ports (Порти принтера) натисніть кнопку Close (Закрити).

Переконайтеся, що ім'я, введене для цього порту, додано і вибрано, потім натисніть кнопку Close (Закрити).

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью